Teen Wolf 7.Sezon Olacak Mı ?

MTV’nin sevilen dizisi ”Teen Wolf” 7.sezon olacak mı? Teen Wolf dizisinin sinema filmi gelecek mi ? Sorularınızın cevabı ve daha fazlası sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda.. 

Dünya çapında sevilen dizinin 7.Sezonunun olup olmayacağı merak konusu. 3 Ocak 2011 yılında ilk sezonun 1.bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan dizinin ilk başta senaristler ve yapımcılar tarafından 2 sezon yayınlanması düşünülüyordu. Ancak bir anda tüm dünya da popülerleşen dizi dolu dolu senaryosuyla izleyicilere macera dolu anlar yaşattı.

2011 yılında bu yana 6 sezon olarak yayınlanan dizi geçtiğimiz sene 24 Eylül 2017 tarihinde 6.sezonunda final yaptı. Yapılan bu finalin dizinin her geçen sezon azalan izlenme oranlarındaki düşüşe sebebiyet verdiği aşikar. Ayrıca dizinin finalinin yapılmasında senarist ve oyuncuların başka film ve dizilerde yeni maceralara yelken açmak istemesi de etkili oldu.

Yapılan finalin ardından Teen Wolf dizisinin hayranları tarafından en çok merak edilen konu dizinin tekrar olup olmayacağı oldu. Sizde bu sorunun cevabını mı arıyorsunuz ? Sorunuzun cevabı ve ayrıntıları yazımızda..

TEEN WOLF 7.SEZON OLACAK MI ? 

Teen Wolf dizisi bilindiği üzere 7.sezon onayını almayarak 6.sezonunda final yaptı. Geçtiğimiz 6.sezonun 20.bölümünde final yapan dizi izleyicileri ile vedalaştı. Final bölümünde açık bir kapı bırakılsa da dizi yapımcıları tarafından şuanda dizinin 7.sezonunun olması gibi bir düşüncelerinin olmadığı belirtildi. Yapılan bu açıklamada dizinin 7.sezonunun olmayacağı belirtildi.

Ancak dizi yapımcıları ilerleyen zamanlarda yine bir Teen Wolf projesine adım atabileceklerini belirtiler. Bu proje hayranları heyecanlandırsa da izlemiş olduğumuz Teen Wolf dizisinin devamı nitelikli olup olmayacağı belli değil.

Resim: Dizin başrol oyuncularından ”Dylan O’Brien” (Stiles Stilinski) ve ”Tyler Posey” (Scott McCall) 

Son zamanlarda yayınlan söylenti ve dedikodulara göre yapımcıların ilerleyen zamanlarda yeni bir Teen Wolf çekebilecekleri belirtiliyor. Ancak belirtildiği gibi ”Yeni” bir Teen Wolf çekileceği söylentileri yayılmış durumda. Yani böyle bir durumda Teen Wolf dizisi bildiğimiz Teen Wolf dizisinin kadrosundan tamamen farklı olacak. Ayrıca gelme ihtimali olan Yeni Teen Wolf dizinin en yakın 2-3 sene sonra geleceği de belirtiliyor.

Sonuç olarak, Teen Wolf 7.sezonun olma olasılığı neredeyse yok gibi gözüküyor. Dizinin 7.sezonun olması çok zor bir ihtimal. Ancak dizinin devamı ile ilgili başka söylentilerde bulunmakta. Bahsedilen bu söylentilerde şuan ki Teen Wolf dizisinin yakın zaman sonra Sinema filminin geleceği belirtiliyor. Peki ya Teen Wolf Sinema filmi gelecek mi?

TEEN WOLF SİNEMA FİLMİ OLACAK MI ? 

Dizinin 6.sezonda yapmış olduğu final bölümünden sonra hızla yayınlan dedikodulara göre dizinin ilerleyen zamanlarda 2019 yılında çekilecek olan sinema filmi ile tam bir final yapacakları belirtiliyor. Ancak bunların tekrar bir söylenti olduğunu belirtelim. Bu konu hakkında dizi yapımcıları tarafından net bir açıklama bu zamana kadar yapılmadı.

Şu anlık dizinin 7.Sezonunun ya da Sinema filminin çekilme düşüncesi yapımcılar tarafından düşünülmüyor.  İlerleyen zamanlarda böyle bir düşüncenin olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

(Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)
TeknoAjan.com