Apple Watch Series 7’nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Apple’ın geçtğimiz ay tanıtımını yapmış olduğu son nesil akıllı saati Apple Watch 7’nin Türkiye’de satışa sunulacağı tarih ve satış fiyatı belli oldu. İşte detaylar…

Watch Series 7 akıllı saat modeli’nin ön satışa sunulacağı tarih ve satış fiyatı resmi olarak Apple tarafından duyuruldu.

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli ülkemizde dahil olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde 8 Ekim tarihinde ön siparişe açılacak. 

Ön siparişin ardından Apple Watch Series 7’nin tam satışı 15 Ekim tarihinde başlayacak. 15 Ekim tarihi itibariyle Apple’ın 7. Seri akıllı saati, satışını sağlayan online ve yerleşik tüm teknoloji mağazalarında yer alacak. 

Apple Watch Series 7 ülkemizde ise tam olarak 8 Ekim Saat 15:00 itibarıyla ön siparişe açılacak. 

Apple Watch Series 7 Türkiye Fiyatı Ne Olacak ? 

Apple Watch Series 7’nin ülkemizdeki satış fiyatı resmi olarak belli oldu. 

Apple Watch Series 7’nin ülkemizdeki başlangıç fiyatı, 4399 TL olarak belirlendi. Apple Watch Series 7’nin 41mm modeli, 4399 TL fiyat etiketine sahip olurken, 45mm modeli ise 4799 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. 

Ürünün yurtdışındaki başlangıç fiyatı ise 399 Dolar seviyesinde yer alıyor. 

Apple’ın Yeni Akıllı Saati Beklenen İlgiyi Görmeyebilir !

Apple’ın 7. seri akıllı saatinin pek fazla ilgi görmeyeceğini söylemekte yarar var.

Bilindiği üzere, Apple son yıllarda kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. 

Son yıllarda Apple’ın piyasaya sunmuş olduğu ürünlerden gerek yeni iPhone modelleri olsun gerekse yeni akıllı saat modelleri olsun serilerde kullanıcıları heyecanlandıran herhangi bir büyük yenilik yer almıyor. 

Örnek verecek olursak; son olarak piyasaya sunulan iPhone 13 serisinde bir önceki seriye nazaran neredeyse hiç bir farklılık yaşanmamıştı. Aynı durum Apple’ın akıllı saat serisinde de şimdi yaşanıyor. 

Apple Watch 7 serisinde, bir önceki seriye bakacak olursak ne pil, ne performans, ne de tasarım açısından bir fark göremiyoruz. 

Görebildiğimiz tek şey neredeyse sadece ekran boyutunun bir önceki seriye göre 1 mm daha büyük olması. Apple Watch Series 7, tasarımsal açıdan sadece daha yuvarlak köşelere sahip ve 41 mm ile 45 mm boyutlarında karşımıza çıkıyor. 

Bu sebeple, yeni modelin hem sahip olduğu fiyat etiketiyle hem de bir önceki seriye göre büyük bir fark yaşamaması sebebiyle ülkemizde ve dünyada pek fazla öne çıkması beklenmiyor. 

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız…