iPhone 7 ne zaman çıkacak, fiyatı ne olacak ?

Apple, 7 Eylül 2016 çarşamba günü ABD’nin San Francisco eyaletinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un tanıtımını yapacak. Iphone 7’ler bundan 1 hafta sonra satışa çıkacak.

Apple Ceo’su Tim Cook’un tanıtımını yapacağı iPhone 7’nin 749 dolardan satılacağı söyleniyor. iPhone 7 Plus için ise satış rakamı 849 dolardan başlayacak.

iphone-7-logo3

IPHONE 7 TÜRKİYE FİYATI:
Büyük ihtimalle iPhone 7, ülkemizdeki vergilerden dolayı dünya üzerinde en pahalı Türkiye’de olacak.
iPhone 7’nin satış fiyatının Türkiye’de 3 bin 700 lira’dan, iPhone 7 Plus’un ise 4 bin lira’dan başlaması bekleniyor. Iphone 7’nin fiyatı hafızası kapasitesine göre 5 bin lira’ya kadar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Vatan Bilgisayar, iPhone 7’yi sitesinde listeledi !
iPhone 7, daha resmi olarak Apple tarafından tanıtılmadan ülkemizde Vatan Bilgisayar’ın internet sitesinde listelendi. iPhone 7’nin Vatan Bilgisayar’da listelenmesiyle birlikte iPhone 7’nin daha tanıtılmadan Türkiye fiyatı ortaya çıktı.

vatan-bilgisayar-iphone7-fiyati

Tabi ki bu liste fiyatı bir kesinlik belirtmiyor. Daha önce Galaxy Note 7’nin de fiyatı perakende sitelerinde listelenmiş ancak bir fiyat düşüşü yaşanmıştı. Aynı düşüş iPhone 7’de de yaşanabilir. Biraz daha sabredip, bekleyip göreceğiz.

TeknoAjan.com
6 Eylül 2016