Bizimle iletişime geçin


OYUN

Minecraft, 1 Trilyon İzlenme ile Youtube’da Rekor Kırdı !

Oyun dünyasının en sevilen ve en popüler oyunlarından biri olan Minecraft, ilginç bir rekora daha imza attı. Minecraft, YouTube’da en çok izlenmeye ulaşan ilk oyun oldu. İşte detaylar…

Oyun dünyasının en sevilen ve en popüler oyunlarından biri olan Minecraft, ilginç bir rekora daha imza attı. 

Tüm zamanların en başarılı video oyunlarından biri olarak kabul edilen oyun elde etmiş olduğu farklı başarılarına bir yenisini daha eklemeyi başardı. Minecraft bu kez en çok izlenme rekorunu elde etti.

YouTube başta olmak üzere Twich gibi platformlarda da oldukça fazla izlenme sayısına ulaşan popüler oyundan ilginç bir rekor geldi.

Minecraft, YouTube’da en çok izlenmeye ulaşan ilk oyun oldu. Minecraft oyununun videoları Youtube’da inanılmaz bir izlenme sayısına ulaştı.

MINECRAFT, YOUTUBE’DA 1 TRİLYON İZLENDİ ! 

Minecraft; video paylaşım platformu olan YouTube’da toplam 1 trilyon izlenmeyi geçti ve bu kategoride bunu başarabilen ilk oyun oldu.

İçerik oluşturucular tarafından oluşturulan Minecraft videoları her geçen gün platforma eklenmeye devam ediyor ve bu videolar her ay milyonlarca görüntüleme elde ediyor.

Oyun dünyasının en büyük topluluklarından birisine sahiplik yapan Minecraft; ilk piyasaya sürülmesinin üzerinden 10 sene geçmesine rağmen popülerliğini hem koruyor hemde geçen her an daha da arttırmaya devam ediyor. 

Üstelik şu an devam eden Minecraft çılgınlığının uzun yıllar boyunca da bu popülerliğini devam ettireceği tahmin ediliyor.   

YOUTUBE’DAN ÖZEL TEBRİK VİDEOSU GELDİ !

İnternet dünyasının en popüler video paylaşım merkezi olan Youtube, Minecraft oyununun 1 trilyon izlenme rekorunu kırmasının ardından bir tebrik videosu yayınladı. 

İŞTE O VİDEO:

*Video*

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız…

Yorum Yazın

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HABERLER

GeForce Now Kütüphanesine Mart Ayında Eklenecek Oyunlar Belli Oldu !

NVIDIA, GeForce Now kütüphanesine yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Nvidia, bulut üzerinden oyun oynamaya imkan tanıyan GeForce Now servisine, mart ayı itibarıyla 19 yeni oyun ekleyecek. İşte detaylar…

NVIDIA, GeForce Now kütüphanesine yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Nvidia, bulut üzerinden oyun oynamaya imkan tanıyan GeForce Now servisine, mart ayı itibarıyla bir sürü yeni oyun ekleyecek.

Bulut üzerinden oyun oynama imkanı sunan GeForce Now servisine bu ay tam 19 yeni oyun daha eklenecek.

Şirket tarafından belirlen açıklamada, Mart ayında 19 adet yeni oyunun kütüphaneye ekleneceği belirtildi. GeForce Now’ın oyun kütüphanesine bu ay içinde yeni eklenecek oyunlar yapılan açıklama ile beraber belli oldu.

İşte GeForce Now’ın kütüphanesine mart ayında eklenecek olan oyunlar…

GeForce Now Kütüphanesine Mart Ayında Eklenecek 19 Yeni Oyun: 

 • Buccaneers!
 • Ironsmith Medieval Simulator
 • Distant Worlds 2
 • Monster Energy Supercross – The Official Videogame
 • The Settlers
 • Syberia: The World Before
 • Lumote: The Mastermote Chronicles
 • Turbo Sloths
 • Blood West
 • Bus Driver Simulator
 • Conan Chop Chop
 • Dread Hunger
 • Fury Unleashed
 • Hundred Days – Winemaking Simulator
 • The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II
 • Martha is Dead
 • Power to the People
 • Project Zomboid
 • Rugby 22

*Yukarıda belirtilen bu oyunlar ”GeForce Now by Game+” adıyla ülkemizde sunulan bu platformda yer alacaktır.

GeForce Now Nedir ? 

GeForce Now, Nvidia tarafından sunulan üç bulut oyun servisinin kullandığı bir markadır. Uzaktaki güçlü donanıma sahip bir bilgisayarın hızlı internet bağlantısıyla yönlendirilmesi ve bilgisayardan gelen görüntünün oyuncuya aktarılması prensibiyle çalışır.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.

Okumaya Devam Edin

HABERLER

PS PLUS için Ocak 2022’de Sunulacak Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu !

Sony PS Plus abonelerine ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına OCAK 2022’de ücretsiz bir şekilde sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı. İşte Sony’nin 2022 yılının ilk ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar…

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına OCAK 2022’de ücretsiz bir şekilde sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı.

