iPhone SE Plus Geliyor! [Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi]

Apple’ın uygun fiyatılı iPhone modeli olan SE serisinin yeni modeli çok yakında kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor. Apple’ın 3 sene önce ilk olarak piyasaya sunduğu SE serisinin, 3. versiyonu bu sene satışa sunulacak.

Geçtiğimiz sene iPhone SE 2 modeli ile kullanıcılarına uygun fiyatlı iPhone modelini sunan Apple, bu senede uygun fiyatlı yeni modelini satışa sunacak. Apple’ın geçtiğimiz sene satışa sunmuş olduğu SE 2 modelini kullanıcılar tarafından gelen eleştirilere göre yenileyip, yeni modeli bir çok noktada daha kullanışlı ve işlevsel hale getirmesi bekleniyor.

2021 yılının 2.yarısının başında kullanıcıların karşısına çıkacak olan model hakkında bir çok detay internet dünyasında sızdırıldı. Apple’ın yeni iPhone modeli ile ilgili belirtilen detaylardan en çok dikkat çekeni ise cihazın ekranı oldu.

iPhone SE Plus modeli ile kullancıların karşına çıkması beklenen SE serisini yeni modeli, adından da anlaşacağı üzere daha büyük bir ekrana sahip olacak.  6.1 inç ekran ile gelmesi beklenen cihaz, 7 mp ön ve 12 mp arka olmak üzere iki adet kameraya sahip olacak.

Cihaz geçtiğimiz modellerde de olduğu gibi yine 3 farklı renk seçeneğine sahip olacak. Apple iPhone SE Plus modeli, siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile gelecek.

iPhone SE Plus Özellikleri: 

Ekran: 6.1″ (IPS)
İşlemci:  Apple A14 Bionic
Ön kamera: 7 Megapiksel
Arka Kamera: 12 Megapiksel
Güvenlik: Touch-ID
Sertifika:  IP67  *Toz, kum gibi şeylere karşı dayanıklılık.
Renk:  Siyah, Beyaz, Kırmızı

iPhone SE Plus Fiyatı Ne Olacak ? 

Apple’ın yeni model iPHONE modelinin Abd ve Avrupa fiyatıda belirtildi. iPhone SE Plus modeli Amerika’da 499 Dolar, Avrupa’da ise 589 Euro fiyat etikeyle kullanıcıların karşına çıkacak.

Apple SE Plus Türkiye fiyatı ne olacak ? 

Apple’ın yeni akıllı telefonu SE Plus’ın Türkiye fiyatı, eklenecek olan vergi ve diğer masraflar ile birlikte 6 ila 7 Bin Türk Lirası arasında bir rakamda olması muhtemel.

”Peki siz Apple’ın yeni model akıllı telefonu SE Plus hakkında neler düşünüyorsunuz? Apple’ın yeni akıllı telefonu hakkında tüm görüşlerinizi aşağıdan ‘yorumlar’ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.