Connect with us

HABERLER

İnstagram’da Eski Kullanıcı Adları Nasıl Bulunur ?

Instagram eski kullanıcı adını bulma, Instagram eski kullanıcı adlarını görme, Instagram’da kullanıcıların daha önceki kullanıcı adlarını öğrenme.. Bu yazımızda sizlere Instagram’da eski kullanıcı adlarının nereden nasıl bulunduğunu gösterdik. İşte detaylar.. 

Instagram günümüz internet dünyasında en popüler 3 sosyal medya ağlarından biri konumundadır. Facebook ve Twitter ile birlikte en popüler  3 sosyal medya ağından biri olan Instagram, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Dünya üzerinde dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram’da kullanıcılar bir hesap oluşturup, bu hesap üzerinden paylaşımlar yaparak, bunları takipçilerine ya da tüm Instagram kullanıcılarına gösterebiliyor. 

Instagram’da her kullanıcı oluşturmuş olduğu hesapta da daha önceden belirlemiş olduğu kullanıcı adına sahip oluyor. Instagram’da tüm kullanıcılar bu kullanıcı adını aratarak sizlere ulaşabiliyor.

Instagram’a ilk üye olurken bir kullanıcı adı alınıyor ve bu kullanıcı adı sizin hesabınızın adı oluyor. Daha önce alınmış olan kullanıcı adı dilerseniz istediğiniz her an sizin tarafınızdan değiştirilebiliyor. Instagram’da kullanıcı adını değiştirmek için herhangi bir sınır Instagram tarafından konulmuyor. Kullanıcı adınızı dilediğiniz her an değiştirebilirsiniz ancak sadece almak istediğiniz Instagram kullanıcı adının şu an ya da daha önce herhangi biri tarafından kullanılmamış olması gerekiyor. 

Instagram’da kullanıcı adınız artık hoşunuza mı gitmiyor? Hemen değiştirebilirsiniz. Instagram’da tanımadığınız ya da tanıdığınız kişiler sizleri rahatsız mı ediyor ? Hemen kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. 

Yani Instagram’da kullanıcı adınızı dilediğiniz her an kendi tercihiniz doğrultusunda herhangi bir sebepten ötürü değiştirebilirsiniz. 

Bir çok kullanıcı Instagram’ın bu özelliğini oldukça sık kullanıyor. Instagram’da bu zamana kadar neredeyse her 2 kullanıcıdan biri Instagram kullanıcı adını en az bir kere değiştirmiş bulunuyor. 

Hal böyle olunca da Instagram’da bir çok kullanıcı da kendi hesaplarında daha önceden kullanmış olduğu eski kullanıcı adlarını merak edebiliyor. Bunun yanı sıra bir çok kullanıcı da takip ettiği ya da diğer Instagram kullanıcılarından bazılarının eski kullanıcı adlarını merak ediyor. 

Instagram ise kullanıcılarının bu merakını gideriyor. Instagram kullanıcıları diledikleri her an kendi Instagram hesabında bu zamana kadar yapmış olduğu kullanıcı adı değişikliklerinin ne olduğunu ve ne zaman yapıldığını görebiliyor. Instagram’da bu zamana kadar değiştirmiş olduğunuz tüm önceki kullanıcı adlarını aşağıdaki adımları uygulayarak dilediğiniz her an görüntüleyebilirsiniz. 

PEKİ INSTAGRAM’DA DİĞER KULLANICILARIN ESKİ KULLANICI ADLARINI GÖREBİLİYOR MUYUM ? 

Instagram’da kendi hesabınızda bu zamana kadar yapmış olduğunuz tüm kullanıcı adı değişikliklerinin neler olduğunu ve ne zaman yapıldığını hesap verileri ayarlarından görüntüleyebilirsiniz. 

Ayrıca diğer Instagram kullanıcılarının bazılarınında bu zamana kadar yapmış olduğu tüm hesap kullanıcı adı değişikliklerini de görüntüleyebilirsiniz. Yalnız bu kısımda onaylı hesapları ve işletme hesaplarında yapılan değişiklikleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bazı Instagram hesaplarınında yine bu değişiklikleri görüntülenebilmektedir. Ancak ne yazık ki tüm Instagram kullanıcılarının bu zamana kadar yapmış olduğu kullanıcı adı değişikliklerini görüntüleyememekteyiz. 

