MTV’nin sevilen dizisi ”Teen Wolf” 7.sezon olacak mı? Teen Wolf dizisinin sinema filmi gelecek mi ? Sorularınızın cevabı ve daha fazlası sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda.. 

Dünya çapında sevilen dizinin 7.Sezonunun olup olmayacağı merak konusu. 3 Ocak 2011 yılında ilk sezonun 1.bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan dizinin ilk başta senaristler ve yapımcılar tarafından 2 sezon yayınlanması düşünülüyordu. Ancak bir anda tüm dünya da popülerleşen dizi dolu dolu senaryosuyla izleyicilere macera dolu anlar yaşattı.

2011 yılında bu yana 6 sezon olarak yayınlanan dizi geçtiğimiz sene 24 Eylül 2017 tarihinde 6.sezonunda final yaptı. Yapılan bu finalin dizinin her geçen sezon azalan izlenme oranlarındaki düşüşe sebebiyet verdiği aşikar. Ayrıca dizinin finalinin yapılmasında senarist ve oyuncuların başka film ve dizilerde yeni maceralara yelken açmak istemesi de etkili oldu.

Yapılan finalin ardından Teen Wolf dizisinin hayranları tarafından en çok merak edilen konu dizinin tekrar olup olmayacağı oldu. Sizde bu sorunun cevabını mı arıyorsunuz ? Sorunuzun cevabı ve ayrıntıları yazımızda..

TEEN WOLF 7.SEZON OLACAK MI ? 

Teen Wolf dizisi bilindiği üzere 7.sezon onayını almayarak 6.sezonunda final yaptı. Geçtiğimiz 6.sezonun 20.bölümünde final yapan dizi izleyicileri ile vedalaştı. Final bölümünde açık bir kapı bırakılsa da dizi yapımcıları tarafından şuanda dizinin 7.sezonunun olması gibi bir düşüncelerinin olmadığı belirtildi. Yapılan bu açıklamada dizinin 7.sezonunun olmayacağı belirtildi.

Ancak dizi yapımcıları ilerleyen zamanlarda yine bir Teen Wolf projesine adım atabileceklerini belirtiler. Bu proje hayranları heyecanlandırsa da izlemiş olduğumuz Teen Wolf dizisinin devamı nitelikli olup olmayacağı belli değil.

Resim: Dizin başrol oyuncularından ”Dylan O’Brien” (Stiles Stilinski) ve ”Tyler Posey” (Scott McCall) 

Son zamanlarda yayınlan söylenti ve dedikodulara göre yapımcıların ilerleyen zamanlarda yeni bir Teen Wolf çekebilecekleri belirtiliyor. Ancak belirtildiği gibi ”Yeni” bir Teen Wolf çekileceği söylentileri yayılmış durumda. Yani böyle bir durumda Teen Wolf dizisi bildiğimiz Teen Wolf dizisinin kadrosundan tamamen farklı olacak. Ayrıca gelme ihtimali olan Yeni Teen Wolf dizinin en yakın 2-3 sene sonra geleceği de belirtiliyor.

Sonuç olarak, Teen Wolf 7.sezonun olma olasılığı neredeyse yok gibi gözüküyor. Dizinin 7.sezonun olması çok zor bir ihtimal. Ancak dizinin devamı ile ilgili başka söylentilerde bulunmakta. Bahsedilen bu söylentilerde şuan ki Teen Wolf dizisinin yakın zaman sonra Sinema filminin geleceği belirtiliyor. Peki ya Teen Wolf Sinema filmi gelecek mi?

TEEN WOLF SİNEMA FİLMİ OLACAK MI ? 

Dizinin 6.sezonda yapmış olduğu final bölümünden sonra hızla yayınlan dedikodulara göre dizinin ilerleyen zamanlarda 2019 yılında çekilecek olan sinema filmi ile tam bir final yapacakları belirtiliyor. Ancak bunların tekrar bir söylenti olduğunu belirtelim. Bu konu hakkında dizi yapımcıları tarafından net bir açıklama bu zamana kadar yapılmadı.

Şu anlık dizinin 7.Sezonunun ya da Sinema filminin çekilme düşüncesi yapımcılar tarafından düşünülmüyor.  İlerleyen zamanlarda böyle bir düşüncenin olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

(Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)
TeknoAjan.com


İlgili Yazılar

16 Responses

  • 30TemmuzdaTeenWolfTekrarBaşlıyo

   Beyler Bunu Herkes Görsün Teen Wolf 7.Sezon Tekrar Başlıyo 30Temmuzda Şuan Yabancı Ülklerede Dizinin Tekrar Çıkacagı Konuşuluyo Ve Cidden de Çıkacakmış Tarihi d e Belli Oldu Corona Yüzünden 30Temmuzda Başlicak Ve Aynı Kadro Devam

   Cevapla
 1. @TEENWOLFSEVEN

  eğer film yapılırsa ya da ilerleyen zamanlarda 7. sezon çekilme kararı alınırda kemik kadro olmassa mükemmel bir senaryo dahi yazılsa izlenmez bende dahil

  Cevapla
 2. Fermayil

  Hastasıyım bu dizinin keşke 7 ci sezon da cekilse
  En azınsan 1 sinema filmi fena olmazdı

  Cevapla
  • Anonim

   tw bitti artık ne sineması ne yan filmi nede devam filmi hiiç bir şekilde söz konusu dahil olmayacak sözü bile geçilmeyecek senaristler gömdü dziyi artık

   Cevapla
 3. teen wolf

  bu film çıkarsa ne olursa olsun hep izleyeceğim buna yetkim var ve hem güzel hem popüler hemde güzel bir film 🙂 benim bu filmin çıkmasını istiyorum

  Cevapla
 4. Anonim

  Teen wolf kadar güzel bir dizi yok tekrar tekrar izliyorum çok güzel. Bence 7. sezon olmalı

  Cevapla
 5. kim bu

  Arkadaşlar ben de istiyorum 7. sezon ve ya bir film fakat artık bitti her şeyin sonu vardı finalı daha güzel yapsalardı keşke ama bitti gelmeyecek

  Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.