CANLI İZLE : iPhone 11 Tanıtımı

iPhone 11 tanıtımı ne zaman, saat kaçta ? iPhone 11 tanıtımı nerede yayınlanıyor ? iPhone 11 tanıtımını canlı izle, Apple özel etkiliği 2019 canlı izle, Apple 2019 tanıtımı canlı izle.. Etkinlikte neler tanıtılacak ?  Etkinlik nereden canlı yayınlanacak ? İşte detaylar..

Apple’ın 2019 özel etkinliğine çok az kaldı.. Apple’ın her sene Sonbaharın başlangıcında yapmış olduğu özel etkinliğine sayılı anlar kaldı. Apple’ın yapacağı özel etkinlikte yeni ürünlerini kullanıcılara tanıtacak. Apple’ın yeni ürünlerinden en çok merak edileni ise iPhone 11 modelleri.

TANITIM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Peki iPhone 11 modellerinin de tanıtımının yapılacağı bu özel etkinlik ne zaman saat kaçta ?

Apple 2019 özel etkinliğinin başlangıç tarihi belli oldu. Apple’ın yeni ürünlerinin tanıtımını yapacağı etkinliğin başlangıç tarihi 10 EYLÜL 2019. (TSİ 20:00) 

Etkinlik, Cupertino’da gerçekleştirilecek.

2019 APPLE ÖZEL ETKİNLİĞİNDE NELER TANITILACAK ? 

10 Eylül tarihinde, Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan etkinlikte Apple yeni ürünlerini tanıtacak. Bu ürünlerden en çok merak edileni ve en çok dikkat çekmesi beklenen Apple ürününün yeni iPhone modeli olacak, iPhone 11 modelleri olacak. 3 farklı seçenek ile gelmesi beklenen iPhone 11 ‘in muhtemel modellerinin ise iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11R olması bekleniyor.

Etkinlikte iPhone 11 modellerinin yanı sıra 5. nesil Apple Watch ve yeni Macbook modelleri sahneye çıkacak. Bunun haricinde 3.nesil Apple kaleminde tanıtılması bekleniyor. 3.nesil Apple kalemin en büyük özelliğinin ise hem iPad Pro hem de yeni iPhone 11 modellerinde de kullanılabilirliği olması bekliyor.

Ayrıca etkinlikte her sene olduğu gibi yeni sürüm iOS ‘unda tanıtılması bekliyor. Yeni iPhone modelleri ile bir çok özellikle gelmesi beklenen iOS 13’ü önceki model iPhone kullanıcıları da merakla bekliyor.

ETKİNLİK NEREDEN CANLI YAYINLANACAK ? 

Apple geçtiğimiz sene düzenlemiş olduğu 2018 özel etkinliğini resmi Twitter hesabında canlı olarak yayınlamıştı. Bu sene de düzenleyeceği etkinliği Twitter’dan canlı olarak yayınlayabilir. Henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak yüksek olasılıkla tanıtım resmi Twitter hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır.

Apple resmi Twitter hesabı :   ‘ https://twitter.com/Apple ‘

İlgili açıklama yapılır yapılmaz sizlere tekrar buradan bilgi vereceğiz.

CANLI YAYININ YAPILACAĞI YERİ SİZLER İÇİN BURADAN PAYLAŞACAĞIZ.

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.