Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? (2018)

Vodafone bedava internet nasıl yapılır? Vodafone bedava internet nasıl kazanılır? Bu yazımızda sizlere Vodafone Operatör kullanıcılarının nasıl bedava internet kazanacağını anlattık. 

Ülkemizde internet kullanımı bir hayli yaygın durumda. Bir çok mobil internet kullanıcılarına tarifelerindeki internet paketleri ne yazık ki yeterli gelmiyor. Her ne kadar her geçen gün operatör firmaları internet paketi fazla olan tarifelerde indirim yapsa da sonra dan alınan internet paketlerinde pek bir indirim yok. Kimi operatörlerde sonradan alınan ekstra internet paketlerinde 1 Gb için 10 tl bile vermek gerekebiliyor.

Ancak ülkemizdeki gsm operatörleri, kullanıcılarına belirli bir ücret karşılığı internet paketi almanın yanı sıra ücretsiz olarak yaptıkları kampanyalarla bedava internet veriyor ya da kazanma şansı tanıyor. Bu operatörlerden biride en ilginç ve dikkat çekici uygulamasıyla kullanıcılarına bedava internet ve ya farklı türden hediyeler kazanma şansı tanıyan Vadofone Gsm operatörüdür.

Peki ya Vodafone kullanıcılarına nasıl bedava internet veriyor ? 

Vodafone, kullanıcılarına bedava internet kazanma şansı tanıyor. Vodafonun kullanıcılarına sunmuş olduğu ”YANIMDA” uygulamasında yer alan ”BANA NE VAR”  bölümünden Vodafone kullanıcıları karşılarına çıkan Hediye çarkını çevirerek bedava internet ya da farklı türden hediyeler,indirim çekleri kazanabilir. Üstelik boş yok.

Hediyeyi Nasıl Kazanırım ? 

1- İlk olarak Vodafone’un ”Yanımda” uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store’dan cihazınıza indirmeniz gerekiyor.

Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor bu giriş otomatik olarak ta gerçekleşebiliyor. Hücresel bağlantı ile uygulamaya giriş yaparsanız eğer otomatik giriş gerçekleşecektir. Wi-fi bağlantısı ile giriş yapmayı tercih ederseniz sizden telefon numarası ve şifre girişi istenecektir. Bu yüzden hücresel bağlantı ile hem uygulamada kesinti yaşamazsınız hemde otomatik giriş sağlayabilirsiniz.

2- Ardından Vodafone Yanımda uygulamasında sağ üst taraftaki seçeneğe tıklayarak ”(üst üste 3 çizgi)” uygulama içerisindeki seçeneklerden en üstteki ”Bana Ne Var? ”  yazan kısma tıklayınız.

3- Açılacak sayfadan ”Hemen çarkı çevir” yazısına tıklayın ve karşınıza çıkacak çarkı sağa ya da sola doğru çevirin.  Çarkın duracağı noktadaki hediyeyi kazanacaksınız. Çark durduktan sonra hediyenizi kazanacaksınız ve telefonunuza gelecek mesaj ile birlikte hattınıza tanımlanacak.

Hediye çeki veya indirim gibi bir ödül kazanırsanız oradaki kodun ekran görüntüsünü almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca kullanım şartlarını da dikkatlice okumanızda yarar var.

(Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.) 
TeknoAjan.com