Instagram’da diğer kullanıcıların hesaplarında yapmış olduğu kullanıcı adı değişikliklerinin de nasıl görüntülendiğini aşağıdaki anlatımdan öğrenebilirsiniz. 

Şimdi ilk olarak Instagram’da kullanıcıların kendi hesaplarında bu zamana kadar yapmış oldukları kullanıcı adı değişikliklerinin nereden görüntülendiğine bakalım. Hemen ardından da diğer Instagram kullanıcılarının kullanıcı adı değişikliklerinin nereden görüntülendiğine bakalım. 

INSTAGRAM ESKİ KULLANICI ADLARI NEREDEN GÖRÜNTÜLENİR ?

Instagram’da bu zamana kadar yapmış olduğunuz tüm kullanıcı adı değişikliklerini ve bu değişikliklerin ne zaman yapıldığını dilediğiniz her an görüntüleyebilirsiniz. 

Instagram’da kendi hesabınızda bu zamana kadar yapmış olduğunuz kullanıcı adı değişikliklerini görüntülemek için aşağıdaki adımları uygulayın. 

1- Instagram hesabınıza mobil sayfa ya da web sayfası üzerinden giriş yapın. 

2- Ardından profil kısmınıza gidin ve profil kısmınızda sol üst köşede yer alan ”Ayarlar” seçeneğine dokunun.

3- Sonra seçenekler menüsünde yer alan seçeneklerden ”Gizlilik ve güvenlik” seçeneğine gidin.

4- Daha sonra gizlilik ve güvenlik başlığı altındaki seçeneklerden ”Hesap verilerini görüntüle” kısmına dokunun.

5- Karşınıza çıkacak olan hesap verileri kısmında profil bilgileri kısmında yer alan ”Önceki kullanıcı adları” seçeneğine gidin.

Bu adımların sonunda karşınıza profilinizde bu zamana kadar yapmış olduğunuz tüm kullanıcı adları listelencektir. İlgili listede bu zamana kadar kullanmış olduğunuz önceki kullanıcı adlarını sırasıyla görüntüleyebilirsiniz.

İŞLEM BU KADAR BASİT.

NOT: İlgili verilere Instagram’ın mobil uygulaması üzerinden erişilememektedir. İlgili verilere erişebilmek için Instagram’a mobil tarayıcı üzerinden ya da websitesi üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. 

INSTAGRAM’DA DİĞER KULLANICILARIN ÖNCEKİ KULLANICI ADLARINI GÖRME :

Instagram’da diğer kullanıcıların hesap bilgilerine de dilerseniz göz atabilirsiniz. Hesap verilerine göz atabildiğiniz tüm Instagram kullanıcılarının bu zamana kadar yapmış olduğu tüm kullanıcı adı değişikliklerine ve bu değişikliklerin ne zaman yapıldığını göz atabilirsiniz. 

Instagram’da diğer kullanıcıların bu zamana kadar yapmış olduğu tüm kullanıcı adı değişikliklerini görüntülemek için aşağıdaki adımları uygulayın. 

1- Instagram mobil uygulaması üzerinden giriş yapın. 

2- Eski kullanıcı adlarını görüntülemek istediğiniz kullanıcının profiline gidin. 

3- İlgili kullanıcının profilinde sağ üst kısımda yer alan ”yan yana 3 nokta” ikonuna dokunun. 

4- Ardından açılacak olan alt pencereden ”Bu hesap hakkında” seçeneğine dokunun.

5- Daha sonra bu hesap hakkında yer alan bilgilerden ”Önceki kullanıcı adları” seçeneğine gidin. 

İlgili kısımda karşınıza ilgili kullanıcının bu zamana kadar yapmış olduğu kullanıcı adı değişiklikler ve bu değişikliklerin ne zaman yapıldığını bilgisi listelenecektir. 

İŞLEM BU KADAR BASİT. 

