Epic Games, STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition Oyununu Ücretsiz Sunacak!

Oyunseverler için sık sık sürprizler yapan ve sunduğu ücretsiz oyunlar ile oyunseverleri bir hayli heyecanlandıran Epic Games, süprizlerine devam ediyor. 

Epic Games, önümüzdeki günlerde sunacağı ücretsiz oyunu açıkladı. Epic Games, ülkemizdeki fiyat etiketi 270 TL olan STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition oyununu ücretsiz olarak oyun tutkunlarına sunacak. 

Bildiğiniz üzere Epic Games, Aralık ayında tamı tamına 15 oyunu ücretsiz olarak sunmuş ve oyun dünyasında büyük bir yankı uyandırmıştı. 

Epic Games yıl sonunda yapmış olduğu bu büyük kampanyanın ardından yine eski klasikleşen şekline, her hafta haftalık ücretsiz oyun düzenine yeniden geçiş yaptı. Epic Games, yine kaldığı yerden kullanıcılarına 1 hafta boyunca indirebilecekleri oyunları sunmaya devam ediyor. 

Epic Games’in sıradaki ücretsiz oyunu da ‘STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition‘ oyunu oldu. Kullanıcılar 270 TL değerindeki bu oyunu 14-21 OCAK tarihleri arasında ücretsiz olarak indirebilecekler. 

Görsel efektleri ile dikkat çeken ve heyecan veren bu oyunun bu süre zarfında yüzbinlerce kişinin ücretsiz olarak indirmesi bekleniyor. 

İlgili oyun için gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition oyunu için;

Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri: 

Minimum

Önerilen

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 SP1/Windows 8.1/Windows 10

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 veya daha yenisi

İşlemci: AMD FX 6350 ya da Intel Core i5 6600K

İşlemci: AMD FX 8350 Wraith ya da Intel Core i7 6700 veya eşdeğeri

Bellek: 8 GB

Bellek: 16 GB

Depolama: 60 GB

Depolama: 60 GB

DirectX Sürümü: 11

DirectX Sürümü: 11

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2 GB ya da NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 4 GB ya da NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB

Epic Games oyun severler için sürpriz yapmaya devam ediyor. Peki ya Epic Games’in ücretsiz olarak sunacağı bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Tüm görüşlerinizi aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.