TikTok, UEFA EURO 2020’nin Resmi Sponsoru Oldu !

TikTok, UEFA EURO 2020 turnuvasının resmi sponsoru oldu.

Video oluşturma ve paylaşma özelliklerine sahip olan sosyal medya uygulaması TikTok, UEFA EURO 2020 turnuvasının küresel sponsoru oldu.

UEFA ile ortaklık kuran ilk dijital platform olan TikTok, EURO 2020 turnuvası başladığında futbolseverlerin heyecanını eğlenceli içerikler ile daha da arttırmayı hedefliyor.

TikTok, yapmış olduğu bu ortaklık programı ile birlikte turnuva başladığında futbol tutkunları için eğlenceli ortamlar oluşturmayı amaçlıyor.

Uygulama turnuva döneminde taraftalara futbol içerikleri oluşturma, futbol içerik üreticilerini takip edebilme ve turnuva ile ilgili içeriklere erişebilme imkanları sunacak.

Ayrıca turnuva sürecinde uygulamada birbirinden ilginç ve eğlenceli canlı yayınlarında yer alacağı bilgileri veriliyor. Uygulamada yapılacak olan bu canlı yayınlarda ise kullanıcılar için özel kampanyalar sunulacak ve turnuvanın heyecanının daha da arttırılması sağlanacağı söz ediliyor.

TikTok, dünyada en çok indirilen uygulamalar listesinde yer alıyor. TikTok, 150’den fazla ülkede ve 75 dilde kullanılıyor. TikTok kullanıcıları platformda kısa, eğlenceli videolar oluşturabiliyor ve platform üzerinde bu içerikleri paylaşabiliyor.

EUFA EURO 2020 turnuvası ne zaman başlayacak ?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sene yapılması planlanan UEFA EURO 2020 futbol turnuvası, koronavirüs salgını sebebiyle iptal edilmişti. Ardından Turnuva’nın 2021 yılının yaz aylarında oynanacağı resmi açıklama ile birlikte belirtilmişti.

EURO 2020, bu yıl 11 Haziran – 11 Temmuz tarihleri arasında 12 farklı Avrupa şehrinde düzenlenecek.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.