NOT: Instagram’da tüm kullanıcıların hesap verilerini görüntüleyememekteyiz. İlgili verilerine ulaşabileceğiniz hesapların çoğunluğu işletme veya onaylı hesaplar olmaktadır. Bunların yanı sıra yine bazı Instagram kullanıcılarının verilerine herkes erişebilmektedir. Ancak ne yazık ki tüm Instagram kullanıcılarının bu verilerine erişilememektedir. 

”Bu yazımızda sizlere Instagram’da eski kullanıcı adlarının nereden, nasıl bulunduğunu gösterdik. Konu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.


HABERLER

Mac’te Magic Mouse (Fare) Pil Yüzdesine Nereden, Nasıl Bakılır?

Mac’te fare pil yüzdesine nereden bakılır? Magic Mouse pil düzeyi nereden görüntülenir? MacOS’ta Mouse (fare) kalan pil yüzdesi nereden, nasıl öğrenilir? Bu yazımızda sizlere MacOS işletim sisteminde Apple Magic Mouse aygıtının pil yüzdesine nereden, nasıl bakıldığını gösterdik. İşte detaylar… 

Apple cihazlarına harici olarak Bluetooth aygıtlarını anında bağlayabiliyoruz. Bilgisayarlarımıza kablosuz bir şekilde Bluetooth üzerinden klavye, fare, kulaklık, telefon vs. gibi bir sürü aygıtı bağlayabiliyoruz.

Bu aygıtları cihazlarımızda herhangi bir kablo bağlantısı yapamadan Bluetooth üzerinden kullanabiliyoruz. Özellikle iMac cihazlarında yer alan kablosuz Magic Mouse ve Magic Keyboard bizlere bu noktada büyük kolaylık sağlıyor.

Bu aygıtları cihazlarımıza herhangi bir kablo bağlantısı yapmadan oldukça uzun bir süre kullanabiliyoruz. Çünkü Apple’ın kablosuz klavye ve fare aygıtları oldukça uzun süreli bir kullanım süresini kullanıcılarına sunuyor.

Ancak tabi ki bu süre sonsuza kadar sürmüyor. Bu cihazlarımızı ara ara şarj etmemiz gerekiyor. Özellikle de ani şarj bitmesi gibi durumlar ile karşılaşarak sıkıntı yaşamamak adına, cihazlarımızın şarj düzeyini ara ara kontrol etmemizde yarar bulunuyor.

Apple’da kullanıcılarına bunu MacOS işletim sisteminde sunuyor. Kullanıcılar MacOS işletim sistemine sahip iMac veya Macbook cihazlarında harici olarak bağlanan Bluetooth aygıtlarının şarj durumlarını (şarj düzeylerini) anında, pratik bir şekilde görüntüleyebiliyor.

Oldukça basit bir şekilde 2 farklı yerden yapılabilen aygıt şarj düzeyi görüntüleme işlemi ile sizde cihazlarınıza bağlı olan aygıtların şarj yüzdelerini dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Peki Mac’te bluetooth aygıtların şarj düzeyleri nereden, nasıl görüntüleniyor?  

MacOS işletim sistemine sahip Mac cihazınızdan bluetooth aygıtınızı şarj düzeyini iki farklı şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bunlar; Menü çubuğu ve Sistem tercihleri kısmından görüntüleme şeklindedir. 

Aşağıda sizlere konumuzun ana teması olan ”Apple Magic Mouse (Fare)” aygıtının şarj yüzdesinin bu yöntemler ile nereden, nasıl görüntülendiğini adım adım gösterdik. Dilerseniz yine aynı kısımlardan diğer bluetooth aygıtlarınızın şarj durumlarına da göz atabilirsiniz.

MAC’TE MOUSE (FARE) PİL YÜZDESİNE BAKMA :

Mac’te bluetooth mouse (fare) aygıtınızın pil yüzdesine 2 farklı yöntem ile bakabilirsiniz. Bunlar; 

1.YÖNTEM :  ” Menü Çubuğundan Şarj Düzeyini Görüntüleme ” 

MacOS işletim sisteminde Magic Mouse (fare) pil yüzdesini Menü çubuğundan görüntülemek için; 

1- Bilgisayarınızın en üst kısmında yer alan Apple Menü Çubuğundan ”Bluetooth” seçeneğine tıklayın.

