Amadeea Violin Kimdir?

Amadeea Violin Kimdir? Amadeea Violin Nereli ? Amadeea Violin Kaç yaşında ? Amadeea Violin’in hayatı ? Amadeea Violin hakkında merak ettikleriniz ve sorularınızın cevabı sizler için hazırladığımız bu yazımızda..

Amadeea Violin Kimdir ?

Kendisi Romanyalı bir kemani’dir. 18 Mart 1989 yılında Romanya’nın Guirgiu şehrinde doğmuştur. 6 yaşından itibaren müzik üzerine eğitimler almaya başlayan Amadeea , lise eğitimini bitirdikten sonra Bükreş’te müzik dallarında lisans eğitimi almıştır. Göstermiş olduğu üstün yeteneklerinden ve başarılarından dolayı Uluslararası Müzik Üniversitesini en yüksek başarı puanı ile bitirmiştir. Daha sonrasında yine müzik dallarında yapmış olduğu 2 yıllık yüksek lisans eğitimi ile birlikte müzik eğitimini tamamlamıştır.

Başarısını kazanmış olduğu ödüllerle ispatlamıştır.

Amadeea , Ulusal ve Uluslararası bir çok festivale katılmış ve buralarda göstermiş olduğu başarılarından dolayı bir çok ödül kazanmıştır. Kazanmış olduğu ödüllerle dikkatleri üzerine çekmiştir. Bir çok ülkede performansını sergileme başlamış ve albüm çalışmalarına başlamıştır.

Dünyada da tanınan bir Kemani olmuştur.

Ülkemizde ve Dünyada keman dinleme kültürü diğer müzik türlerine oranla biraz daha düşük olmasına rağmen Amadeea dünyada da oldukça tanınan kemani’lerden biri olmuştur. Dünyanın bir çok ülkesinde vermiş olduğu müzik ziyafetlerinde dinleyicileri oldukça keyifli anlar yaşatmıştır.

Amadeea’nın performansını sergilediği ülkeler , Hırvatistan , İsviçre , Almanya , Türkiye , Polonya , Fransa , Kıbrıs , Lübnan , Bulgaristan , İtalya , Belçika , Kanada , Taylant , Amerika .

Bu listeye zamanla daha fazla ülke ekleyeceği şüphesiz. Ayrıca Amadeea , geçtiğimiz sene ülkemizde Marmaris’te bir eğlence mekanında performansını sergilemiştir.

Amadeea ‘nın en popüler cover’ı !

Amadeea sergilediği her performansında müzik tutkusunu farklı bir şekilde yaşatıyor. En çok dikkat çeken cover’ı ise, Ed Sheeran’ın son şarkısı Shape of You.

Alex Cooper’ın şarkıya yaptığı remix üzerinden kendi cover’ını yapan yetenekli violinist , sosyal medyalarda bu cover’ı ile oldukça beğeni topladı.

Video’u buradan izleyebilirsiniz.

Amadeea ‘nın videolarına ve sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz !

Amadeea Violin Resmi Web Sayfası:  http://amadeeaviolin.com

Amadeea Violin Youtube Kanalı :  https://www.youtube.com/user/AmadeeaViolin1/

Amadeea Violin Facebook Sayfası:  https://www.facebook.com/amadeea.violin

Amadeea Violin Instagram Sayfası:   https://www.instagram.com/amadeeaviolin/

(Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)
TeknoAjan.com