Enpara kredi kartı limiti nasıl arttırılır ? Enpara kredi kartı limiti nasıl yükseltilir ? Enpara kredi kartı limiti arttırma ve azaltma talebi nasıl oluşturulur ? Bu yazımızda sizlere enpara kredi kartını limitini en kolay şekilde nasıl yükseltebileceğinizi adım adım resimli olarak anlattık. İşte detaylar..

Bir QNB FinansBank oluşu olan Enpara.com büyümeye devam ediyor. Bankacılık sektöründe kullanıcılarına bir çok konuda avantaj ve ücretsiz hizmetler sunan ve sunmaya devam eden enpara’nın kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor.

Kullanıcı sayısındaki bu artışın en büyük sebeplerinden başlıcası; hiç şüphesiz ki bankanın kullanıcılardan hesap ve kredi kartı aidatı almıyor oluşudur. Enpara kullanıcıları hesapları üzerinden yaptıkları tüm havale ve eft işlemlerine herhangi bir ücret ödemiyor. Bunun yanı sıra bir çok işlem de enpara.com üzerinden ücretsiz şekilde yapılabiliyor. Ayrıca enpara.com oluşturduğu ve oluşturmakta olduğu kampanyalar ile kullanıcılara bir sürü avantaj sağlıyor.

Enpara.com’u kullanan kişilerin memnuniyet oranı da bir hayli yüksek durumda. Hal böyle olunca da bir çok kişi enpara.com’u tercih ediyor ve etmeye devam ediyor.

Enpara.com’un kredi kartı da oldukça çok talep görüyor. Talebinde bir hayli fazla olmasının sebeplerinden biri de Enpara’nın kredi kartı tanıtım sloganından da (Ömür boyu kredi kartı aidatı yok!) anlayacağınız üzere kullanıcıların kredi kartı için ömür boyu aidat alınmayacak olması. Bu ifade bankanın kredi kartı sözleşmesinde de açık açık belirtilmektedir. Banka bunun sözünü kullanıcılarına yazılı sözleşme de vermektedir.

Enpara.com sizlere kredi kartını, bankacılık politikaları çerçevesinde oluşturulan (gelir, kredi durumu, daha önceki banka ya da bankalardaki durumlarınız vs..) duruma göre belirli limit dahilinde teslim etmektedir. Bu limit kullanıcı tarafından dilenirse istedikleri an da değiştirilebilmektedir. Limit düşürme ve arttırma taleplerini bankanıza belirtebilirsiniz. Böylelikle limitinizi arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Limit azaltma işlemleri genellikle anında gerçekleşmektedir. Limit arttırım talepleri de yine bankacılık politikaları çerçevesinde onaylanmaktadır ya da onaylanmamaktadır. Bu nokta da önemli bir hususu belirtecek olursak; limit azaltma talebinde bulunarak kredi kartı limitinizi azaltırsanız eğer daha sonra tekrar limitinizi yükseltmek istediğinizde talebiniz onaylanmayabilir.

PEKİ ENPARA.COM KREDİ KARTI LİMİTİ NASIL ARTTIRILIR ? 

Enpara.com kredi kartı limiti arttırma ve azaltma işlemi Enpara.com mobil ve internet şubesinden çok basit bir şekilde yapılmaktadır. Aşağıda sizlere resimli olarak bu işlemin nasıl yapıldığını anlattık. Aşağıdaki adımları uygulayarak, basit bir şekilde limit arttırma ya da azaltma talebinde dilediğiniz her an başvuruda bulunabilirsiniz. Limit azaltma talepleri anında gerçekleşirken, limit arttırma talepleri maksimum 2 gün içerisinde sizlere sms ile belirtilecektir. Limit arttırma talepleri de bazen anında gerçekleşmektedir.

İŞTE ADIM ADIM ENPARA.COM KREDİ KARTI LİMİT ARTTIRMA TALEBİ OLUŞTURMA !

Bu işlemin Enpara.com mobil uygulaması üzerinden nasıl yapıldığını sizlere resimli olarak anlattık. Limit arttırım talebinizi aşağıdaki adımları uygulayarak hemen verebilirsiniz.

1- İlk olarak enpara.com mobil uygulamasını açın. Ardından hesabınıza giriş yapın.

2- Enpara.com Mobil Şube’de sağ menüyü açın.

Not: Menüye erişmek için; uygulamada sol üst köşede yer alan ”üst üste 3 çizgi ikonuna” dokunun.

3- Sağ menüdeki seçeneklerden ‘‘Kredi kartı’‘ seçeneğini seçin.

4- Karşınıza çıkacak olan kredi kartı bilgileri sayfasında alt taraftaki seçeneklerden ”Kart ve limit bilgileri” seçeneğine gidin.

5- Ardından kart ve limit bilgileri sayfasında en altta yer alan ”AYARLAR” butonuna dokunun ve kart ayarları sayfasına gidin.

6- Kart ayarları sayfasındaki seçeneklerden şuan mevcut olduğunuz limitin de yazmış olduğu ”Kredi kartı toplam limiti” seçeneğine dokunarak gidin.

7- Ardından karşınıza kredi kartı limit arttırma ve azaltma talebi oluşturacağınız bir form çıkacaktır. Bu kısımda sizden sadece aylık geliriniz ve talep ettiğiniz limit istenecektir. İlgili bilgileri ilgili kutucuklara doldurun ve en altta yer alan ”ONAYLA” butonuna dokunun.

8- Son olarak onayla butonuna bastıktan sonra karşınıza talebiniz ve talebinizin en geç 2 gün içerisinde onaylanacağı bilgisi ufak bir pencerede verilecektir. Bu pencere de ki ”Tamam” yazısına dokunarak limit değişikliği talebinizi tamamlayın.

Talebiniz anında ya da en geç 2 gün içerisinde sms ile bildirilecektir. Talebinizin hemen o an gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol etmek için kredi kartı ayarlarınıza bakabilirsiniz.

İŞLEM BU KADAR BASİT. 

Bu yazımızda sizlere Enpara.com kredi kartı limiti arttırma ve azaltma işlemlerinin nasıl yapıldığını resimli olarak anlattık. Konu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz. 

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. 


İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.