2- Ardından açılacak olan alt seçenek penceresinden ”Magic Mouse” bağlantısının üzerine gelin.

Burada Magic Mouse (Fare) aygıtınızın pil düzeyi yüzde şeklinde karşınıza gelecektir.

İşlem bu kadar basit. 

2.YÖNTEM:  ” Sistem Tercihleri Kısmından Şarj Düzeyini Görüntüleme ” 

MacOS işletim sisteminde Magic Mouse (fare) pil yüzdesini Sistem tercihleri kısmından görüntülemek için; 

1- Cihazınızdan ekranının en üst sol kısmında yer alan ”Apple’‘ logosuna tıklayın.

2- Ardından açılacak olan alt penceresinden ”Sistem Tercihleri…” seçeneğine tıklayın.

3- Açılacak olan sistem tercihleri sayfasından ”Fare” seçeneğine tıklayın.

4- Karşınıza fare ayarları penceresi açılacaktır. Buradaki pencerede sol alt kısımdan Magic Mouse (fare) aygıtınızın pil düzeyini yüzde şeklinde görebilirsiniz.

İşlem bu kadar basit. 

”Bu yazımızda sizlere Apple Magic Mouse aygıtının pil düzeyinin nereden, nasıl görüntülendiğini adım adım gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru veya sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.


Continue Reading

HABERLER

Mac’te Magic Keyboard (Klavye) Pil Yüzdesine Nereden, Nasıl Bakılır?

Mac’te klavye pil yüzdesine nereden bakılır? Magic Keyboard pil düzeyi nereden görüntülenir? MacOS’ta Keyboard (klavye) kalan pil yüzdesi nereden, nasıl öğrenilir? Bu yazımızda sizlere MacOS işletim sisteminde Apple Magic Keyborrd aygıtının pil yüzdesine nereden, nasıl bakıldığını gösterdik. İşte detaylar… 

Apple cihazlarına harici olarak Bluetooth aygıtlarını anında bağlayabiliyoruz. Bilgisayarlarımıza kablosuz bir şekilde Bluetooth üzerinden klavye, fare, kulaklık, telefon vs. gibi bir sürü aygıtı bağlayabiliyoruz.

Bu aygıtları cihazlarımızda herhangi bir kablo bağlantısı yapamadan Bluetooth üzerinden kullanabiliyoruz. Özellikle iMac cihazlarında yer alan kablosuz Magic Mouse ve Magic Keyboard bizlere bu noktada büyük kolaylık sağlıyor.

Bu aygıtları cihazlarımıza herhangi bir kablo bağlantısı yapmadan oldukça uzun bir süre kullanabiliyoruz. Çünkü Apple’ın kablosuz klavye ve fare aygıtları oldukça uzun süreli bir kullanım süresini kullanıcılarına sunuyor.

Ancak tabi ki bu süre sonsuza kadar sürmüyor. Bu cihazlarımızı ara ara şarj etmemiz gerekiyor. Özellikle de ani şarj bitmesi gibi durumlar ile karşılaşarak sıkıntı yaşamamak adına, cihazlarımızın şarj düzeyini ara ara kontrol etmemizde yarar bulunuyor.

Apple’da kullanıcılarına bunu MacOS işletim sisteminde sunuyor. Kullanıcılar MacOS işletim sistemine sahip iMac veya Macbook cihazlarında harici olarak bağlanan Bluetooth aygıtlarının şarj durumlarını (şarj düzeylerini) anında, pratik bir şekilde görüntüleyebiliyor.

Oldukça basit bir şekilde 2 farklı yerden yapılabilen aygıt şarj düzeyi görüntüleme işlemi ile sizde cihazlarınıza bağlı olan aygıtların şarj yüzdelerini dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Peki Mac’te bluetooth aygıtların şarj düzeyleri nereden, nasıl görüntüleniyor?  

MacOS işletim sistemine sahip Mac cihazınızdan bluetooth aygıtınızı şarj düzeyini iki farklı şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bunlar; Menü çubuğu ve Sistem tercihleri kısmından görüntüleme şeklindedir. 

