Instagram’a İki Yeni Özellik Geldi !

Günümüzün en popüler sosyal medya ağlarından olan Instagram’a iki yeni özellik daha geldi. İnternet dünyasında fotoğraf paylaşım merkezi konumuna gelen Instagram, yapmış olduğu yeni güncelleme ile uygulamasına 2 yeni özellik daha kattı.

Her geçen gün artan popülaritesi ile uygulamasına oldukça sık getirdiği güncellemeler ile yeni özellikleri katmaya devam eden Instagram, bu sefer ki güncellemesinde kullanıcıların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda uygulamasına 2 yeni özellik daha getirdi.

Instagram’ın getirmiş olduğu bu yeni iki özellikten birinde kullanıcılara yorumlar kısmında daha pratik işlem yapılmasına, diğerinde ise kullanıcılara gönderi etiketlenme kısmında gizlilik ayarı yapılmasına olanak tanındı.

Instagram’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bu özellikler şunlardır;

  • Instagram’da gönderilerin altındaki yorumlar tek bir işlemle ile toplu halde silinebilecek.
  • Instagram’da kullanıcılar gönderilerde ve yorumlarda sadece tercih ettikleri kişiler tarafından etiketlenebilecek.

Instagram’ın kullanıcılarına getirmiş olduğu bu iki yeni özellik bir çok kullanıcı tarafından oldukça çok beğenildi. Peki bu özellikler nedir, nasıl kullanılır ?

INSTAGRAM’DA YORUMLAR ARTIK TOPLU OLARAK SİLİNEBİLİYOR !

Instagram’a gelen yeni özelliklerden birinde artık gönderiler altına gelen yorumlar tek bir işlem ile toplu bir şekilde silinebilecek. Özellikle gönderilerinin altına yüzlerce, binlerce yorum alan kullanıcıların bir hayli işine yarayan bu özellik ile gereksiz olan bir çok yorum basit bir şekilde hemen silinebilecek.

Peki Instagram’da gönderilerin altındaki yorumlar toplu olarak nasıl silinir ? İşte sorunuzun cevabı ”BURADAKİ” yazımızda.

INSTAGRAM’DA KULLANICILAR GÖNDERİLERDE SADECE TERCİH ETTİKLERİ KİŞİLER TARAFINDAN ETİKETLENEBİLECEK !

Instagram’ın diğer yeni özelliğinde ise artık kullanıcılar gönderilerde ve yorumlarda tercih ettikleri kişiler tarafından etiketlenebilecek. Kullanıcılara 3 farklı gizlilik ayarı sunulan bu özellikte kullanıcılar tercihleri doğrultusunda gönderilerde ve yorumlarda sadece belirli kişiler tarafından etiketlenebilecek. Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu 3 farklı gizlilik tercihi ise şu şekildedir;

  • Herkes: Bütün kullanıcılar herhangi bir gönderide ya da yorumda sizi etiketleyebilecek.
  • Takip ettiğin kişiler: Yalnızca takip ettiğiniz kişiler sizi herhangi bir gönderide ya da yorumda etiketleyebilecek.
  • Hiç kimse: Hiç kimse sizi herhangi bir gönderide ya da yorumda etiketleyemeyecek.

Peki Instagram’da bu ayarlama nasıl yapılıyor ? İşte sorunuzun cevabı ”BURADAKİ” yazımızda bulunuyor.

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.