PS PLUS için Ocak 2022’de Sunulacak Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu !

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına OCAK 2022’de ücretsiz bir şekilde sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı.

Sony’nin 2022 yılının ilk ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Sony, PS Store üzerinden Ekim ayında 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Sony, yeni yılın ilk ayında DIRT 5, Deep Rock Galactic ve Persona 5 Strikers oyunlarını Playstation Plus abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

Sony tarafından belirtilen Ocak 2022’nin ücretsiz oyunları, Playstation kullanıcıları tarafından yine sevinçle karşılandı.

OYUNLAR NE ZAMANA KADAR ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLECEK ?

Sony, Ocak ayında üç farklı oyunu PS4 ve Playstation 5 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; DIRT 5, Deep Rock Galactic ve Persona 5 Strikers oyunları olacak.

DIRT 5, Deep Rock Galactic ve Persona 5 Strikers oyunları Ocak ayı itibariyle PS Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlar 31 Ocak tarihine kadar PlayStation Plus üyeleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. 

*NOT: DIRT 5 ve Deep Rock Galactic oyunları PlayStation 5 için duyurulurken; Persona 5 Strikers yapımı PlayStation 4 için gelecek.

NOT: Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

PS PLUS OCAK AYININ ÜCRETSİZ OYUNLARI HAKKINDA :

  • DIRT 5,Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir simcade yarış video oyunudur. Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 6 Kasım 2020’de, Xbox Series X/S için 10 Kasım’da, PlayStation 5 için 12 Kasım ve 19 Kasım’da ve Stadia için 24 Mart 2021’de piyasaya sürüldü.
  • Deep Rock Galactic,Danimarkalı stüdyo Ghost Ship Games tarafından geliştirilen ve Coffee Stain Publishing tarafından yayınlanan, işbirlikçi bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. İlk piyasaya sürülme tarihi 28 Şubat 2018 olan oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4&5, ve Xbox One için yayınlanmıştır.
  • Persona 5 Strikers,Omega Force ve P-Studio tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. İlk piyasaya sürülme tarihi 20 Şubat 2020 olan oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4&5, ve Nintendo Switch için yayınlanmıştır.

PS PLUS ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR ?

Playstation Plus’ın aylık abonelik servisi, üç farklı paketle oyunseverlerin karşına çıkıyor. PS Plus’a abone olmak isteyen kullanıcıların aylık 40 TL, üç aylık 100 TL veya 12 aylık 240 TL ödemesi gerekiyor.

”Peki siz Ocak 2022’de ücretsiz olacak oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.