Aşağıda sizlere konumuzun ana teması olan ”Apple Magic Keyboard (klavye)” aygıtının şarj yüzdesinin bu yöntemler ile nereden, nasıl görüntülendiğini adım adım gösterdik. Dilerseniz yine aynı kısımlardan diğer bluetooth aygıtlarınızın şarj durumlarına da göz atabilirsiniz.

MAC’TE KEYBOARD (KLAVYE) PİL YÜZDESİNE BAKMA :

Mac’te bluetooth klavye aygıtınızın pil yüzdesine 2 farklı yöntem ile bakabilirsiniz. Bunlar; 

1.YÖNTEM :  ” Menü Çubuğundan Şarj Düzeyini Görüntüleme ” 

MacOS işletim sisteminde Magic Keyboard (klavye) pil yüzdesini Menü çubuğundan görüntülemek için; 

1- Bilgisayarınızın en üst kısmında yer alan Apple Menü Çubuğundan ”Bluetooth” seçeneğine tıklayın.

2- Ardından açılacak olan alt seçenek penceresinden ”Magic Keyboard” bağlantısının üzerine gelin.

Burada Apple Magic Keyboard (klavye) aygıtınızın pil düzeyi yüzde şeklinde karşınıza gelecektir.

İşlem bu kadar basit. 

2.YÖNTEM:  ” Sistem Tercihleri Kısmından Şarj Düzeyini Görüntüleme ” 

MacOS işletim sisteminde Magic Keyboard (klavye) pil yüzdesini Sistem tercihleri kısmından görüntülemek için; 

1- Cihazınızdan ekranının en üst sol kısmında yer alan ”Apple’‘ logosuna tıklayın.

2- Ardından açılacak olan alt penceresinden ”Sistem Tercihleri…” seçeneğine tıklayın.

3- Açılacak olan sistem tercihleri sayfasından ”Klavye” seçeneğine tıklayın.

4- Karşınıza klavye ayarları penceresi açılacaktır. Buradaki pencerede sol alt kısımdan Magic Keyboard (klavye) aygıtınızın pil düzeyini yüzde şeklinde görebilirsiniz.

İşlem bu kadar basit. 

”Bu yazımızda sizlere Apple Magic Keyboard aygıtının pil düzeyinin nereden, nasıl görüntülendiğini adım adım gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru veya sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.


Continue Reading

HABERLER

Mac’te Sağ Tık Nasıl Yapılır? [Apple Magic Mouse]

Mac’te sağ tık nasıl yapılır? Apple Magic Mouse sağ tık özelliği nasıl aktif edilir? Mac bilgisayarlarda sağ tık nasıl yapılır? Bu yazımızda sizlere Mac’te Apple faresinin sağ tık özelliğinin nasıl aktif hale getirildiğini gösterdik. İşte detaylar…

Bilgisayar kullanımında en büyük işlevsel özellik olan ve bir çok bilgisayar kullanıcısının bilgisayar kullanım sürecinde en çok kullandığı özelliklerden biri sağ tık özelliğidir. Windows işletim sistemi olsun MacOS işletim sistemi olsun tüm bilgisayar işletim sistemlerinde sağ tık özelliği kullanıcılara bir çok nokta da kolaylık sağlıyor. 

Bilgisayarlarda sağ tık özelliği ile yapabileceğimiz işlemlerin sayısı saymakla bitmiyor. Uygulamadan uygulamaya farklı seçenekleri sunan sağ tık özelliği bizlere tüm uygulamalarda işlevsellik sağlıyor. 

Bilgisayarlarda sağ tık ile yapılan işlemlerin başlıcalarına değinecek olursak; Bilgisayarlarda sağ tık özelliği ile herhangi bir dosyaya kes, kopyala, yapıştır gibi işlemleri uygulayabiliyoruz. Bunun yanı sıra herhangi bir ortamda yeni bir klasörü sağ tık ile pratik bir şekilde oluşturabiliyoruz. Sağ tık özelliği ile herhangi bir dosya ya da içeriği anında çöp sepetine gönderebiliyor ve dilersek yine sağ tık ile herhangi bir dosya ya da içeriği herhangi biri ile paylaşma seçeneği ile paylaşabiliyoruz. 

Sağ tık ile yapılan en çok işlemlerin bir kısmı bunlardan ibaret ancak yine de sağ tık bir çok işlemi farklı uygulamalarda farklı şekillerde yapabiliyoruz. 