Sony’nin 2022 yılının ilk ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Sony, PS Store üzerinden Ekim ayında 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Sony, yeni yılın ilk ayında DIRT 5, Deep Rock Galactic ve Persona 5 Strikers oyunlarını Playstation Plus abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

Sony tarafından belirtilen Ocak 2022’nin ücretsiz oyunları, Playstation kullanıcıları tarafından yine sevinçle karşılandı.

OYUNLAR NE ZAMANA KADAR ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLECEK ?

Sony, Ocak ayında üç farklı oyunu PS4 ve Playstation 5 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; DIRT 5, Deep Rock Galactic ve Persona 5 Strikers oyunları olacak.

DIRT 5, Deep Rock Galactic ve Persona 5 Strikers oyunları Ocak ayı itibariyle PS Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlar 31 Ocak tarihine kadar PlayStation Plus üyeleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. 

*NOT: DIRT 5 ve Deep Rock Galactic oyunları PlayStation 5 için duyurulurken; Persona 5 Strikers yapımı PlayStation 4 için gelecek.

NOT: Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

PS PLUS OCAK AYININ ÜCRETSİZ OYUNLARI HAKKINDA :

 • DIRT 5,Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir simcade yarış video oyunudur. Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 6 Kasım 2020’de, Xbox Series X/S için 10 Kasım’da, PlayStation 5 için 12 Kasım ve 19 Kasım’da ve Stadia için 24 Mart 2021’de piyasaya sürüldü.
 • Deep Rock Galactic,Danimarkalı stüdyo Ghost Ship Games tarafından geliştirilen ve Coffee Stain Publishing tarafından yayınlanan, işbirlikçi bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. İlk piyasaya sürülme tarihi 28 Şubat 2018 olan oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4&5, ve Xbox One için yayınlanmıştır.
 • Persona 5 Strikers,Omega Force ve P-Studio tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. İlk piyasaya sürülme tarihi 20 Şubat 2020 olan oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4&5, ve Nintendo Switch için yayınlanmıştır.

PS PLUS ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR ?

Playstation Plus’ın aylık abonelik servisi, üç farklı paketle oyunseverlerin karşına çıkıyor. PS Plus’a abone olmak isteyen kullanıcıların aylık 40 TL, üç aylık 100 TL veya 12 aylık 240 TL ödemesi gerekiyor.

”Peki siz Ocak 2022’de ücretsiz olacak oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.

Okumaya Devam Edin

HABERLER

GeForce Now Türkiye Paketlerine Zam Geldi !

NVIDIA’nın bulut oyun hizmeti olan GeForce Now, Türkiye’deki paket fiyatlarında değişikliğe gitti. İşte yeni paket fiyatları…

Nvidia’nın bulut oyun servisi olan GeForce Now (Game+), Türkiye’deki fiyatlarını güncelledi. Gün içerisinde GeForce Now sitesinde yaşanan güncellemenin ardından yeni fiyat listesi oyuncuların karşısına çıktı.

Ülkemizde binlerce oyunseverin kullandığı hizmetin fiyatı ülkemizde yaşanan ani döviz kuru değişlikliklerinden nasibini aldı. Nvidia, Türkiye’deki kullanıcılar için sunmuş olduğu paketlerin fiyatlarında değişikliğe gitti.

GeForce Now Türkiye Fiyatlarına Zam Geldi ! 

Türk lirasının dolar karşısında değer kaybetmesinin ardından teknolojik ürünlere gelen zamlar ile beraber teknoloji hizmetlere de zamlar gelmeye başladı. Son günlerde App Store ve Google Play Store gibi mobil uygulama ve oyun marketlerinde yaşanan zamlar teknoloji tutkunlarını bir hayli üzmüştü.

Bugün bir kötü haberde oyunseverlere geldi. Bulut oyun oynamamızı sağlayan GeForce Now’ın paketlerine zam geldi.

Yapılan bu zammın ardından, GeForce Now 1 aylık Premium paketi 89.90 TL, 3 aylık Premium paketi 199.90 TL ve avantajlı 6 aylık Premium paketinin fiyatı 349.90 TL olarak belirlendi.

Yapılan fiyat güncellemesinin ardından oluşan GeForce Now Türkiye paket fiyatları şu şekilde;

 • 1 Aylık Premium Üyelik – 89,90 TL
 • 3 Aylık Premium Üyelik – 199,90 TL
 • Avantajlı 6 Aylık Premium Üyelik – 349,90 TL
 • 24 Saatlik Premium Paket – 14,90 TL

Nvidia GeForce Now hizmetinin Türkiye paket fiyatlarında yaşanan bu değişikliğin ardından özellikle 3 aylık paket üyeliğinde ciddi bir fiyat artışı yaşandığı dikkatleri çekti.

Daha önce 149.9 TL olan 3 aylık Premium aboneliğinin fiyatı yapılan fiyat değişikliğinin ardından 199.9 TL oldu.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız… 

Okumaya Devam Edin

ÇOK OKUNANLAR

Copyright © 2016 TeknoAjan.com