Instagram Türkiye’de Canlı Yayın Rekoru Kırıldı !

Instagram Türkiye’de canlı yayın rekoru kırıldı. Günümüzün en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da ülkemizdeki canlı yayın rekorunu Acun Ilıcalı kırdı. 

Geçtiğimiz günlerde TV8’de yayınlanan Survivor adlı yarışmadaki yarışmacılar ile birlikte Instagram hesabından canlı yayın yapan Acun Ilıcalı, Instagram Türkiye’de en çok izlenen canlı yayın olma ünvanını kazandı.

Televizyon tarihinin en popüler yarışmalarından biri olan SURVİVOR yarışması ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs sebebiyle popülaritesini daha da arttırdı.

Salgın sebebiyle insanların evlerinde kalmasıyla birlikte ve televizyonlarda bir çok dizinin yayınını durdurmasıyla bir çok televizyon izleyicisi bugünlerde Survivor adlı yarışmayı izlemeye başladı. Artan bu izleyici kitlesiyle birlikte yarışma reytinglerde de zirveyi ele geçirdi.

Geçtiğimiz günlerde de yarışmada yarışmacılara verilen ödüllerden biri olan Instagram’da canlı yayın yapma ödülünü kazananan takım (gönüllüler) ile birlikte kendi şahsi hesabında canlı yayın yapan Acun Ilıcalı, Instagram’da bir rekoru kırdı.

Instagram’da yapmış olduğu canlı yayında 1 milyon izleyiciyi geçen Acun Ilıcalı bu anı canlı yayına katılan yarışmacılar ile birlikte kutladı. Canlı yayın rekor katılımın gerçekleşmesiyle birlikte sonlandırıldı.

”Siz bu durum hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.” 

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.