27 Haziran 2019 , Perşembe

Bim’den iPhone X Kampanyası! iPhone X, 9 Martta Bim’de Satışa Sunulacak!

Bim’den şaşırtan iPhone X Kampanyası !

Bim yapmış olduğu kampanyalara bu sefer de iPhone X’i ekledi. Her hafta değişik kategorilerde ürün kampanyaları yapan Bim, 9 Martta iPhone X kampanyası yapacak. Görenleri oldukça şaşırtan bu kampanya çok ilgi göreceğe benziyor.

Daha önceleri dizüstü bilgisayar, Playstation gibi teknolojik ürünleri piyasa fiyatlarının çok altında rakamlara satışa sunmuş olan Bim bu sefer piyasa fiyatından çok daha ucuza iPhone X’i satışa sunacak.

iPhone X, Bim’de 1100 TL daha ucuza satılacak !

Geçtiğimiz günlerde orjinal iPhone aksesuarlarını yarı fiyatına satışa sunan Bim, iPhone X cihazında da oldukça bir indirim yapmış. Piyasa fiyatı 6099 TL olan olan (Apple resmi satış fiyatı) iPhone X, Bim mağazalarında 9 Mart Cuma günü 4999 TL ‘ye satışa sunulacak.

Sizde piyasa fiyatının çok daha aşağısına satılacak olan iPhone X’i satın almayı düşünüyorsanız 9 Mart günü Bim mağazalarının kapısında beklemeniz gerekecek. Yapılan bu tarz kampanyalarda mağazalara sunulan stok adetlerinin genellikle 2 civarlarında olduğundan dolayı stoklarla sınırlı satışa sunulacak iPhone X için biraz aceleci ve hızlı olmanızda yarar var.

9 Mart günü BİM’de satışa sunulacak olan iPhone X, 64 GB kapasiteye sahip. Ayrıca cihaz 2 yıllık Apple Türkiye garanti güvencesine de sahip.

Unutmadan şunu da belirtelim Bim mağazaları sabah 09:00’da kapılarını açıyor.

TeknoAjan.com

TeknoAjan.com

Almanca Aile Bireyleri & Akrabalar | ‘Die Familie’

Almanca’da aile bireylerinin yazılışları nedir ? Almanca’da akrabaların yazılışları nedir ? Almanca’da aile üyelerinin yazılışları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.