instagram hikayede tweet paylaşma

Instagram Hikayelerde Tweet Nasıl Paylaşılır?

Instagram hikayeye tweet nasıl eklenir? Instagram’da tweet nasıl paylaşılır? Instagram’da hikayelerde tweetler nasıl paylaşılır? Bu yazımızda sizlere Android ve iOS’ta Instagram hikayenizde nasıl tweet paylaşacağınızı anlatacağız. İşte detaylar…

Twitter ve Instagram, günümüz internet dünyasında en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak yer almaktadır. Dünyanın her yerinden milyarlarca insan her gün bu popüler uygulamaları kullanmaktadır.

Günümüzde bir çok kişi birden fazla sosyal medya uygulaması kullanmaktadır. Her geçen gün bu uygulamaların sayısı artmaya devam ederken, geliştiriciler kullanıcılarını memnun etmek için yeni özellikleri de uygulamalarına getirmeye devam etmektedir.

Bizde her zaman olduğu gibi Instagram ve Twitter’ın kullanıcılarına sunduğu bu özelliklerin nereden, nasıl yapıldığını sizlere göstermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda da yine Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu bu imkanlardan birinden bahsettik ve bunu nasıl kullanabileceğinizi gösterdik.

Bu yazımızda sizlere Instagram ve Twitter’ın uygulamalarında kullanıcılarına sunmuş olduğu özelliklerden biri olan Instagram’da ”hikayelerde tweet paylaşma” imkanı gösterdik.

Instagram’daki kullanıcılar Instagram hikayelerde Twitter hesaplarındaki tweetleri paylaşabiliyor. Kullanıcılar bu işlemi sadece bir kaç adım yoluyla yapabiliyor. Kullanıcılar tweetlerini Instagram hikayelerde tweet paylaş butonu ile hemen paylaşabiliyor.

Oldukça basit bir şekilde yapılan Instagram hikayelerde tweet paylaşma özelliğini sizde dilediğiniz tüm tweetlerinizde uygulayabilirsiniz.

Peki Instagram’da hikayede tweet nasıl paylaşılır? Instagram hikayelere tweet nereden ekleniyor ? Kullanıcılar, tweetlerini Instagram hikayelerde Twitter profillerine giderek pratik bir şekilde paylaşabiliyor. Sizde Instagram’da herhangi bir tweetinizi paylaşmak istiyorsanız; aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın. 

Instagram Hikayede Tweet Nasıl Paylaşılır?

Instagram hikayenize tweet eklemek için;

1-Cihazınızda “Twitter” uygulamasını çalıştırın ve hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun.

2-Instagram hikayenize eklemek istediğiniz tweeti bulun.

3-Paylaş” butonuna tıklayın.

4-Ardından, tweet’i paylaşmak için ”Instagram Hikayeleri” yazan “Instagram” simgesine dokunun.

5-Sizi Instagram uygulamasına yönlendirecektir. Burada tweet’i yeniden boyutlandırabilir, açıklama ekleyebilir ve yeniden konumlandırabilirsiniz.

6- Son adım olarak alttan “Hikayen” seçeneğine dokunarak tweeti Instagram hikayesi olarak paylaşın.

instagram hikayede tweet paylaşma

Not: Instagram hesabınızda paylaşacağınız tweet herkese açık bir tweet olmalıdır. Tweet korumalıysa, Instagram hesabınıza ekleyemezsiniz.

Bu yazımızda sizlere Instagram hikayelerde nasıl tweet paylaşabileceğinizi göstermek istedik. Konuyla ilgili tüm teknik sorularınızı veya sorunlarınızı aşağıdaki “yorumlar” bölümünden bize iletebilirsiniz.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız…