22 Ekim 2017 , Pazar
Ana Sayfa / HABERLER / iPhone’da Uygulama Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

iPhone’da Uygulama Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

 Kullanmadığınız ya da yer kapladığını düşündüğünüz bir uygulamayı mı silmek istiyorsunuz? iPhone cihazında herhangi bir uygulama nasıl silinir? Sorunuz cevabı sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda.. 

iPhone’lardaki problem özellikle de 16-32 gb lık iPhone’lardaki en büyük problem genellikle hafıza problemi olmaktadır. Bu yüzden kullanmadığınız gereksiz uygulamaları ya da çok fazla yer kaplayan uygulamaları silmeniz gerekebilir. Bunun için uygulama kaldırma işlemini yapmanız gerekiyor. Bu işlemi ise çok basit bir kaç adım yoluyla yapabilirsiniz. 

İşte iPhone’da uygulama nasıl silinir? 

  1. Öncelikle telefonunuzda herhangi uygulamaya hafifçe dokunun ve ekrandaki uygulamalar titreyene kadar basılı tutun. Uygulamalar titremezse çok sert basmadığınızdan emin olun.
  2. Daha sonra ekrandaki tüm uygulamaların üstünde X işareti görünecektir. Silmek istediğiniz uygulamanın simgesindeki X işaretine basın.
  3. Ve ardından çıkacak pencereden Sil’e dokunun.
  4. İşlemi tamamladıktan sonra Ana ekran düğmesine basın. Uygulama kaldırma işlemini bitirin.

Bu adımlar yoluyla telefonunuzdan silmek istediğiniz uygulamayı basit bir şekilde kaldırabilirsiniz.

TeknoAjan.com

 

TeknoAjan.com

Twitter’da Profil Düzenleme Nasıl Yapılır ?

Twitter’da profilinizi özelleştirmek istiyorsanız; Twitter’da profili düzenle kısmında bir çok değişiklik yapabilir, profilinizde detaylara yer verebilirsiniz.  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir