‘Superior Donuts’ Komedi Dizisi Nasıl ?

Superior Donuts Dizisi Nasıl ? Superior Donuts Dizisinin konusu ne? Superior Donuts Dizisinin Baş rollerinde kimler var? Superior Donuts Dizisinin popülerliği ne ? IMDb puanı kaç ?  Superior Donuts Dizisinin tanıtım fragmanları ve dizi hakkında bilmek istediğiniz tüm detaylar sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda.. 

Son zamanların popüler komedi dizilerinden biri olan Superior Donuts dizisi tüm komikliği ile izleyenlere eğlenceli anlar yaşatıyor. Geçtiğimiz sene (2 Şubat 2017) yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan tiyatro tarzındaki Amerikan televizyon dizisi 13 bölümün ardından 2. sezon onayını alarak sezon finali yapmıştı. İlk sezon izleyicilere isteneni veren dizinin 2.sezonu da yayınlanmaya başladı. (2.Sezon hala devam ediyor.)

Chicago’da bir çörek dükkanı işleten geleneksel Arthur ile sanatçı ruhlu genç yardımcısı Franco’nun ilişkilerine odaklanan Superior Donuts adlı dizi, komedi sever izleyicilerin izlemesi gereken yapıtlardan biri. Komedi yapımlarından hoşlanıyorsanız eğer bu dizinin sizlere eğlenceli anlar yaşatacağı şüphesiz.

Merak edenler için bu yazımızda dizinin konusu ve hakkında bir kaç bilgiyi paylaştık. 

İşte merak edilenler ve dizi hakkında bazı bilgiler!

Superior Donuts Dizisinin konusu :
Dizide 1960’lı yıllardan beri küçük bir çörek dükkanı işleten Arthur Przybyszewski ile Afro-Amerikan kökenli genç asistanı Franco üzerinde durmaktadır. Hırçın ve vurdumduymaz bir karakter olan Arthur işleri kendi yöntemleri ile halletmek isterken, onun girişimci ruhlu, genç asistanı canlı müzik ve sağlıklı menü çeşitleri ile dükkanı daha modern bir hale getirmek istemektedir.

Dizinin IMDb puanı: 6.5
(Şuana kadar 1800 kişi tarafından yapılmış olan oylama sonucundaki puan ortalaması)
Dizinin IMDb puanının düşük olması sebebi oylamaya katılan kişi sayısının dizinin daha pek tanınmamış olması sebebinden dolayı kaynaklanmaktadır. Popüler diziler sıralamasındaki her geçen gün basamak atlayan dizinin IMDb puanı zamanla az da olsa yükseliş göstermesi yüksek bir ihtimal.

 Dizinin başrol oyuncuları : Jermaine Fowler ( Franco Wicks ) ve Judd Hirsch ( Arthur Przybyszewski )

Dizi hakkında bazı bilgiler:

Tür: Komedi
Yapım: Amerikan
İlk bölüm yayın tarihi: 2 Şubat 2017
Sezon sayısı: 2  (2.sezon devam ediyor.)
Bölüm süresi:  Ortalama 20dk.
Kanal: CBS
Programın yaratıcısı: Neil Goldman and Garrett Donovan
Dizinin başrol oyuncuları : Jermaine Fowler – Judd Hirsch

TeknoAjan.com