25 Şubat 2018 , Pazar
Ana Sayfa / DİZİ&FİLM / The Walking Dead 9.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

The Walking Dead 9.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Günümüzün en popüler dizilerinden olan The Walking Dead, 9.Sezon onayını aldı!

The Walking Dead 9.Sezon ne zaman başlayacak? 9.Sezonda neler olacak? Dizinin kadrosuna yeni kişiler katılacak mı ? Dizinin kadrosundan ayrılanlar olacak mı ?

Tüm detaylar ve daha fazlası sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda..

2010 yıllarında izleyicilere merhaba diyen The Walking Dead 9.sezon için kolları sıvadı. 8.sezonu hala yayında olan dizi 9.sezon onayını geçtiğimiz ay (Ocak) içerisinde aldı. 8.sezonu hala yayında olan dizinin çekimlerine sezon bitiminde hemen başlanacağı bilgisi verildi. 8.sezondaki yaşanan reyting düşüklüklerine rağmen diziyi sona erdirmeyi düşünmeyen yayımcı ve yayıncı kuruluşun bu düşüncesi hayranları tarafından sevinçle karşılandı. 

BİLMEYENLER İÇİN DİZİ HAKKINDA UFAK BİR BİLGİ !

The Walking Dead, Frank Darabont tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir.

Hikâyesi, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard ‘ın aynı adlı çizgi romanına dayanmaktadır.

Dizinin başrolünde, geçirdiği bir kaza sonrası girdiği komadan beklenmedik biçimde uyanan ve artık tüm dünyaya George A. Romero’nun korku filmlerindeki zombileri andıran etobur “aylaklar”ın egemen olduğunu keşfeden şerif yardımcısı Rick Grimes rolüyle Andrew Lincoln yer almaktadır. Grimes, bulunduğu hastahaneden ayrılarak, ailesini bulmak için yola koyulur ve yol boyunca, bu yeni dünya düzeninde sağ kalmayı başarabilmiş ve kendisi gibi yaşam savaşı veren diğer birçok kişiyle karşılaşır ve yola onlarla devam ederek, kendi grubunu oluşturur.

(Resim: The Walking Dead’in yaratıcısı ”Robert Kirkman” ) 

 THE WALKİNG DEAD 9.SEZONDA NELER YAŞANACAK ?

Dizinin 8.sezonunun daha tamamlanmamış olmasından dolayı 9.sezonda neler yaşanacağı hakkında bir yorum yapmak oldukça zor. Bu konu hakkında herhangi bir bilgide yapımcılar tarafından henüz yayınlanmadı. Ancak dizinin meraklıları 8.sezonun sonunda 9.sezonda neler olacağına dair ufak fikirler oluşturabilir. Ayrıca şu aralar 9.sezonda hayranları üzecek gelişmelerde yaşanıyor. 9.sezonda dizinin kadrosunda şuan ki kadrodan eksilmeler göreceğiz gibi görünüyor.

9.SEZON KADROSUNDA ” LAUREN COHAN ” OLMAYABİLİR !

The Walking Dead ile ünlenen Lauren Cohan yeni sezonda seyirci karşısına çıkması planlanan pek çok yeni proje için teklif alıyor. Bu tekliflerinde bir çoğunun başrol olması ve olası kazancının Walking Dead dizisinden aldığını 2-3’e katlaması oyuncunun bu teklifler sıcak baktığı söyleniyor. AMC ve dizi ekibinin oyuncu ile sözleşme konusunda sık sık irtibatta olduğu ve oyuncuyu 9.sezon kadrosuna dahil etmek için çaba gösterdiği belirtiliyor.

(Resim:  Dizide Maggie karakterini canlandıran oyuncu ”Lauren Cohan” ) 

İlerleyen günlerde yapılacak açıklama ile birlikte ”Lauren Cohan” ‘nın 9.sezon’da olup olmayacağını öğreneceğiz.

9.SEZONDA KADRODA KİMLER OLACAK ?

Tam kadro henüz belli değil. 8.sezon sonunda bu konu hakkında bilgi edineceğiz. Tahmin edileceği üzere 8.sezonda ölmeyen ana karakterlerin hepsi kadroda olacak. Ancak yukarıda belirttiğimiz üzere oluşacak oyuncu kadrosunda ”Lauren Cohan” 9.sezon için şüpheli durumda.

Ayrıca 9.sezonda sözleşmelerini yenilemiş olan Rick Grimes’ı canlandıran Andrew Lincoln ve Darly karakterini  canlandıran Norman Reedus kesin olarak yer alacak.

(Resim:  Rick Grimes’ı canlandıran Andrew Lincoln (soldaki) ve Darly karakterini canlandıran Norman Reedus (sağdaki) ) 

THE WALKİNG DEAD 9.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK ? 

Dizinin 9.sezon yayın tarihi resmi olarak açıklanmadı. Dizi yapımcıları ve dizi yayımcısı AMC tarafından yapılacak resmi açıklama ile birlikte bu tarihi net olarak belirteceğiz. Ancak dizinin 9.sezonun 2018 yılının son aylarında ilk bölümünü yayınlaması kesin. 9.sezon başlangıç tarihininde tahmini olarak 2018 Ekim sonu ya da 2018 Kasım başı olması bekleniyor. Kesin tarih yapılacak resmi açıklama ile belirtildiğinde güncellenecektir.


THE WALKİNG DEAD 9.SEZON KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞACAK ?

Dizinin 9.sezonunun kaç bölümden oluşacağı yapımcılar tarafından açıklandı. Dizinin 9.sezonu 16 bölümden oluşacak ve çok büyük ihtimalle 8.sezonda olduğu gibi 2 part şeklinde yayınlanacak. Dizin 9. sezonunun 8+8 olarak yayınlanması muhtemel.

THE WALKİNG DEAD 9.SEZON FRAGMANI :

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman 8.sezon bitiminde yayınlanacaktır. Yayınlandıktan sonra buradan izleyebilirsiniz.

”THE WALKİNG DEAD” HAKKINDA :

DİZİ : The Walking Dead
TÜR:  Korku-Drama
YAPIM : Amerika
DİL:  İngilizce
SEZON SAYISI :  8  (9.sezon onayı aldı.)
YAYIN TARİHİ :   31 EKİM 2010 –  (devam ediyor.)
KANAL :   AMC
YAYINLANDIĞI ÜLKELER :  120+

(Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)
TeknoAjan.com 

TeknoAjan.com

Yeni Peugeot 508 | Fiyatı | Teknik Özellikleri | Çıkış Tarihi

Yeni Peugeot 508 hakkında detaylar ortaya çıktı! Yeni Peugeot 508 Nasıl Olacak ? Yeni Peugeot 508 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.