İnstagram’da Hikayelere Bakanlar Görünüyor Mu ?

Günümüzün popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’da hikayelere bakanlar görünüyor mu ?  Hikayeme bakanları nasıl görebilirim ? Hikayeme bakanlar listesinde sıralama neye göre oluşuyor ?

Sorularınızın cevabı ve daha fazlası sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda..

Günümüzün en popüler fotoğraf ve video paylaşım merkezi olan Instagram’da son zamanda kullanıcılar profillerinde fotoğraf ya da video paylaşmak yerine daha sık olarak hikayelerinde bunları paylaşmayı tercih ediyor.

Paylaşılan bu hikayeler kullanıcıların profilinde 24 saatliğine yayında olup ve paylaşılan hikaye 24 saati doldurduktan sonra otomatik olarak siliniyor.

Kullanıcılar hikayelerinde fotoğraf ve videolar paylaşabiliyor ayrıca bu paylaşmış oldukları fotoğraf ve videolar üzerinde Instagram’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bir takım özellikler ile de oynamalar ve düzenlemeler yapabiliyor.

Peki ya paylaşılan hikayelere bakınca hikayeyi paylaşan kişi hikayeye baktığımı görüyor mu ? 

Özellikle daha önce hiç hikaye paylaşmış olanların en çok merak ettiği konu bu. Instagram’da paylaşılan hikayelere bakarsam karşı taraf baktığımı görür mü ?

Evet bu sorunun cevabı EVET. Instagram’da takip ettiğiniz ya da etmediğiniz herhangi bir kullanıcının hikayesine bakarsanız eğer karşı taraf sizin onun hikayesine baktığınızı görebiliyor.

Instagram’da hikayeme bakanları nasıl görebilirim ? 

Instagram’da paylaşmış olduğunuz hikayenize bakanları görmek için paylaşmış olduğunuz hikayenizde en altta yer alan isimlere tıklayarak hikayenize bakan kişiler listesine ulaşabilirsiniz.

Hikayeme bakanlar listesinde sıralama neye göre oluşuyor ?

Instagram’da hikayenize bakanların sıralaması tamamen sizin profilinizle en çok etkileşime giren kişilerden az etkileşime giren kişilere göre sıralanıyor. Kısaca sizin fotoğraf ve videolarınızı en çok beğenen ve profilinizi en çok ziyaret eden kişiler bu listede her zaman en üst sıralarda yer alıyor.

TeknoAjan.com