instagram profiline twitter linki ekleme

Instagram Profiline Twitter Linki Nasıl Eklenir?

Instagram’da profile Twitter linki nasıl eklenir? Instagram’da profile twitter hesabı bağlantısı nasıl eklenir? Bu yazımızda sizlere Instagram’da profile Twitter linkinin nereden, nasıl eklenebileceğini adım adım gösterdik. İşte detaylar…

Günümüzün en popüler sosyal medya ağı olan Instagram, uygulaması içerisinde kullanıcılarına bir çok özellik ve imkanı sunmaya devam ediyor. Instagram uygulamasına getirmiş olduğu her yeni güncelleme ile birlikte her geçen gün uygulamasına yeni yeni özellikler ve imkanlar katmaya devam ediyor.

Bizde her zaman olduğu gibi Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu bu özelliklerin nereden, nasıl yapıldığını sizlere göstermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda da yine Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu bu imkanlardan birinden bahsettik ve bunu nasıl kullanabileceğinizi gösterdik.

Bu yazımızda sizlere göstermiş olduğumuz Instagram’ın uygulamasında kullanıcılarına sunmuş olduğu özelliklerden biri, Instagram’da ”Profile link (Bağlantı) ekleme” imkanıdır.

Instagram’daki kullanıcılar Instagram’daki profillerine herhangi bir sitenin ya da sosyal medya hesabının bağlantısını (linkini) ekleyebiliyorlar. Kullanıcıların eklemiş oldukları bu bağlantıyı profillerinde biyografi kısmında kullanıcılara sunabiliyor.

Bu imkan, kullanıcılara takipçilerinin diğer sosyal medya hesaplarıyla ya da internet siteleriyle de iletişime geçmesine olanak tanıyor.

Kullanıcılar bu işlemi sadece bir kaç adım yoluyla yapabiliyor. Kullanıcılar profile link ekleme işlemini profili düzenleme sayfasından hemen yapabiliyor.

Oldukça basit bir şekilde yapılan Instagram’da profile link ekleme işlemiyle sizde dilediğiniz tüm bağlantılarınızı takipçilerinize sunabilirsiniz.

Peki Instagram’da profile Twitter linki ekleme nereden, nasıl yapılıyor? Kullanıcılar Instagram’da profillerine bağlantı ekleme işlemini profillerinde profili düzenle kısmına giderek pratik bir şekilde başlatabiliyor. Sizde Instagram’da profilinizde herhangi bir link ya da Twitter linkinizi paylaşmak istiyorsanız; aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın. 

Instagram’da Profile Twitter Linki (Bağlantısı) Ekleme:

Instagram’da profilinize Twitter linki eklemek için;

1- İlk olarak Instagram uygulamasını açın.

2- Instagram uygulamasında ”Profil” kısmınıza gidin.

3- Profil kısmınızda yer alan ”Profili Düzenle” butonuna dokunun.

4- Sonra açılacak olan profili düzenleme sayfasında ”Bağlantılar” seçeneğine gidin.

5- Daha sonra bağlatılar sayfasında profilinize Twitter veya başka bir sitenin bağlantısını eklemek için en üstte yer alan ”Harici Bağlantı Ekle” seçeneğine dokunun.

6- Ardından karşınıza bağlantı ekleme sayfası çıkacaktır. Burada URL kısmına twitter linkini yazın veya kopyaladıysanız yapıştırma işlemi ile linki yapıştırın. İlgili bağlantıyı yazdıktan sonra hemen sağ üst köşedeki ”Bitti” yazısına dokunarak link ekleme işlemini tamamlayın.

Bu adımların sonunda ilgili linkiniz profilinizde yer alacaktır. Artık takipçileriniz veya profilinize giren diğer Instagram takipçileri profilinizde yer alan ilgili Twitter linkinize tıklayarak Twitter hesabınıza anında erişebilecek.

İşlem bu kadar basit. 

”Bu yazımızda sizlere Instagram’da profile twitter linki ekleme işleminin nereden, nasıl yapılığını adım adım gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru veya sorularınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.