İnstagram Beğendiğim Gönderiler Nerede, Nasıl Görebilirim ?

Instagram’da beğendiğim gönderiler nerede? Instagram’da tüm beğendiklerim nerede? Instagram’da beğendiğim gönderileri nasıl görebilirim? Bu yazımızda sizlere Instagram’da bu zamana kadar beğenmiş olduğunuz gönderilerin nereden, nasıl görüntülendiğini anlattık. İşte detaylar..

Instagram günümüzün en popüler sosyal medya ağlarından biridir. Tüm dünya da oldukça popüler olan Instagram, bu popülaritesini her geçen gün daha da arttırıyor. Bu popülerliğin gün geçtikçe daha da artmasının sebeplerinden biri de Instagram’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikler ve getirmiş olduğu yeni özellikler olmaktadır.

Instagram uygulamasına her yeni güncelleme ile birlikte yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor. Instagram’ın getirmiş olduğu yeni güncellemeler ile birlikte kullanıcılar uygulamayı daha işlevsel ve pratik bir şekilde kullanabiliyor.

Instagram’ın uygulamasında kullanıcılarına sunduğu bu özelliklerden biri de konu başlığımızdan da anlayacağınız üzere Instagram’da bu zamana kadar beğenilmiş olan gönderileri görüntüleme imkanıdır.

Instagram kullanıcılarına sağlamış olduğu bu özellik ile kullanıcıların diledikleri her an bu zamana kada Instagram’da beğenmiş oldukları tüm gönderileri görüntüleme imkanı tanıyor. Yani kullanıcılar bu kısımdan her an beğenmiş oldukları gönderilerin hepsini görüntüleyebiliyor.

PEKİ INSTAGRAM’DA BEĞENDİKLERİM NEREDE, NASIL GÖRÜNTÜLERİM?

Instagram’da bu zamana kadar beğendiklerinizi görüntülemek için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

1- İlk olarak Instagram uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.

2- Ardından profil kısmınıza gidin. Profil kısmında yukarıdaki ekran görüntüsünde de gördüğünüz üzere sağ üst köşede yer alan ”üst üste 3 çizgi ikonuna” dokunun.

3- Butona dokunduktan sonra bir al pencere karşınıza çıkacaktır. Bu pencerede yer alan seçeneklerden ”AYARLAR” seçeneğine dokunun.

4- Daha sonra ayarlar kısmında iken buradaki seçeneklerden ”HESAP” seçeneğine dokunun.

5- Hesap ayaları sayfasına giriş yaptıktan sonra buradaki seçeneklerde ”BEĞENDİĞİN GÖNDERİLER” seçeneğini göreceksiniz. Bu kısma dokunun ve bu zamana kadar beğendiğiniz tüm gönderileri görüntüleyin.

NOT: Beğendiğiniz gönderilerin sıralaması ise yeniden eskiye doğru sıralanmaktadır. 

INSTAGRAM’DA BEĞENDİKLERİMİ GÖREMİYORUM ?

Bu kısımda en çok sorulan sorulardan birini de sizler için açıklamak istiyoruz. Bir çok kullanıcı bu kısımda bazen beğendikleri gönderileri bulamıyor. Bu durum aslında gayet normal ancak böyle bir durumun kaynaklanmasının bir çok sebebi olabiliyor.

Instagram’da beğendiğiniz gönderileri göremiyorsanız bunun 5 farklı sebebi olabilir.

İşte bu sebepler;

  1. İlgili gönderi paylaşılan tarafından silinmiş olabilir.
  2. İlgili gönderinin paylaşıldığı hesap kapatılmış, silmiş olabilir.
  3. İlgili gönderiyi paylaşan kişi sizi engellemiş olabilir.
  4. İlgili gönderiyi paylaşan kişi hesabını gizli duruma getirmiş olabilir. (Takip etmiyorsanız görüntüleyemezsiniz.)
  5. İlgili gönderiyi paylaşan kişi ilgili gönderiyi hesabında arşivleyerek kaldırmış olabilir.

Bu 5 sebepten dolayı daha önce beğenmiş olduğunuz gönderileri bu kısımda göremeyebilirsiniz.

”Bu yazımızda sizlere Instagram’da beğenilen gönderilerin nasıl görüntülendiğini anlattık. Konu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bizlere aşağıdan ”YORUMLAR” kısmında belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.