Connect with us

DİZİ&FİLM

Teen Wolf 7.Sezon Olacak Mı ?

MTV’nin sevilen dizisi ”Teen Wolf” 7.sezon olacak mı? Teen Wolf dizisinin sinema filmi gelecek mi ? Sorularınızın cevabı ve daha fazlası sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda.. 

Dünya çapında sevilen dizinin 7.Sezonunun olup olmayacağı merak konusu. 3 Ocak 2011 yılında ilk sezonun 1.bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan dizinin ilk başta senaristler ve yapımcılar tarafından 2 sezon yayınlanması düşünülüyordu. Ancak bir anda tüm dünya da popülerleşen dizi dolu dolu senaryosuyla izleyicilere macera dolu anlar yaşattı.

2011 yılında bu yana 6 sezon olarak yayınlanan dizi geçtiğimiz sene 24 Eylül 2017 tarihinde 6.sezonunda final yaptı. Yapılan bu finalin dizinin her geçen sezon azalan izlenme oranlarındaki düşüşe sebebiyet verdiği aşikar. Ayrıca dizinin finalinin yapılmasında senarist ve oyuncuların başka film ve dizilerde yeni maceralara yelken açmak istemesi de etkili oldu.

Yapılan finalin ardından Teen Wolf dizisinin hayranları tarafından en çok merak edilen konu dizinin tekrar olup olmayacağı oldu. Sizde bu sorunun cevabını mı arıyorsunuz ? Sorunuzun cevabı ve ayrıntıları yazımızda..

TEEN WOLF 7.SEZON OLACAK MI ? 

Teen Wolf dizisi bilindiği üzere 7.sezon onayını almayarak 6.sezonunda final yaptı. Geçtiğimiz 6.sezonun 20.bölümünde final yapan dizi izleyicileri ile vedalaştı. Final bölümünde açık bir kapı bırakılsa da dizi yapımcıları tarafından şuanda dizinin 7.sezonunun olması gibi bir düşüncelerinin olmadığı belirtildi. Yapılan bu açıklamada dizinin 7.sezonunun olmayacağı belirtildi.

Ancak dizi yapımcıları ilerleyen zamanlarda yine bir Teen Wolf projesine adım atabileceklerini belirtiler. Bu proje hayranları heyecanlandırsa da izlemiş olduğumuz Teen Wolf dizisinin devamı nitelikli olup olmayacağı belli değil.

Resim: Dizin başrol oyuncularından ”Dylan O’Brien” (Stiles Stilinski) ve ”Tyler Posey” (Scott McCall) 

Son zamanlarda yayınlan söylenti ve dedikodulara göre yapımcıların ilerleyen zamanlarda yeni bir Teen Wolf çekebilecekleri belirtiliyor. Ancak belirtildiği gibi ”Yeni” bir Teen Wolf çekileceği söylentileri yayılmış durumda. Yani böyle bir durumda Teen Wolf dizisi bildiğimiz Teen Wolf dizisinin kadrosundan tamamen farklı olacak. Ayrıca gelme ihtimali olan Yeni Teen Wolf dizinin en yakın 2-3 sene sonra geleceği de belirtiliyor.

Sonuç olarak, Teen Wolf 7.sezonun olma olasılığı neredeyse yok gibi gözüküyor. Dizinin 7.sezonun olması çok zor bir ihtimal. Ancak dizinin devamı ile ilgili başka söylentilerde bulunmakta. Bahsedilen bu söylentilerde şuan ki Teen Wolf dizisinin yakın zaman sonra Sinema filminin geleceği belirtiliyor. Peki ya Teen Wolf Sinema filmi gelecek mi?

TEEN WOLF SİNEMA FİLMİ OLACAK MI ? 

Dizinin 6.sezonda yapmış olduğu final bölümünden sonra hızla yayınlan dedikodulara göre dizinin ilerleyen zamanlarda 2019 yılında çekilecek olan sinema filmi ile tam bir final yapacakları belirtiliyor. Ancak bunların tekrar bir söylenti olduğunu belirtelim. Bu konu hakkında dizi yapımcıları tarafından net bir açıklama bu zamana kadar yapılmadı.

