Instagram Hesabı Nasıl Silinir ?

Instagram hesabı nasıl silinir ? Instagram hesabınızı tamamen silmek mi istiyorsunuz ? Bu yazımızda sizlere instagram hesabının nasıl silineceğini anlattık. Tüm detaylar ve ayrıntılar bu yazımızda.. 

Günümüzde internet kullanımı oldukça yaygın durumda. Internet kullanıcılarının en çok vakit geçirdiği yerlerden biride sosyal medyalar. Günümüzde sosyal medyalar kullanıcıları adeta esir haline getiriyor. Bir çok kişi günün pek çok vaktini bu sosyal medyalarda geçiriyor.

Sosyal medyalardan ise Instagram’da kullanıcılar daha çok vakit harcıyor. Bu sebepten ya da başka sebeplerden dolayı bazı sosyal medya kullanıcıları hesaplarını dondurma ya da tamamen silme yoluna yöneliyor.

Sizde bu durumdan dolayı Instagram hesabınızı kapatmak istiyorsunuz ancak Instagram hesabınızın nasıl kapatılacağını bilmiyor musunuz ? İşte adım adım Instagram nasıl kapatılır !

 

INSTAGRAM HESABI NASIL SİLİNİR ? 

1- Öncelikle Instagram hesap silme işlemini uygulamak için aşağıdaki linke tıklayın.

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

2- Linke tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yapmanız istenecek. Hesabınıza ”giriş” yapınız.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa çıkacak.

3- Açılan bu sayfada ”Hesabınızı neden kapatıyorsunuz”  sorusunda seçeneklerden birini seçin ve ardından ”instagram şifrenizi” bir alttaki kutucuğa giriniz.

4- Bütün bilgileri girdikten sonra en altta yer alan ”HESABIMI KALICI OLARAK SİL”  butonuna tıklayarak hesabınızı silme işlemini tamamlayın.

İşlem bu kadar basit.

(Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)
TeknoAjan.com