Minecraft, 1 Trilyon İzlenme ile Youtube’da Rekor Kırdı !

Oyun dünyasının en sevilen ve en popüler oyunlarından biri olan Minecraft, ilginç bir rekora daha imza attı. 

Tüm zamanların en başarılı video oyunlarından biri olarak kabul edilen oyun elde etmiş olduğu farklı başarılarına bir yenisini daha eklemeyi başardı. Minecraft bu kez en çok izlenme rekorunu elde etti.

YouTube başta olmak üzere Twich gibi platformlarda da oldukça fazla izlenme sayısına ulaşan popüler oyundan ilginç bir rekor geldi.

Minecraft, YouTube’da en çok izlenmeye ulaşan ilk oyun oldu. Minecraft oyununun videoları Youtube’da inanılmaz bir izlenme sayısına ulaştı.

MINECRAFT, YOUTUBE’DA 1 TRİLYON İZLENDİ ! 

Minecraft; video paylaşım platformu olan YouTube’da toplam 1 trilyon izlenmeyi geçti ve bu kategoride bunu başarabilen ilk oyun oldu.

İçerik oluşturucular tarafından oluşturulan Minecraft videoları her geçen gün platforma eklenmeye devam ediyor ve bu videolar her ay milyonlarca görüntüleme elde ediyor.

Oyun dünyasının en büyük topluluklarından birisine sahiplik yapan Minecraft; ilk piyasaya sürülmesinin üzerinden 10 sene geçmesine rağmen popülerliğini hem koruyor hemde geçen her an daha da arttırmaya devam ediyor. 

Üstelik şu an devam eden Minecraft çılgınlığının uzun yıllar boyunca da bu popülerliğini devam ettireceği tahmin ediliyor.   

YOUTUBE’DAN ÖZEL TEBRİK VİDEOSU GELDİ !

İnternet dünyasının en popüler video paylaşım merkezi olan Youtube, Minecraft oyununun 1 trilyon izlenme rekorunu kırmasının ardından bir tebrik videosu yayınladı. 

İŞTE O VİDEO:

*Video*

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız…