Binance, Papara ve Inial ile Para Yatırma/Çekme İşlemlerini Kaldırıyor !

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Türkiye’deki kullanıcılarını ilgilendiren bir karara imza attı. Binance’ın almış olduğu bu karara göre, Türkiye’deki kullanıcıların platform üzerindeki TL transfer işlemleri (yatırma/çekme) kısıtlanacak.

Türkiye’deki kullanıcılar platform üzerinde para yatırma ve çekme işlemlerinde kullandıkları Papara ve Inial hizmetlerini artık kullanamayacak.

Binance Global üzerinden Inial ve Papara aracılığı ile yapılan TL transferi işlemleri 29 Nisan tarihi itibariyle tamamen kaldırılacak.

Şirket yapmış olduğu açıklamada, bu kararın geçtiğimiz günlerde (16 Nisan 2021) Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmeliğe istinaden alındığını açıkladı.

BINANCE KULLANICILARA İŞLEMLERİ İÇİN SÜRE TANIDI !

Platform üzerinde TL transferi işlemlerini kaldıracağını açıklayan şirket, kullanıcılara 29 Nisan saat 14:00‘e kadar süre verdi. Kullanıcılar bu tarihe kadar Binance Global üzerinden TL transferi (yatırma ve çekme) işlemlerini sorunsuz bir şekilde uygulayabilecek.

BINANCE PARA ÇEKME VE YATIRMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILACAK ?

Peki bundan sonra Binance Global üzerinden para çekme ve yatırma işlemleri nasıl yapılacak ? 

Türkiye’deki Binance Global kullanıcıları dilerlerse Binance TR üzerinden hesapları arasında anında, komisyonsuz* bir şekilde Usdt ve tüm coinlerini transfer edebilecek. Böylelikle kullanıcılar iki hesap arasındaki transfer işlemleri ile birlikte Binance TR üzerinden direkt TL banka hesaplarına komisyonsuz, anında Türk Lirası çekim işlemlerini uygulayabilecek.

Aynı şekilde kullanıcılar Binance TR üzerinden şirketin IBAN adresine yapacakları TL para transferlerini de Binance Global hesaplarına aktarabilecek.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.