GeForce Now Türkiye Paketlerine Zam Geldi !

Nvidia’nın bulut oyun servisi olan GeForce Now (Game+), Türkiye’deki fiyatlarını güncelledi. Gün içerisinde GeForce Now sitesinde yaşanan güncellemenin ardından yeni fiyat listesi oyuncuların karşısına çıktı.

Ülkemizde binlerce oyunseverin kullandığı hizmetin fiyatı ülkemizde yaşanan ani döviz kuru değişlikliklerinden nasibini aldı. Nvidia, Türkiye’deki kullanıcılar için sunmuş olduğu paketlerin fiyatlarında değişikliğe gitti.

GeForce Now Türkiye Fiyatlarına Zam Geldi ! 

Türk lirasının dolar karşısında değer kaybetmesinin ardından teknolojik ürünlere gelen zamlar ile beraber teknoloji hizmetlere de zamlar gelmeye başladı. Son günlerde App Store ve Google Play Store gibi mobil uygulama ve oyun marketlerinde yaşanan zamlar teknoloji tutkunlarını bir hayli üzmüştü.

Bugün bir kötü haberde oyunseverlere geldi. Bulut oyun oynamamızı sağlayan GeForce Now’ın paketlerine zam geldi.

Yapılan bu zammın ardından, GeForce Now 1 aylık Premium paketi 89.90 TL, 3 aylık Premium paketi 199.90 TL ve avantajlı 6 aylık Premium paketinin fiyatı 349.90 TL olarak belirlendi.

Yapılan fiyat güncellemesinin ardından oluşan GeForce Now Türkiye paket fiyatları şu şekilde;

  • 1 Aylık Premium Üyelik – 89,90 TL
  • 3 Aylık Premium Üyelik – 199,90 TL
  • Avantajlı 6 Aylık Premium Üyelik – 349,90 TL
  • 24 Saatlik Premium Paket – 14,90 TL

Nvidia GeForce Now hizmetinin Türkiye paket fiyatlarında yaşanan bu değişikliğin ardından özellikle 3 aylık paket üyeliğinde ciddi bir fiyat artışı yaşandığı dikkatleri çekti.

Daha önce 149.9 TL olan 3 aylık Premium aboneliğinin fiyatı yapılan fiyat değişikliğinin ardından 199.9 TL oldu.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız…