Better Call Saul 5.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Better Call Saul 5.Sezon ne zaman ? Sevilen dizi Better Call Saul 5. Sezonu ne zaman başlayacak ? Better Call Saul 5. sezonda neler olacak ? Better Call Saul 5. sezonu kaç bölümden oluşacak ? Dizinin 5. Sezonunda Breaking Bad dizisinden tanıdık yüzler kaşımıza çıkacak mı ? İşte Better Call Saul dizisinin 5.Sezonu hakkında merak ettikleriniz ve detaylar !

Dünya dizi tarihinin efsanevi yapımlarından biri olan BREAKING BAD dizisinin öncesi olarak ekranlara gelen ve ilerleyen sezonlarda da sonrası olarak ekrana gelmesi beklenen Better Call Saul dizisinin 5. sezonu izleyicileri tarafından her sezon sonu olduğu gibi yine merakla ve heyecanla bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde 10 bölümlük 4. sezonunu muhteşem bir şekilde bitiren dizi, hayranları tarafından oldukça çok sevilerek, pür dikkat izlendi.

Dizi 4.sezonundaki başarısını da oldukça yüksek olan reyting oranları ile kanıtladı. Her geçen sezon, her geçen bölüm Breaking Bad dönemine daha da yakınlaşan dizi, bu sayede izleyenlerini daha da heyecanlandırıyor.

PEKİ DİZİNİN 5.SEZONU OLACAK MI ? ÇEKİMLERİNE NE ZAMAN BAŞLANACAK ? 

AMC kanalının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Suç, Dram dizisi olan Better Call Saul popülaritesini her geçen gün arttırıyor. Bu yüzden dizinin 5. sezonunun olacağı hatta bu sezon sayısının 6-7-8 şeklinde de devam etmesi oldukça yüksek bir olasılık. 6 Ağustos 2018’de 4. sezonunun ilk bölümünü yayınlayan dizi, 4.sezonunun son bölümü olan 10. bölümü ile 8 Ekim 2018’de sezon finalini yaparak, araya girdi.

4. Sezona da her sezon olduğu gibi bomba bir şekilde giren dizinin 5. sezonu hayranları tarafından oldukça merakla bekleniyor. 4. sezonu başlamadan 5.sezonun onayını alan dizinin çekimlerine yakın bir tarihte 2019 yılı başında başlanması bekleniyor.

PEKİ BETTER CALL SAUL 5.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK ? 

Dizin 5. sezon başlangıç tarihi henüz resmi olarak belli değil. Yakın bir tarihte de dizinin 5.sezonunun ne zaman başlayacağı bilgisini edinmemiz ne yazık ki mümkün değil. Dizi yapımcılarının verdiği tek net bilgi dizinin 5.sezonunun 2019 yılında olacağı.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezonlar olan 1-2 ve 3. sezonunda izleyenleri karşısına bir kış dizisi olarak çıkan dizi, bu sene izleyenleri bir hayli üzmüş ve 4.sezonunu beklenilen tarihi olan şubat ve mart aylarında yayınlamamış, 6 Ağustos 2018 tarihinde yayınlamıştı. Bu yüzden dizinin 5.sezonunun başlangıç hakkında bir yorum yapmamız pek doğru olmayacaktır.

Ancak yine de dizinin 5. sezonunun başlangıcı hakkında bir yorum yaparsak; dizinin 5.sezonuna yine geçtiğimiz sezon ki tarihlere yakın olması muhtemel. Yani dizinin 5.sezonun başlangıç tarihi AĞUSTOS-EYLÜL 2019 gibi olması yüksek olasılık.

İlerleyen zamanlarda dizinin çekimlerindeki duruma bağlı olarak bu tarih azda olsa çok da olsa netleşecektir. Başlangıç tarihinin ileri gitme olasılığı çok düşük bir ihtimal ancak bu tarihin daha yakın bir tarihe çekilmesi ihtimali de bulunmaktadır.

(Dizi kalitesini oldukça yüksek olan IMDb puanı ile de kanıtlıyor. Dizinin IMDb puanı: 8.7)

BETTER CALL SAUL 5. SEZONDA NELER OLACAK ? 

Dizinin 5.sezonunda neler olacağı merak konusu. Bu konu hakkında bir yorum yapmamız mümkün değil. Oldukça ilginç bir senaryoya sahip olan dizinin bizleri yine 5.sezonda da şaşırtacağı kesin.

Dizinin 5.sezonu hakkında da ilerleyen zamanlarda yayınlanacak olan 5.sezon fragmanı ile birlikte belki bu konu hakkında ufak bir kaç bilgi edinebiliriz.

Dizinin 5.sezon fragmanı yapımcılar tarafından paylaşıldığında bu sayfadan sizler için paylaşacağız. Takipte kalın!

BETTER CALL SAUL 5.SEZON KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞACAK ? 

Dizinin 5.sezonunun kaç bölümden oluşacağı yapımcılar tarafından belirtildi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezonlarda izleyicilere her sezon 10’ar bölüm sunulmuştu. Bu sezon (5.sezon) ‘da yine izleyicilere 10 bölüm sunulacak.

Dizinin 5.sezonu 10 bölümden oluşacak ve bu 10 bölümün hepsi 2019 yılı içinde yayınlanacak. Dizinin 5.sezon içinde herhangi bir araya girmesi beklenmiyor. Dizinin 5.sezonu arka arkaya 10 bölüm şeklinde olacak.

5.SEZONDA BREAKİNG BAD DİZİSİNDEN TANIDIK YÜZLER KARŞIMIZA ÇIKACAK MI ? 

Her geçen sezon Breaking Bad dönemine daha da yakınlaşan dizi, Breaking Bad hayranı izleci kitlesini oldukça çok heyecanlandırıyor. Breaking Bad dizisinden tanıdık farklı yüzleri de dizi içerisinde görmek isteyen bu kitle, dizinin 5.sezonunda Breking Bad dizisinden tanıdık yüzlerin fazlaca olamasını istiyor.

Peki bu tanıdık yüzler karşımıza 5.sezonda çıkacak mı derseniz; bu soruya tek cevabımız umarız çıkar olacaktır. Çünkü dizi yapımcıları bu konu hakkında herhangi bir bilgiyi izleyenlere sunmuyor. Dizi yapımcılarının bunu açıklamaması da gayet normal. 5. sezonda belki sürpriz nitelikli oyuncularda karşımıza çıkabilir.

Ancak en kötü arka planda da olsa yine tanıdık yüzleri 5.sezonda da görebiliriz.

BETTER CALL SAUL 5.SEZON FRAGMANI !

Dizinin 5.sezonunun fragmanı henüz yayınlanmadı. İlerleyen zamanlarda yayınlanacaktır. Dizinin 5.sezon fragmanı yayınladığında buradan fragmana ulaşabilirsiniz. Takipte kalın.

Not: Dizinin 5.sezonu hakkında yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir.

GÜNCELLEME :  

DİZİNİN 5.SEZON BAŞLANGIÇ TARİHİ İLE İLGİLİ DİZİ YAPIMCILARI TARAFINDAN HAYRANLARINI ÜZEN BİR AÇIKLAMA YAPILDI. YAPILAN AÇIKLAMADA ”BETTER CALL SAUL” DİZİSİNİN 5.SEZON BÖLÜMLERİNİN EN ERKEN 2020‘DE AMC EKRANLARINDA İZLEYENLERİ İLE BULUŞACAĞI BELİRTİLDİ. 

“Better Call Saul” 5. sezon bölümleriyle en erken 2020’de AMC ekranlarına geri dönecek.

( Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz – TEKNOAJAN.COM )