PS PLUS Aboneleri için MAYIS Ayında Ücretsiz Sunulacak Oyunlar Belli Oldu !

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına MAYIS ayında ücretsiz sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı.

Sony’nin Şubat ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Sony, PS Store üzerinden Mayıs ayında 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Sony, Mayıs ayında Battlefield V, Stranded Deep ve Wreckfest: Drive Hard Die Last oyunlarını Playstation Plus abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

Sony tarafından belirtilen Mayıs ayının ücretsiz oyunları, Playstation kullanıcıları tarafından yine sevinçle karşılandı.

OYUNLAR NE ZAMANA KADAR ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLECEK ?

Sony, Mayıs ayında üç farklı oyunu PS4 ve Playstation 5 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; Battlefield V, Stranded Deep ve Wreckfest: Drive Hard Die Last oyunları olacak.

Battlefield V, Stranded Deep ve Wreckfest: Drive Hard Die Last oyunları 4 MAYIS tarihi itibariyle PS Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlar 31 MAYIS tarihine kadar PlayStation Plus üyeleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. 

NOT: Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

MAYIS AYININ ÜCRETSİZ OYUNLARI HAKKINDA :

Battlefield V: Battlefield V, EA DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Battlefield V, Battlefield serisinin 16. oyunudur. Oyun Dünya çapında 20 Kasım 2018’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmüştür.

Stranded Deep: Stranded Deep, Avustralyalı oyun yapımcısı Beam Team Games tarafından Microsoft Windows, MacOS, PlayStation 4, Xbox One ve Linux için geliştirilmiş bir hayatta kalma oyunudur. Aksiyon-Macera türündeki oyunun piyasaya 23 Ocak 2015 tarihinde sürülmüştür. 

Wreckfest: Wreckfest, Bugbear Entertainment tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan bir yarış video oyunudur. Oyunun ilk piyasaya sürülme tarihi, 14 Ocak 2014’tür. Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4, Playstation 5 ve Xbox One için geliştirilmiştir. 

PS PLUS ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR ?

Playstation Plus’ın aylık abonelik servisi, üç farklı paketle oyunseverlerin karşına çıkıyor. PS Plus’a abone olmak isteyen kullanıcıların aylık 40 TL, üç aylık 100 TL veya 12 aylık 200 TL ödemesi gerekiyor.

”Peki siz MAYIS ayında ücretsiz olacak oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.