iPad İndirilen Dosyaları Nereye Kaydediyor ?

iPad’de indirilen dosyalar nereye kaydoluyor ? iPad’de indirilen dosyalar nerede? Apple iPad’de indirdiğim dosyalara nereden bakabilirim ? Bu yazımızda sizlere Apple iPad’de indirilen dosyaların nereye kaydolduğunu ve bunlara nasıl erişilebileceğini gösterdik. İşte detaylar.. 

iPad’de yer alan ‘Dosyalar’ uygulaması ile birlikte iPad kullanıcıları cihazlarında yer alan tüm dosyalara pratik bir şekilde erişebiliyor ve bunları düzenleyebiliyor.

Kullanıcılar cihazlarda yer alan dosyalar kısmında cihazlarında yer alan ve indirdiği tüm dosyaları görüntülebiliyor. İlgili kısımda yer alan silme, taşıma, kopyalama ve değiştirme işlemleri ile birlikte dosyalarını hızlı bir şekilde düzenleyebiliyor.

Apple’ın kullanıcılara geçte olsa sunduğu bu özellikle ile artık dosya indirmek ve bu dosyalara erişip, düzenlemek bir hayli kolay. Artık cihazınızdan indirdiğiniz tüm dosyalar Apple’ın işletim sisteminde yer alan ”Dosyalar” uygulamasında yer alıyor.

iPad kullanıcıları cihazlarına indirdikleri tüm dosyalara (resim, video, döküman vs..) bu kısımda erişebiliyor. Peki iPad’de dosyalar uygulaması nerede, dosyalar uygulamasında indirilenler kısmına nasıl gidebilirim ? İşte sorunuzun cevabı burada.

Aşağıda sizlere iPad’de indirmiş olduğunuz dosyaları nereden, nasıl görüntüleyebileceğinizi adım adım gösterdik. Aşağıdaki adımları uygulayarak cihazınızda dosyalar kısmına gidebilir ve bu kısımdan indirmiş olduğunuz dosyaların yer aldığı kısma geçiş yapabilirsiniz.

iPad’de İndirilenler Nerede ?

iPad’de indirilen dosyalara iPad’de yer alan ”Dosyalar” uygulamasında yer almaktadır. Bu kısımda karşınıza çıkacak olan ”İndirilenler” kısmından iPad cihaza indirmiş olduğunuz tüm dosyalara erişebilirsiniz.

iPad’de indirilenler kısmına gitmek için; 

1- İlk olarak cihazınızda ”Dosyalar” kısmınıza gidin.

2- İndirilen dosyalarınıza erişmek için bu kısımda yer alan ”İndirilenler” kısmına gidin.

Ardından karşınıza cihazınıza indirmiş olduğunuz dosyalar çıkacaktır. Bu dosyaları burada düzenleyebilir, kes, kopyala, yapıştır işlemleri yapabilir veya harici diske taşıyabilirsiniz. Dilerseniz buradaki dosyalarınızı bazı uygulamalar aracılığı ile istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

İŞLEM BU KADAR BASİT. 

”Bu yazımızda sizlere Apple iPad’de indirilen dosyaların nereye kaydedildiğini gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru veya sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.