iPhone’da Notlar Nasıl Paylaşılır / Gönderilir ?

iPhone’da notlar nasıl gönderilir ? iPhone’da notlar nasıl paylaşılır ? iPhone’da notlar uygulamasındaki notlar nasıl birine gönderilir ? Bu yazımızda sizlere iPhone cihazlarında yer alan notlar uygulamasındaki notların nereden, nasıl gönderilebileceğini gösterdik. İşte detaylar..

Apple’ın iOS işletim sistemine sahip iPhone modellerinde yer alan notlar uygulaması ile kullanıcılar basit bir şekilde notlar tutabiliyor. Kullanıcılar oluşturmuş oldukları notları diledikleri gibi düzenleyebiliyor ve diledikleri zaman görüntüleyebiliyor.

Ayrıca kullanıcılar notlar uygulamasında oluşturmuş oldukları notları dilerlerse diğer Apple ürünlerine gönderebiliyor. Dilerlerse de başka kişilere ya da diğer cihazlarına farklı yöntemler ile gönderebiliyor.

Kullanıcılar oldukça basit bir şekilde notlarını hızlı bir şekilde gönderebiliyor. Kullanıcılar bu paylaşma işlemini AirDrop, mail, WhatsApp ve benzeri uygulamalar ile yapabiliyor.

Peki iPhone’da not paylaşma işlemi nereden, nasıl yapılıyor ? Aşağıda sizlere bu işlemin nereden, nasıl yapıldığını adım adım gösterdik. Aşağıdaki adımları uygulayarak iPhone cihazınızda yer alan notlarınızı ister yine kendi cihazlarınıza isterseniz başka kişlere pratik bir şekilde gönderebilirsiniz.

iPhone’da Not Nasıl Paylaşılır / Gönderilir ?

iPhone cihazınızda notlar uygulamasında yer alan herhangi bir not dosyasını göndermek için;  

1- İlk olarak cihazınızda NOTLAR uygulamasına gidin.

2- Notlar uygulamasında göndermek istediğiniz notu açın.

3- Paylaşmak istediğiniz notun sağ üst köşesinde yer alan butona dokunun.

4- Ardından karşınıza paylaşma seçenekleri çıkacaktır. Buradaki seçeneklerden AirDrop seçeneği ile kendi diğer Apple aygıtlarınıza ya da diğer farklı kişilerin Apple ürünlerine ilgili notu gönderebilirsiniz.

Diğer paylaşma seçenekleri olan mesajlar, mail ve WhatsApp ile mesaj şeklinde notunuzu paylaşabilirsiniz. Ayrıca ilgili notunuzu Facebook, Twitter, Messenger gibi sosyal medya uygulamaları ile de herhangi birine gönderebilirsiniz.

İşlem bu kadar basit.

”Bu yazımızda sizlere iPhone’da notların nereden, nasıl paylaşılabileceğini gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru veya sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.