Şu anlık dizinin 7.Sezonunun ya da Sinema filminin çekilme düşüncesi yapımcılar tarafından düşünülmüyor.  İlerleyen zamanlarda böyle bir düşüncenin olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

(Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)
TeknoAjan.com


17 Comments

17 Comments

 1. Sanane

  6 Ocak 2019 at 02:17

  Teen wolf 7. Sezonu bekliyoz…

  • Anonim

   7 Şubat 2019 at 21:35

   çok beklersin

  • 30TemmuzdaTeenWolfTekrarBaşlıyo

   7 Haziran 2020 at 12:17

   Beyler Bunu Herkes Görsün Teen Wolf 7.Sezon Tekrar Başlıyo 30Temmuzda Şuan Yabancı Ülklerede Dizinin Tekrar Çıkacagı Konuşuluyo Ve Cidden de Çıkacakmış Tarihi d e Belli Oldu Corona Yüzünden 30Temmuzda Başlicak Ve Aynı Kadro Devam

   • Bunu kesin gör

    22 Haziran 2020 at 17:13

    Hangi kaynaktan baktın ve hangi platform göstericek

   • Anonim

    20 Ağustos 2020 at 03:33

    Keşke bu kadar kesin konusmasaydin

   • teen wolf hayrani

    20 Eylül 2020 at 20:13

    gercektenmi

  • Anonim

   8 Haziran 2020 at 16:06

   kesinlikleeeeeee

 2. Anonim

  22 Nisan 2019 at 21:22

  7. Sezon çıkacak..!

  • Anonim

   23 Nisan 2019 at 22:58

   he la he heğ kesin çıkar

 3. @TEENWOLFSEVEN

  8 Haziran 2019 at 17:23

  eğer film yapılırsa ya da ilerleyen zamanlarda 7. sezon çekilme kararı alınırda kemik kadro olmassa mükemmel bir senaryo dahi yazılsa izlenmez bende dahil

 4. Fermayil

  21 Temmuz 2019 at 23:09

  Hastasıyım bu dizinin keşke 7 ci sezon da cekilse
  En azınsan 1 sinema filmi fena olmazdı

  • Anonim

   19 Eylül 2019 at 11:18

   tw bitti artık ne sineması ne yan filmi nede devam filmi hiiç bir şekilde söz konusu dahil olmayacak sözü bile geçilmeyecek senaristler gömdü dziyi artık

 5. teen wolf

  15 Nisan 2020 at 22:23

  bu film çıkarsa ne olursa olsun hep izleyeceğim buna yetkim var ve hem güzel hem popüler hemde güzel bir film 🙂 benim bu filmin çıkmasını istiyorum

 6. Anonim

  16 Mayıs 2020 at 23:36

  Teen wolf kadar güzel bir dizi yok tekrar tekrar izliyorum çok güzel. Bence 7. sezon olmalı

 7. Anonim

  26 Mayıs 2020 at 09:37

  İşallah 7.sezon gelir

 8. kim bu

  21 Eylül 2020 at 00:04

  Arkadaşlar ben de istiyorum 7. sezon ve ya bir film fakat artık bitti her şeyin sonu vardı finalı daha güzel yapsalardı keşke ama bitti gelmeyecek

 9. Ali

  14 Ekim 2020 at 15:32

  Teen wolf 2020 haziranda olan birlesmeden sonra her kes 7 sezon baslamasini istedi. Bildigim kadariyla 2021 Mart Ayinda Tw 7 Sezon Yada Baska Isimle [nasil Tvd To Legacies Isimleriyle Devam Ettiyse Tw De Oyle Olucak]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DİZİ&FİLM

Netflix iOS Uygulamasına ‘İçerik Oynatma Hızını Ayarlama’ Özelliği Geldi !

Netflix, iOS uygulamasına yeni bir özellik daha getirdi. Netflix’in iOS uygulamasına yeni getirdiği özellik ile kullanıcılar artık oynattıkları içeriklerin hızını kendi tercihlerine göre ayarlayabilecekler.

