22 Ekim 2017 , Pazar
Ana Sayfa / HABERLER / Instagram’a Nasıl Kayıt Olunur ?

Instagram’a Nasıl Kayıt Olunur ?

Dünyanın en popüler video ve fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram’da hesap nasıl açılır? Instagram’a bir kaç basit işlem ile kayıt olabilirsiniz. Ardından hemen arkadaşlarınızı ya da üye kişileri takip edebilir, fotoğraf ve video paylaşımına başlayabilirsiniz.. 

Instagram uygulamasının IOS ve Android mobil akıllı telefonlarda uygulaması bulunmaktadır. Dilerseniz bilgisayarınızdan web tarayıcınız üzerinden de giriş yapabilirsiniz..

Bu yazımızda sizlere Instagram’da nasıl hesap açılacağının adım adım anlattık..

Instagram’a nasıl kayıt olunur?

  1. İlk olarak, https://www.instagram.com/accounts/login/?hl=tr web sitesini ziyaret edin.
  2. Daha sonra ”Hesabın yok mu? Kaydol” seçeneğine tıklayın.
  3. Sonrasında karşınıza gelecek olan sayfadaki tüm bilgilerin hepsini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun. Bu bilgiler arasında, cep telefonu veya e-posta adresi, ad ve soyad, oluşturulacak kullanıcı adı veya şifre gibi kişisel bilgiler bulunmaktadır.
  4. Tüm bilgileri girdikten sonra ”Kaydol” butonuna tıklayın. Instagram uygulamasına kayıt olarak tüm koşulları ve gizlilik ilkelerini kabul etmiş olursunuz.
  5. Artık sizde bir instagram kullanıcısısınız.

İnstagram’a nasıl giriş yapılır?

iOS ya da Android telefonunuzda Instagram uygulamasını indirerek giriş yapabilirsiniz.

Eğer programı indirmek istemiyorsanız ya da uygulamaya sahip değilseniz. Mobil ya da bilgisayarınızdan internet tarayıcınız üzerinden şu adımlar ile girebilirsiniz..

  1. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuz üzerinden https://www.instagram.com/accounts/login/?hl=tr adresini ziyaret edin.
  2. Instagram üyeliği için oluşturduğunuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
  3. Son adım olarak giriş butonuna tıklayın.

TeknoAjan.com

TeknoAjan.com

Twitter’da Profil Düzenleme Nasıl Yapılır ?

Twitter’da profilinizi özelleştirmek istiyorsanız; Twitter’da profili düzenle kısmında bir çok değişiklik yapabilir, profilinizde detaylara yer verebilirsiniz.  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir