Instagram’da Zirvenin Sahibi 250 Milyon Takipçi ile C.Ronaldo !

Instagram’da zirvenin ismi Cristiano Ronaldo, sosyal medya da bir ilk gerçekleştirdi. Popüler sosyal medya ağlarından biri olan Instagram’da takipçi yarışları hızla devam ediyor. Özellikle ünlü isimler, ünlü kuruluşlar arasında dönem dönem rekabete yol açan Instagram takipçi savaşları Instagram kullanıcıları tarafından dikkatle takip ediliyor.

Uzun süredir zirvenin sahibi olan Portekizli ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Instagram’da yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. Ünlü futbolcu son takipçi sayısı ile birlikte bir kez daha bir ilki gerçekleştirdi.

Tüm dünya da oldukça popüler olan Instagram’da 250 milyon takipçiye ulaşan ilk kullanıcı olan Ronaldo, Instagram’da bu manada bir ilki gerçekleştirerek zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.

Juventus forması giyen 34 yaşındaki futbolcu, yeşil sahalardaki başarısını sosyal medya üzerinde de kanıtladı. Instagram’da 250 milyon aboneye ulaşan Ronaldo, en yakın rakibine 30 milyonun üzerinde fark attı.

Instagram’da en çok takipçiye sahip kişiler sıralamasında en yakın takipçisine 30 milyonun üzerinde fark atan Ronaldo, futbol dünyasındaki en büyük rakibi olan Lionel Messi’ye ise 60 milyona yakın bir fark atmış durumda.

Ronaldo’nun ardından Instagram’da en çok takipçiye sahip 2. kullanıcı ünlü genç şarkıcı Ariana Grande. Ariana Grande’nin Instagram’daki takipçi sayısı 214 milyon civarında. Ronaldo’nun futbol dünyasındaki rakibi Messi’nin ise Instagram’daki takipçi sayısı 174 bin civarında.

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Ronaldo’nun Instagram’daki gönderi sayısı 3 bine yaklaşmış durumda. Ronaldo, yapmış olduğu bu paylaşımlarda gerek sosyal hayatından gerekse iş hayatından kesitler paylaşıyor. Ronaldo’nun yaptığı paylaşımlara milyonlarca da beğeni geliyor. Ronaldo’nun en çok beğeni alan paylaşımı ise beğeni sayısı 20 milyona yaklaşmış olan Maradona ile çekinmiş olduğu fotoğrafı. Bildiğiniz üzere futbol efsanesi Maradona Kasım ayında vefat etmişti.

Ayrıca C. Ronaldo Instagram’da paylaşmış olduğu gönderilerde de oldukça fazla para kazanıyor. Ronaldo’nun geçen sene Instagram’dan elde ettiği gelirin 50 Milyon doların üzerinde olduğu belirtiliyor.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.