Narcos 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Netflix tarafından yayınlanan dünyada milyonlarca izleyiciye sahip olan Narcos dizisinin başlamasına çok az bir zaman kaldı. Merakla beklenen Narcos’un yeni sezonun ne zaman başlayacağı Netflix tarafından yapılan açıklama ile resmi olarak onaylandı! Üstelik dizinin 3.Sezonunun tanıtım fragmanı da yayınlandı. Detaylar yazımızda..

Narcos 3. sezon ne zaman başlayacak?

Narcos’un merakla beklenen 3. sezonunun başlangıç tarihi belli oldu. Netflix tarafından yapılan açıklama ile dizinin hayranları gün saymaya başladı. Dizinin 3.Sezonu 1 Eylül’de başlayacak.

Dizinin 3.Sezonundan bir görüntü (Resimdeki oyuncu 3.Sezonda sıkça karşımıza çıkacak.)

Geçtiğimiz 2 sezon boyunca Pablo Escobar’ın hayatını konu edinen dizi, 2.sezon sonunda Pablo Escobar’ın ölümü ile Esbocar macerasını tamamladı. Pablo Escobar’sız geçecek olan 3.Sezonda uyuşturucu dünyasının yeni kralları ile tanışacağız. Konu olarak ise Kolombiya Cali kartelinin bu zamana kadar adını duymadığımız en büyük uyuşturucu baronlarını bizleri karşılayacak.

3.Sezonda kimler olacak?

Resimdeki oyuncu: Dizinin başrol oyuncusu Pedro Pascal (Javier Peña)

Narcos’un üçüncü sezonunda başrolde Pedro Pascal‘ı görüyoruz. Ona Damian Alcazar, Francisco Denis, Alberto Ammann, Pepe Rapazote, Matias Varela, Michael Stahl-David, Matt Whelan ve Kerry Bishe gibi isimler eşlik ediyor.

Escobar ile bütünleşmiş olan Narcos dizisi, Escobar’sız nasıl olacak ? Dizi geçtiğimiz 2 sezonda yakalamış olduğu büyük başarıyı yine gösterebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz..

İşte merakla beklenen Narcos 3. sezonunun tanıtım fragmanı!

TeknoAjan.com