24 Kasım 2017 , Cuma
Ana Sayfa / HABERLER / GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ?

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Oyun severler tarafından merakla beklenen Grand Theft Auto 6 Ne zaman çıkacak? Oyun nerede hangi şehirde geçecek? Beklenen özellikleri neler? Merak ettikleriniz ve daha fazlası bu yazımızda..

GTA 6 NE ZAMAN ÇIKACAK? 

GTA 6’nın çıkış zamanını tahmin etmek oldukça zor çünkü yapımcı firma tarafından herhangi bir bilgi henüz verilmedi. Fakat uzmanlar oyun için çalışmalara başlayan Rockstar Games’in bu süreci 2 sene içerisinde bitirip, oyun severlerin karşısına GTA 6’ı 2019 yılı sonlarına doğru sunacağı beklentisi içerisinde.

OYUN NEREDE HANGİ ŞEHİRDE GEÇECEK? 

Merakla beklenen oyunun nerede geçeceği ile ilgili bir sürü teori uzmanlar tarafından sunuluyor.

Bildiğiniz üzere 2000’lerin başında çıkacak olan GTA: Tokyo son anda serinin yapımcıları tarafından iptal edilmiş ve rafa kalkmıştı. Bu sebepten dolayı ilk önceleri GTA 6 oyununun Tokyo’da geçmesinin beklentisi çok yüksekti. Ancak son zamanlarda çıkan söylentilere göre GTA 6, tüm ABD’de geçecek ve şirketin ülkenin haritası üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Oyunun Grafik ve yeni gelecek özellikleri ile ilgili ise herhangi bir bilgi henüz mevcut değil.

İlk Duyurunun 2018 Yılında Yapılması Bekleniyor !

İlerleyen zamanlarda büyük ihtimalle 2018 yılı içerisinde Rockstar Games tarafından yapılacak duyuru ile oyunun net çıkış tarihi ve tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olacağız.

TeknoAjan.com

TeknoAjan.com

iPhone’da Pil Yüzdesi Gösterme Nasıl Yapılır ?

iPhone ya da iPad’nizde cihazınızın ekranındaki pil göstergesinde şarj kapasiteniz yüzde olarak gözükmüyor mu ? Yapacağınız bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir