iPhone’da Rehberden Kişi/Numara Nasıl Silinir ?

iPhone rehberden kişiler nasıl silinir ? iPhone’da rehberden numaralar nasıl silinir ? iPhone’da rehberdeki kişi ve numaralar nasıl kaldırılır ? Bu yazımızda sizlere iPhone’da rehberden kişi silme işleminin nasıl yapıldığını gösterdik. İşte detaylar.. 

iPhone kullanıcıları cihazlarında bulunan rehber kısmına diledikleri numara ve kişileri diledikleri an ekleyebiliyor ve diledikleri an bu kişi ve numaraları basit bir şekilde değiştirebiliyor ve silebiliyor.

Kullanıcılar bu işlemleri cihazlarında bulunan kişiler kısmından işlemleri uygulamak istedikleri kullanıcıyı seçerek yapabiliyor. Kullanıcılar ilgili işlemlerin uygulanacağı kişiyi seçtikten sonra bu kısımda ilgili kişinin adını, soyadını değiştirebiliyor, yeni numara ekleyebiliyor ya da var olan kişiyi rehberlerinden tamamen silebiliyor.

Peki iPhone’da kişi düzenleme işlemleri asıl yapılıyor ? 

Bu yazımızda sizlere aşağıda iPhone cihazlarında rehberdeki kişilerin nasıl silinebileceğini gösterdik. Aşağıda göstermiş olduğumuz adımları uygulayarak rehberinizde var olan herhangi bir kişi basit bir şekilde rehberinizden kaldırabilirsiniz.

iPhone’da Rehberden Kişi / Numara Silme : 

iPhone’da rehberinizden herhangi bir kişiyi kaldırmak yani silmek için;

1- İlk olarak iPhone cihazınızdan ”Kişiler” kısmına gidin.

2- Cihazınızda kişiler (rehber) bölümünden kaldırmak istediğiniz kişiye dokunun. 

3- Ardından ilgili kişinin sayfasında sağ üst köşede yer alan ”Düzenle” seçeneğine dokunun.

4- Daha sonra karşınıza çıkacak olan ilgili kişinin düzenlendiği sayfada en alt kısımda yer alan ”Kişiyi sil” seçeneğine dokunun ve kişi silme işlemini tamamlayın.

İşlem bu kadar basit. 

NOT: Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak iPhone’da kişi ad,soyad değiştirmenin ve var olan kişinin numarasının nasıl değiştirilebileceğine de erişebilirsiniz. 

-iPhone rehberdeki kişinin adını ve soyadını değiştirme / düzenleme 

-iPhone rehberdeki kişinin numarasını değiştirme / düzenleme 

”Bu yazımızda sizlere iPhone’da rehberden kişi silme/kaldırma işleminin nasıl yapıldığını gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru ve sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.