iPhone’da Rehberdeki Kişinin Adını Değiştirme / Düzenleme

iPhone rehberdeki kişi nasıl düzenlenir ? iPhone rehberdeki kişinin adı, soyadı nasıl değiştirilir ? iPhone’da rehberdeki kişinin adı, soyadı nasıl düzenlenir ? Bu yazımızda sizlere iPhone’da rehberde yer alan kişilerin ad ve soyad bilgilerinin nasıl değiştirilebileceğini gösterdik. İşte detaylar..

iPhone cihazınızda rehber kısmınızda yer alan kişileri dilediğiniz her an düzenleyebilirsiniz. İlgili kısımda yapacağınız düzenlemelerde kişinin adını, soyadını, telefon numarasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca yine ilgili kısımda kişiye bir resim atayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere bu kısımda yapılan işlemlerden rehberde var olan kişilerin ad ve soyad bilgilerinin nasıl düzenlendiğini yani değiştirildiğini gösterdik. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak iPhone’da rehberinizde var olan kişilerin ad ve soyad bilgilerinin basit bir şekilde değiştirebilirsiniz.

iPhone’da Rehberdeki Kişilerin Ad, Soyad Bilgilerini Değiştirme : 

iPhone’da rehberinizdeki herhangi bir kişinin ad ve soyad bilgilerini değiştirmek / düzenlemek için; 

1- İlk olarak cihazınızda ”Kişiler” kısmına gidin.

2- Kişiler kısmında numarasını değiştirmek istediğiniz kişiye dokunun.

3- Ardından ilgili kişinin kısmında sağ üst kısımda yer alan ”Düzenle” seçeneğine dokunun.

4- Daha sonra karşınıza çıkan ilgili kişinin düzenlemelerinin yapıldığı sayfada ilgili kişinin ad ve soyad bilgilerine dokunun ve bunları silip girmek istediğiniz bilgileri girin.

5- Son olarak ilgili değişiklikleri yaptıktan sonra kaydetmek için; ilgili kişinin sayfasında sağ üst kısımda yer alan ”Bitti” seçeneğine dokunun.

İşlem bu kadar basit.

”Bu yazımızda sizlere iPhone’da rehberde var olan kişilerin ad ve soyad bilgilerinin nasıl değiştirildiğini gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru ve sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.