Xbox Live Gold için Ekim Ayında Ücretsiz Olacak Olan Oyunlar Belli Oldu !

Microsoft, Xbox kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Microsoft’un Xbox kullanıcılarına Ekim ayında ücretsiz sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı. 

Microsoft’un Ekim ayında Xbox Live Gold üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Microsoft, Ekim ayında 4 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Microsoft, Ekim ayında Aaero, Hover, Castlevania: Harmony of Despair ve Resident Evil: Code Veronica X oyunlarını Xbox Live Gold abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

OYUNLAR NE ZAMAN ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLECEK ?

Microsoft, Ekim ayında dört farklı oyunu Xbox kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; Aaero, Hover, Castlevania: Harmony of Despair veResident Evil: Code Veronica X oyunları olacak.

Aaero, Hover, Castlevania: Harmony of Despair ve Resident Evil: Code Veronica X oyunları Ekim ayı içerisinde belirtilen tarihlerde ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

XBOX ONE

  • Aaero (1 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında indirilebilir.)
  • Hover (16 Temmuz – 31 Ekim tarihleri arasında indirilebilir.)

XBOX 360

  • Castlevania: Harmony of Despair (1 Ekim – 15 Ekim tarihleri arasında indirilebilir.)
  • Resident Evil: Code Veronica X (16 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında indirilebilir.)

Ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlardan iki tanesi Xbox One, iki tanesi ise Xbox 360 kullanıcılarına sunulacakken bu oyunların hepsine geriye uyumluluk özelliği sayesinde Xbox Series X ve Xbox Series S kullanıcıları da erişebilecek. 

NOT: Bu fırsat, Xbox Live Gold üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

*Ekim ayında ücretsiz olarak sunulacak olan bu 4 oyunun toplam değeri yaklaşık olarak 660 Türk Lirası’dır.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.