Netflix iOS uygulamasını güncelledi. Yapılan güncelleme ile birlikte yeni özellikler uygulamaya eklendi. Bugün itibariyle gelen yeni güncelleme ile birlikte Netflix’in iOS uygulamasına kullanıcılar tarafından uzun zamandır istenen ve beklenen yeni bir özellik katıldı. 

Netflix iOS kullanıcılarına içerik oynatma hızını ayarlama özelliğini sundu. Böylelikle iOS kullanıcısı olan Netflix aboneleri cihazlarında oynattıkları içeriklerin oynatma hızını pratik bir şekilde ayarlayabilecekler.

Netflix’in kullanıcılarına sunduğu oynatma hızı ayarı ile kullanıcılar içerikleri 0.5x / 0.75x / 1x (normal) / 1.25x / 1.5x gibi seçenekler arasında seçim yaparak oynatabiliyor. 1x seçeneği normal oynatma olurken bu oranın altı ile video içeriklerini yavaş şekilde oynatabilir, üstü ile de içerikleri hızlı bir şekilde oynatabilirsiniz. 

Not: İlgili oynatma hızı ayarı ilgili içerikten çıkıldıktan sonra otomatik olarak tekrar eski normal (1x) hızına geri dönmektedir.

Bu ayar, bildiğiniz üzere Youtube’da uzun zamandır yer alırken Netflix’e uzun zamandır gelmemiş ve kullanıcılar tarafından bu özelliğin gelmesi oldukça çok isteniyordu. Bir kaç ay önce Android kullanıcılarına sunulan bu özellik, iOS kullanıcılarına da yeni yapılan güncelleme ile birlikte gelmiş oldu. 

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız. 


Continue Reading

DİZİ&FİLM

Netflix, ABD’deki Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı!

Netflix, ABD’de üyelik fiyatlarına zam yaptı. ABD’deki zamlı fiyatların önümüzdeki günlerde Türkiye’deki ve diğer ülkelerdeki abonelik fiyatlarında da değişikliği sebep olması bekleniyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, ABD’deki üyelik fiyatlarına zam yaptı. Netflix’in ABD’deki abonelik ücretlerine yapmış olduğu bu zam ile beraber ülkemizdeki ve diğer ülkelerdeki Netflix abonelik ücretlerinin de yakın bir zaman içerisinde değişmesi bekleniyor.

Bildiğiniz üzere Netflix uzun zamandır abonelik ücretlerinde herhangi bir değişikliğe gitmemişti. Netflix’in en son fiyat değişikliğinin üzerinden neredeyse 2 seneye yakın bir zaman geçmişti. Uzun bir süre sonra Netflix, abonelik ücretlerinde az da olsa bir fiyat değişikliği yapma kararı aldı.

Netflix’in yapmış olduğu bu fiyat değişikliği mevcut olan 3 abonelik türünden sadece ikisini etkiledi. Netflix, Temel olarak tabir edilen abonelik paketine herhangi bir zam yapmadı. Temel Paketin aylık ücreti yine aynı rakamda kalarak 7.99 $ oldu.

Standart ve Premium Paketler Zamlandı !

Netflix’in zam yaptığı paketler; Standart ve Gelişmiş (Premium) oldu. Şirket bu paketlerin abonelik fiyatlarına 1 ila 2 Dolar zam yaptı. 

Netflix’in yapmış olduğu fiyat değişikliğinin ardından Netflix’in en çok tercih edilen, 1080p görüntü kalitesi ve 2 cihazda eş zamanlı bağlantı sunan Standart paketinin fiyatı 13.99 Dolar oldu. İlgili paketin önceki fiyatı ise 12.99 Dolar idi.

Netflix’in en üst seviye olan gelişmiş (Premium) paketi de yapılan fiyat değişikliğinden etkilendi. Netflix’in Premium paketinin fiyatı 17.99 Dolar olarak güncellendi. İlgili paketin önceki fiyatı ise 15.99 Dolar idi.

