24 Kasım 2017 , Cuma
Ana Sayfa / HABERLER / WhatsApp’a ”MAVİ TİK” Özelliği Geliyor !

WhatsApp’a ”MAVİ TİK” Özelliği Geliyor !

WhatsApp’a ”MAVİ TİK” Özelliği Geldi. Onaylanmış hesapları belirten mavi tik uygulaması Twitter, Instagram ve Facebook’un ardından WhatsApp’a da geliyor.

Çevrimiçi mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a onaylanmış hesapları belirten ”mavi tik” uygulamasının geleceği bildirildi. İlk olarak Twitter’da, daha sonra Instagram ve Facebook’ta kullanılan ”mavi tik” özelliği bundan sonra WhatsApp’ta da uygulanacak.

İLK ÖNCE WİNDOWS PHONE KULLANICILARINA GELECEK !

Özellik iPhone ve Android’den önce Windows Phone’a gelecek. ”Mavi tik” özelliği ilk olarak Windows Phone için oluşturulan WhatsApp Beta’da test edilecek. Kullanıcıların testlerinin ardından gelecek geri bildirimler, mavi tik’in geleceğini belirleyecek. Daha sonra da iOS ve Android cihazlarda kullanılmasına başlanacak.

ÖZELLİK ÖNCELİKLİ OLARAK İŞLETME HESAPLARINA GELECEK !

Özellik öncelikli olarak işletmelerin hesaplarına tanımlanacak. Daha sonra Facebook, İnstagram tarzı uygulamalardan mavi tik alabilen kişiler aynı şekilde whatsapp uygulamasında da mavi tik alabilecek.

TeknoAjan.com

TeknoAjan.com

iPhone’da Pil Yüzdesi Gösterme Nasıl Yapılır ?

iPhone ya da iPad’nizde cihazınızın ekranındaki pil göstergesinde şarj kapasiteniz yüzde olarak gözükmüyor mu ? Yapacağınız bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir