La Casa De Papel 3.Sezon Gelecek Mi? Ne Zaman?

La Casa De Papel 3.Sezon gelecek mi? Dizinin 3.sezonu ne zaman yayınlanacak? Sevilen dizinin 3.sezonun gelip gelmeyeceği merak konusu. Son zamanların en popüler dizilerinden bir olan La Casa De Papel dizisi hakkındaki sorularınızın cevabı ve tüm detaylar bu yazımızda..

Son zamanların en popüler dizilerinden olan La Casa De Papel’in 3.sezonunun olup olmayacağı merak konusu. Bilindiği üzere İspanyol yapımı olan dizi ilk olarak İspanyol kanal olan Antena3 kanalında yayınlandı. Oldukça beğenilen ve popüler olan dizi daha sonrasında bir çok ülkede yayınlanmak üzere Netflix tarafından yayın hakları satın alındı.

1 Sezon olarak planlanan dizi, 2 parça halinde 15 bölüm olarak (9+6 şeklinde) İspanyol kanalda yayınlanarak final yapmıştı. Ancak Netflix dizinin 1 bölümünün 60-70 dakika süresinin çok olduğunu düşünerek, diziyi Amerikan standartlarında 40 dakika şekilinde yayınlama kararı aldı. Ayrıca Netflix diziyi 2 sezon şeklinde yayınlama kararı aldı. Daha önce İspanyol kanalda tüm bölümleri yayınlanan dizinin Netflix’e uyarlanmış halinin ilk sezonu ise geçtiğimiz aylarda yayınladı. Dizinin Netflix’te yayınlanan ilk sezonu 13 bölüm olarak yayınlandı. Ayrıca Netflix üzerinden diziyi takip edenler için şunu da belirtelim. Nisan ayında dizinin 2.sezonu da Netflix’te yayınlanacak.

(La Casa De Papel dizisinin IMDb puanı oldukça yüksek. Dizinin IMDb puanı: 8.4)

LA CASA DE PAPEL 3.SEZON GELECEK Mİ? NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Şimdi gelelim son zamanlarda oldukça sık sorulan sorulardan biri olan dizinin geleceği ile ilgili soruya..

Dizinin hayranları tarafından son zamanlarda oldukça sık dile getirilen soru ” La Casa De Papel 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak? ” sorusu. Aslında bu soruyu ” La Casa De Papel 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak? ” şeklinde de duyabilirsiniz. Çünkü dizi orjinalinde yukarıda da belirttiğimiz gibi tek sezon olarak yayınlandı ancak Netflix diziyi 2 sezon olarak yayınlama kararı aldı. 2. sezon Netflix’te henüz yayınlanmasa da (Nisan ayında yayınlanacak.) diziyi İspanyol kanal üzerinden ya da başka yollar ile izleyenler dizinin bu zaman kadar yayınlanmış olan tüm bölümlerini izledi. Ve dizinin devamının gelip gelmeyeceğini oldukça çok merak ediyorlar.

Ancak şuan itibariyle görünen o ki dizinin hayranlarının merak hala sürecek gibi görünüyor.

La Casa De Papel dizisinin 3.sezonun gelip gelmeyeceği henüz hiç bir resmi kaynak tarafından belirtilmedi. Yani dizinin devamının gelip gelmeyeceği şuan itibariyle belirsizliğini koruyor.

DİZİNİN 3.SEZONUNU GELİYOR İDDİASI!

Dizi ile ilgili bir çok söylenti internet dünyasında yayılmış durumda. İspanyol kaynaklarda dolaşan bilgilere göre dizinin 3.sezonunun gelme ihtimalinin oldukça yüksek olduğu ve dizinin 3.sezonunun çalışmalarına da MAYIS 2018 ayında başlanabileceği söyleniyor.

Yayılan bu söylentiler dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Ancak bu söylentiler ile ilgili olarak dizi yapımcıları ve yayıncıları olan Anten3 ve Netflix tarafından herhangi bir doğrulama ve açıklama yapılmadı. Ama söylentilerin doğruluğu olursa eğer (ki böyle bir popüler bir dizinin devamının gelme olasılığı oldukça yüksek) dizi çok yakında hayranlarının karşısına tekrar çıkabilir.

Bu söylenti doğru ise eğer dizinin 3.sezonunun başlangıç tarihide yüksek olasılıkla anlaşma yapılan yayıncıya görede değişecektir. Dizinin 3.sezonu (İspanyaya göre 2.sezonu)  İspanyol kanal tarafından yayınlanma kararı alınırsa ülkemizdeki televizyon dizilerinin yayınlandığı gibi dizinin çekimleri başlandıktan 1 ay sonra yayınlanma ihtimali oldukça yüksek. Yani bu tarih 2018 yaz aylarında olacaktır.

Ancak dizi Netflix tarafından yayınlanacak ise eğer bu süre oldukça uzun olacaktır. Dizinin çekimlerinin tamamı bittikten sonra dizi yayınlanacaktır. Yani sonuç olarak dizi Mayıs ayında çekimlere başlarsa ve dizi Netflix tarafından yayınlanacaksa dizinin 3.sezonunun 2019 kış aylarında izleyicilerin karşısına çıkma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

NOT: Yukarıda belirtilen ifade tamamen söylentiler üzerine belirtilmiştir. Henüz herhangi bir resmi açıklama ve duyuru yoktur. İlerleyen zamanlarda dizinin yapımcısı, yayımcısı ya da yayımcıları tarafından herhangi bir açıklama yapılırsa sizleri tekrar bu sayfadan bilgilendireceğiz.

——– GÜNCELLEME (18 NİSAN 2018) ————

DİZİNİN 3.SEZONU İLE İLGİLİ MÜJDELİ HABER GELDİ !
DİZİNİN 3.SEZONU 2019 YILINDA YAYINLANACAK! 
DETAYLAR VE DAHA FAZLASI BU YAZIMIZDA..

La Casa De Papel 3.Sezon Geliyor! | Çıkış Tarihi Belli Oldu !

TEKNOAJAN.COM