Bu Ayın Ücretsiz Playstation Oyunu: Call of Duty WWII

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına sunduğu bu ayki ücretsiz oyun oyun severleri heyecanlandırdı. 

Sony bu ayın ilk ücretsiz oyununu PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılarına sundu. Sony, ”CALL OF DUTY WWII” oyununu 26 Mayıs itibariyle PsStore’dan ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Özellikle evde vakitlerini geçiren Playstation kullanıcıları tarafından sevinçle karşılanan bu oyun, kullanıcılara müthiş bir savaş oyunu sunuyor.

Call of Duty serilerinden biri olan Call of Duty WWII yapımı, ilk olarak 3 KASIM 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştü. PC, Playstation 4 ve Xbox platformlarına sunulan oyun özellikle savaş oyunu sevenler tarafından oldukça beğenilmişti.

Oyunun ücretsiz olmadan önceki güncel fiyatı ise oldukça yüksek bir rakama sahipti. Oyun PS Store üzerinden 254 TL ödemesiyle indirilebiliyordu. Oyunu ücretsiz olarak ücretsiz olarak sunulduğu sürede indirmezseniz oyunu oynamak için bu gibi bir ücreti ödemeniz gerekecek.

OYUN NE ZAMANA KADAR ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLECEK ?

Sevilen savaş oyunu serilerinden biri olan CALL OF DUTY serisinin 14. oyunu olan CALL OF DUTY: WWII oyunu, 26 MAYIS 2020 tarihi itibariyle PSStore’da Playstation 4 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu.

Ücretsiz olarak sunulan CALL OF DUTY WWII oyunu, 6 TEMMUZ 2020 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerli olacak.

”Peki siz Call of Duty serisinin 14. oyunu olan CALL OF DUTY: WWII hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.