Twitter’da Bir Hesabın Tweet Bildirimleri Nereden, Nasıl Açılır ?

Twitter’da bildirimler nereden, nasıl açılır ? Twitter’da bir kullanıcının tüm tweet bildirimleri nereden açılır ? Twitter’da herhangi bir hesabın tweet bildirimleri nasıl açılır ? Bu yazımızda sizlere Twitter’da herhangi bir hesabın tweet bildirimlerinin nerenden, nasıl açılabileceğini gösterdik. İşte detaylar..

Twitter günümüzün en büyük sosyal medya ağlarından biri konumundadır. Günümüz internet dünyasının en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter bu popülaritesini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Twitter’da her geçen saniye yeni hesaplar oluşturulmakta ve gün içeresinde bu hesaplardan milyonlarca tweetler gönderilmektedir.

Dünya da aklımıza gelebilecek her türlü kişi, firma ve kuruluşun hesabının bulunduğu Twitter’da bu kullanıcıların göndermiş olduğu tweetler ile gerek gündem hakkında gerekse ilgili kişi ya da kuruluşların kendileri hakkında vermiş olduğu bilgileri anında alabilmekteyiz.

Günümüz dünyasında doğruluk payı her ne kadar hiç bir zaman %100 olmasa da bilgiye ulaşmak artık böyle platformlar sayesinde çok kolay. Hatta ilgili platformların kullanıcılar için sağlamış olduğu anlık bildirim özellikleri sayesinde daha da kolay.

Günümüz sosyal medya uygulamalarından Twitter kullanıcılarına böyle bir imkanı tanıyor. Twitter kullanıcıları dilerlerse takip ettikleri hesap ya da hesaplardan anlık olarak bildirimler alabiliyor ve böylelikle ilgili kullanıcılardan gelen tweetlerden anında haberdar olup bunlara erişebiliyor.

Oldukça basit olan bir kaç işlem ile kullanıcı bildirimlerini anında alabilirsiniz. Aşağıda sizlere bu işlemin nereden, nasıl yapıldığını gösterdik. Aşağıdaki adımları sırayla uygulayarak Twitter’da herhangi bir kullanıcının ya da kullanıcıların tweet bildirimlerini açabilirsiniz.

Twitter’da Tweet Bildirimlerini Açma : 

Twitter’da herhangi bir hesabın tweet bildirimlerini açmak için; 

1- İlk olarak tweet bildirimlerini açmak istediğiniz kullanıcının Twitter sayfasına gidin.

2- Ardından ilgili kullanıcının tweet bildirimlerini açmak için; ilgili kullanıcının profilinde yer alan çan şeklindeki bildirim butonuna dokunun. 

3- Bildirim butonuna dokunduktan sonra karşınıza ilgili kullanıcının hesap bildirimlerinin seçileceği bir alt pencere çıkacaktır. Bu kısımda ilgili kullanıcının tüm tweetlerinin bildirimleri almak için; ”Tüm Tweetler” seçeneğine dokunun.

Bu adımların sonunda artık ilgili kullanıcının bundan sonra göndereceği tüm tweetlerin bildirimleri sizlere anlık olarak iletilecektir.

İŞLEM BU KADAR BASİT. 

NOT: Twitter’da herhangi bir kullanıcının tüm tweetlerinin değilde sadece canlı yayın içeriklerinin bildirimini almak istiyorsanız, ilgili kısımda yer alan seçeneklerden ”Yalnızca canlı video içeren tweetler” seçeneğine dokunmanız yeterlidir. 

”Bu yazımızda sizlere Twitter’da herhangi bir hesabın tweet bildirimlerinin nasıl açılacağını adım adım gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru veya sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.