NOT: İlgili fiyatlandırma şu an yeni Netflix abonesi olacaklar için geçerli durumdadır. Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde de ABD’deki tüm Netflix aboneleri yeni fiyatlandırma üzerinden aboneliklerini yenilemek durumunda kalacaktır. 

Netflix Türkiye Fiyatları Zamlanacak Mı ?

Netflix’in ABD’deki abonelik ücretlerine yapmış olduğu zamların yakın bir zaman içerisinde ülkemizdeki ve diğer ülkelerdeki tüm Netflix kullanıcılarına da yansıması bekleniyor. Ancak şu an için herhangi bir fiyat değişikliği mevcut değildir.

Netflix Nedir ? 

Netflix, Inc., merkezi Kaliforniya’da bulunan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve yapım şirketidir. 1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulmuştur. Şirketin ana faaliyeti, ücretli aboneliğe dayalı video akış hizmetidir. Üye alımına 1999 yılında başlanılan Netflix platformu şu anda Türkiye’ninde dahil olduğu 100’den fazla ülkeye yayın yapmaktadır.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.


Continue Reading

DİZİ&FİLM

Better Call Saul 6.Sezon Ne Zaman ?

Better Call Saul 6. sezonu ne zaman başlayacak ? Better Call Saul final sezonu ne zaman çıkacak ? Better Call Saul 6. sezonda neler olacak ? Better Call Saul 6. sezonda kimler olacak ? 6.sezon fragmanı yayınlanadı mı ? İşte sevilen dizi Better Call Saul’un 6.Sezonu hakkında bilgiler.. 

AMC’nin sevilen dizisi Better Call Saul efsanesinin final sezonu olacak olan 6. sezonu merakla ve heyecanla bekleniyor. Dünya dizi tarihinin efsanevi yapımlarından biri olan Breaking Bad dizisinin öncesini konu edinen dizi, Better Call Saul 6. sezonu ile final yapacak.

Özellikle tüm dünya da Breaking Bad severlerin heyecanla takip ettiği suç ve dram dizi Better Call Saul’un final sezonuna gelindi. 2015 yılından beridir her sene bir sezon yayınlanan dizinin finaline çok az kaldı.

Geçtiğimiz sezon itibariyle Breaking Bad dönemine oldukça yaklaşan dizi, final sezonu olacak olan 6.sezonu ile Breaking Bad dönemine giriş noktasına gelecek. Özellikle son yayınlanan 5.sezonunda izleyicilere büyük bir suç ve gerilim sahnelerini sunan dizinin 6. sezonunda bu heyecanın kat ve kat artması bekleniyor.

Dizinin geçtiğimiz aylarda bitmiş olan 5. sezonunun ardından son günlerde dizinin 6.sezonunun ne zaman başlayacağı ile ilgili sorular internette ve sosyal medyalarda en çok aratılanlar ve sorulanlar kısmında yer almaya başladı.

Bizde sizler için Better Call Saul dizisinin final sezonu olacak olan 6. sezonu hakkında bazı bilgileri sizler için hazırladık ve sunduk. İşte dizisinin 6.sezonu hakkında bazı bilgiler.. 

Better Call Saul 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? 

Better Call Saul dizisinin geçtiğimiz sezonu hatırladığınız üzere oldukça uzun bir süre ertelenmiş ve 2020 yılının Şubat ayında yayınlanmaya başlanmış ve Nisan ayının sonunda yayınlanan 10.bölümü ile 5. sezonunu tamamlayarak sezon finali yapmıştı.

Dizinin final sezonunda her sene olduğu gibi bir önceki sezon dan ortalama 1 sene sonra yayınlanması yüksek bir olasılık. Ayrıca tüm dünya da yaşanan korona virüs salgını sebebiyle dizinin çekim çalışmalarının da belirli bir süre ertelendiği ve duraksatıldığını da belirtmekte yarar var.

Bu sebeple dizinin final sezonu olacak olan 6. sezonunun bir kaç ay gecikme yaşaması oldukça yüksek. Yani dizinin 6.sezonun 2021 yılının ilk aylarında değil, tam ortasında yaza doğru yayınlanmaya başlaması muhtemel.

