Instagram’da Eski Biyografi Metinleri Nereden Görüntülenir ?

Instagram önceki biyografi metinlerini görme, Instagram eski biyografi metinlerini görüntüleme, Instagram eski biyografi yazılarına bakma.. Instagram’da önceki biyografi metinlerine nereden bakılır ? Bu yazımızda sizlere Instagram’da önceki biyografi metinlerinin nereden görüntülendiğini gösterdik. İşte detaylar.. 

Bildiğiniz üzere Instagram günümüzün en popüler sosyal medya ağlarından biri konumundadır. Dünya üzerinden her yerden milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram, her geçen gün popülaritesini daha da arttırıyor. 

Instagram’da artan bu kullanıcı sayısı ve kullanımı ile birlikte uygulamasına her geçen gün yenilikler ve yeni özellikler getirerek uygulamasını geliştirmeye devam ediyor. 

Instagram’da kullanıcılar fotoğraf ve video paylaşımının yanı sıra bir çok imkandan da faydalanabiliyor. Bunların başlıcaları kullanıcılar arası sohbetler ve canlı yayınlar oluyor. Bunların yanı sıra Instagram kullanıcılarına profillerinde bazı özellikler de sunuyor. Kullanıcılar profillerinde biyografi kısmına tercih ettikleri yazıları yazabiliyor. 

Bir çok kullanıcı profillerinde biyografi kısımlarında yaşadıkları şehir, mesleği, yaşı vs.. gibi bir çok bilgileri ve tercih ettikleri tüm yazıları yazabiliyor. Bunlarıda tüm Instagram kullanıcıları ilgili kullanıcının profilini ziyaret ettiğinde görüntüleyebiliyor. 

Ayrıca kullanıcılar profillerinde yer alan biyografi kısmında diledikleri her an değişiklikler yapabiliyor. Bir çok Instagram kullanıcısı bu kısımda sık sık değişiklikler yapabiliyor.

Böyle olunca da bazı Instagram kullanıcıları kendilerinin veya diğer Instagram kullanıcılarının bu zamana kadar yazmış olduğu biyografi metinlerini merak ediyor ya da tekrardan bakma isteğinde bulunuyor. Peki Instagram kullanıcıların bu merakını gideriyor mu ? İşte sorunuzun cevabı.. 

Instagram kullanıcıların bu merakını gideriyor ancak Instagram’da kullanıcılar sadece kendi profilinde bu zamana kadar yazmış olduğu önceki biyografi metinlerini görüntüleyebiliyor. Diğer Instagram kullanıcıları bunları göremiyor. Yani Instagram kullanıcıları diğer Instagram kullanıcılarının önceki biyografi metinlerini göremiyor, sadece kendi eski biyografi metinlerini görüntüleyebiliyor 

Şimdi merak edenler için aşağıda Instagram’da önceki biyografi metinlerine nereden, nasıl bakılabildiğini gösterdik. İşte detaylar..

INSTAGRAM’DA ÖNCEKİ BİYOGRAFİ METİNLERİNE BAKMA : 

Instagram’da önceki biyografi metinlerinizi görüntülemek için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın. 

1– İlk olarak Instagram hesabınıza mobil tarayıcınız üzerinden ya da bilgisayarınızdan giriş yapın. 

2– Ardından ”profil” kısmınıza gidin ve profil sayfanızda sol üst köşede yer alan ”Ayarlar” butonuna dokunun.

3– Sonra ayarlar sayfasında yer alan seçeneklerden ”Gizlilik ve güvenlik” seçeneğine gidin. 

4– Daha sonra gizlilik ve güvenlik ayarları sayfasında yer alan ‘‘Hesap verileri’‘ seçeneğine gidin. 

5- Hesap verileri sayfasında Instagram hesabınızdaki bilgiler sıralanacaktır. Bu kısımdan daha önceki biyografi metin yazılarınızı görüntülemek için profil bilgileri başlığının alt seçeneklerinden biri olan ”Önceki biyografi metinleri” yazısının altında yer alan ”Tümünü gör’‘ yazısına dokunun. 

Ardından karşınıza bu zamana kadar hesabınızda yapmış olduğunuz, kullandığını tüm önceki biyografi metinleri çıkacaktır. 

İŞLEM BU KADAR BASİT. 

NOT: İlgili verilere Instagram’ın mobil uygulaması üzerinden erişilememektedir. Bu yüzden ilgili verilere erişebilmeniz için; Instagram’a bilgisayarınız üzerinden ya da mobil tarayıcı üzerinden erişmeniz gerekmektedir. 

”Bu yazımızda sizlere Instagram’da hesabınızdaki önceki biyografi metinlerinin nereden görüntülendiğini gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru ve sorunlarınızı bizlere aşağıdan ”yorumlar” kısmından belirtebilirsiniz.” 

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.