Masaüstü bilgisayarlarımızdan cihazımıza bağlı olan Mouse yani fare ile sağ tık işlemini uygulayabiliyoruz. Dizüstü ya da diğer adıyla taşınabilir bilgisayarlarımızdan ise bilgisayarlarımızın klavye kısmında yer alan izleme dörtgeni (Trackpad) ile yine sağ tık işlemini uygulayabiliyoruz. 

Bunların yanı sıra bilgisayarlardan sağ tık işlemini klavyeden de yapabiliyoruz. Bu işlem MacOS işletim sisteminde klavyeden ”Command” (komut) tuşunu basılı tutarken trackpad ya da mouse üzerinden normal bir tık yapılması ile yapılabiliyor. 

Ancak ilgili işlemi kullanıcılar bu şekilde uygulamayı pek tercih etmiyor. Çünkü ilgili işlemi mouse üzerinden ya da trackpad üzerinde tek bir sağ tık ile tek bir kerede yapmak varken, bu şekilde zahmete girmek bir çok kullanıcıya oldukça saçma ve zor geliyor. 

Değindiğimiz bazı detay ve bilgilerin ardından şimdi hep birlikte asıl konumuza gelelim. MacOS işletim sistemine sahip Macbook ve iMac cihazlarında sağ tık özelliği nasıl aktif hale getirilir ona bakalım. 

Bildiğiniz veya bu durumla karşılaştığınız üzere Mac işletim sisteminde varsayılan ayar olarak kullanımda olan cihazlarınızda sağ tık özelliği aktif halde olmuyor. Bu özellik hem iMac hem de Macbook cihazları içinde geçerli vaziyette. 

Mac cihazına sahip kullanıcıların cihazlarına bağladıkları Magic Mouse yada Trackpad üzerinden sağ tık yapabilmeleri için sağ tık özelliğini cihazlarında aktif hale getirmeleri gerekiyor. İlgili özellik cihazlarda sistem ayarlarından oldukça basit bir şekilde aktif hale getiriliyor. 

Aşağıda sizlere bu işlemin nereden, nasıl yapıldığını adım adım gösterdik. Aşağıda belirttiğimiz adımları sırasıyla uygulayarak Mac cihazınızda sağ tık özelliğini hemen aktif hale getirebilirsiniz. 

Mac’te Sağ Tık Nasıl Yapılır? 

Mac cihazınızda Apple Magic Mouse için sağ tık özelliğini aktif hale getirmek için; 

1- Mac cihazınızda ekranın sol üst köşesinde yer alan ”Apple Logosuna” tıklayın. 

2- Ardından açılacak olan alt seçenek penceresinden ”Sistem Tercihleri…” seçeneğine tıklayın.

3- Sonra sistem ayarları sayfasından ”Fare” seçeneğine gidin.4- Daha sonra açılacak olan fare ayarları penceresinden ”İkincil tıklama” seçeneğinin yanındaki kutucağa tıklayarak tik atın ve sağ tık özelliğini aktif hale getirin. 

*Not: İkincil tıklama seçeneğinin hemen altında yer alan seçenek ”Sağ tarafı tıklayın.” şeklinde olmalı. Buradaki kısımda herhangi bir değişiklik yapmayın. 

İlgili adımların sonunda artık cihazınızda kullanmış olduğunuz Apple Magic Mouse’un sağ tık özelliğini aktif hale getirmiş olacaksınız. Artık cihazınızda fareniz ile dilediğiniz yerde sağ tık ile sağ tık penceresini açabilirsiniz. 

İşlem bu kadar basit. 

NOT: Dilerseniz ”BURADAKİ” yazımızda giderek, Macbook cihazlarında yer alan ya da harici olarak kullandığınız Trackpad (izleme dörtgeni) için sağ tık özelliğinin nasıl aktif hale getirildiğini öğrenebilirsiniz. 

”Bu yazımızda sizlere Apple Magic Mouse için sağ tık özelliğinin nereden, nasıl aktif hale getirildiğini adım adım gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru veya sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.


Continue Reading

ÇOK OKUNANLAR

Copyright © 2016 TeknoAjan.com