2020 yılının sonuna doğru dizinin final sezonu olacak olan 6. sezonun ne zaman başlayacağına dair resmi bir açıklama yayıncılar ve yapımcılar tarafından yapılacaktır.

Better Call Saul 6. Sezonda Neler Yaşanacak ? 

Better Call Saul dizisinin final sezonu izleyenlere hiç şüphesiz büyük bir heyecan yaşatacak. Dizisinin en son yayınlanan 5.sezonunda büyük gerilimlerin ve heyecanların yaşandığı dizi final sezonuna oldukça çok yaklaştı.

Dizinin son sezonunda yaşanacaklar ise tam bir merak konusu. İlerleyen zamanlarda yayınlanacak olan tanıtım fragmanından az da olsa ipucu yakalayabiliriz. Şu an için dizinin final sezonu olacak olan 6. sezonunda neler yaşanacağı hakkında pek fazla söz etmek doğru olmayacaktır ancak hiç şüphesiz bizi büyük suçların yaşandığı, bol aksiyon ve gerilim içeren bölümlerin yer alacağı bir sezon bekliyor.

Better Call Saul 6. Sezon’da Oyuncu Kadrosunda Kimler Olacak ? 

Better Call Saul dizisinin 6. sezonunda dizinin başrol oyuncularının haricinde dizinin final sezonunda Breaking Bad dönemine oldukça fazla yaklaşıldığından Breaking Bad dizisinden bir çok isim ile karşılaşmamız oldukça yüksek.

Resmi olarak herhangi bir açıklama yapılmasa da dizinin 6.sezonunda efsanevi dizi Breaking Bad dizisinden bir çok isim ile karşılaşacağınız şüphesiz. Bu durum dizinin takipçilerinin şimdiden heyecanlandırıyor.

Dizinin 6.sezonunda yer alacak olan isimler;

 • Bob Odenkirk (Jimmy McGill / Saul Goodman)
 • Rhea Seehor (Kim Wexler)
 • Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut)
 • Giancarlo Esposito (Gus Fring)
 • Patrick Fabian (Howard Hamlin)
 • Michael Mando (Nacho Varga)
 • Tony Dalton  (Lalo Salamanca)

Better Call Saul 6. Sezon Kaç Bölümden Oluşacak ? 

Bildiğiniz üzere 2015 yılında karşımıza ilk olarak çıkan Better Call Saul dizisinin ilk sezonu ve ardından gelen diğer tüm sezonları 10’a bölüm şeklinde yayınlanmıştı. Better Call Saul 6. sezonunda ise hayranlarını sevindirecek bir durum yaşandı. Dizinin 6.sezonunun final sezonu olacak olmasından dolayı dizinin 6. sezonu 10 bölümden daha fazla olacak.

Better Call Saul dizisinin final sezonu olacak olan 6.sezonu 13 bölümden oluşacak. Dizisinin her bir bölümü ortalama olarak geçtiğimiz sezonlardaki gibi 50 dakika şeklinde yayınlanacak.

Better Call Saul 6. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlanadı Mı ?

Better Call Saul dizisinin 6.sezon tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin tanıtım fragmanı 2021 yılının ilk çeyreğinde yayınlanacaktır. Better Call Saul 6.sezon tanıtım fragmanı resmi olarak yayınlandığında sizler için buradan paylaşacağız.

Better Call Saul Dizisi Hakkında :

Dizinin başlangıç Tarihi: Şubat 2015
Sezon Sayısı:  6 (6.Sezon final Sezonu*)
Ort. Bölüm Süresi : 45 Dk.
Tür : Suç & Dram
Yönetmen : Vince Gilligan, Peter Gould
Yayıncı : AMC & Netflix
IMDb Puanı:  8.7

”Bu yazımızda sizlere Better Call Saul dizisinin final sezonu olacak olan 6. sezonu hakkında bazı bilgiler sunduk. Dizinin 6.sezonu hakkında yeni bilgiler geldikçe tekrar güncellenecektir.” 

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.


Continue Reading

ÇOK OKUNANLAR

Copyright © 2016 TeknoAjan.com