23 Ocak 2019 , Çarşamba

iPhone 8 , iPhone 8 Plus ve iPhone X ‘in Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan ve dünyada bir çok ülkede satışa sunulan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye fiyatları belli oldu.

GSM operatörlerinin yayınladığı fiyatlara göre;

iPhone 8’in 64 GB’lık modeli 4 bin 149 TL’den
iPhone 8 Plus 64 GB 4 bin 699’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

ABD Fiyatı Ne Kadar ? 

Merak edenler için iPhone 8’in ABD’deki satış fiyatı 699 dolar.

iPhone X’in Fiyatı Ne Kadar Olacak ? 

iPhone’un 10. yılına özel tasarladığı iPhone X 64 gb modelinin Türkiye’deki satış fiyatı 6 bin 99 TL olacak. iPhone X 256 GB olanı ise piyasaya 6 bin 899 TL’den sunulacak.

iPhone X’i satın almak isteyenler 27 Ekim tarihi itibariyle ön sipariş verebilecek !

Apple tarafından açıklanan iPhone X’in ön sipariş tarihi 27 Ekim. Ancak bu tarihte ön sipariş alacak 50’nin üzerindeki ülke arasında Türkiye bulunmuyor.

27 Ekim tarihinde ön sipariş verilebilecek ülkeler :

Andorra, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Guernsey, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, Man Adası, İtalya, Japonya, Jersey, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Monako, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, BAE, Birleşik Krallık, ABD ve ABD Virgin Adaları.

Bu ülkelerdeki müşteriler iPhone X’i 27 Ekim Cuma gününden itibaren sipariş edebilecek ve 3 Kasım Cuma gününden itibaren satışa sunulacak. iPhone X, gümüş ve uzay grisi seçenekleriyle 64 gb ve 256 gb modelleriyle satışa sunulacak.

TeknoAjan.com

TeknoAjan.com

Almanca Günler, Aylar Ve Mevsimler (Yazılışı Ve Okunuşu)

Almanca günler (yazılışı ve okunuşu) , Almanca aylar (yazılışı ve okunuşu) , Almanca Mevsimler (yazılışı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.