Better Call Saul 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Dünya dizi tarihinin efsane yapımlarından biri olan Breaking Bad adlı dizinin öncesi ve sonrası olarak ekranlara gelen ve gelecek olan Better Call Saul dizisinin 4. Sezonu izleyicileri tarafında merakla bekleniyor.

AMC kanalının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Suç, Dram dizisi popülaritesini her geçen gün arttırıyor. 19 Haziran 2017 tarihinde 3. sezon finali yapan dizi hemen ardından 4.sezon onayını almıştı.

Özellikle efsanevi dizi olan Breaking Bad dizisi hayranları tarafında pür dikkat izlenen dizinin 4. Sezona bomba gibi bir giriş yapması bekleniyor. 4. Sezonda nelerin izleyicilerin karşısına çıkacağı ise merak konusu.

Peki ya dizinin 4. sezonu ne zaman başlayacak? İşte Detaylar!

Better Call Saul Dizisinin Konusu:

Breaking Bad dizisinin belkide en ilginç karakterlerinden olan Saul Goodman’ın hayatını anlatan dizide, Saul’un ceza avukatlığına başladığı ilk tarihlerden suç dünyasına nasıl geçtiği anlatılmakta. Kaliteli bir yapıma imza atan Vince Gilligan bu dizide tamamen Saul Goodman’ın yaşadığı iç dünyayı anlatıyor.

Dizi 8.7 İMDb puanına sahip!

Better Call Saul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Better Call Saul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Dizi yapımcıları tarafından henüz kesin tarih belirtilmemiş olsa bile her sene yeni bir sezon çıkartan dizi yapımcıları geçmiş sezonların aksine bu sene bize kış aylarının sonunda dizi keyfini yaşatmayacak gibi gözüküyor.

Dizi büyük ihtimal Nisan ayı içersinde sevenleri karşısına çıkacak !

Önceki sezonlara bakacak olursak; 1. Sezon 11 bölümlük sezonla 8 Şubat 2015‘te başlamıştı. 2. Sezon 10 Bölümlük sezonla 15 Şubat 2016‘te başlamıştı. 10 bölüm 3.Sezonu ise 10 Nisan 2017 de başlamıştı.

4. Sezon ise 2018 Nisan ayının 2. haftası başlaması bekleniyor. Amc yetkilileri tarafından herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. Bu tarih tahmin edilen tarih olmakla birlikte yapılacak olan açıklama ile birlikte sizleri yeniden bilgilendireceğiz.

Takipte kalın!


*** GÜNCELLEME : (31 OCAK 2018) ***

DİZİNİN 4.SEZONU BEKLENEN TARİHTE YAYINLANMAYACAK !

Better Call Saul hayranlarını üzecek bir haber ortaya çıktı.

Dizinin çekimlerinin hala devam ettiği ve bu çekimlerin uzun bir süre daha süreceği belirtildi. Dizi yapımcıları ve dizi yayıncısı 4.sezonun başlangıç tarihi hakkında henüz net bir bilgi vermek istemediklerini ancak dizinin başlangıcının 2018 yılının ilk yarısında olmayacağını , dizinin 2018 yılının 2.yarısında yayınlanacağı belirtti.

Resmi bir kaynak olamakla birlikte yayımcı kuruluş çalışanları ve yabancı kaynaklar tarafından dizinin 4.sezonun başlangıcının 2018 EYLÜL ayında olacağı belirtildi.

Bu haber dizinin hayranları tarafından tepki ile karşılandı ancak Better Call Saul hayranlarının 4.sezon için Eylül ayını beklemekten başka bir seçeneği ne yazık ki bulunmuyor..

—-GÜNCELLEME  31MAYIS ——-

Dizinin 4.sezon başlangıç tarihi belli oldu. Detaylara aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Better Call Saul 4.Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu !

(KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANAMAZ.)
Teknoajan.com