WhatsApp’ta Artık Her Sohbete Özel Duvar Kağıdı Yapılabilecek!

Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, uygulamasına her geçen gün yeni özellikler katmaya devam ediyor.

Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp uygulaması yapmış olduğu güncellemeler ile birlikte uygulamasına kattığı özellikler, WhatsApp kullanıcılarına bir çok noktada işlevsellik sağlıyor.

WhatsApp uygulamasını hem geliştirmek hem de kullanıcılarına yeni özellikler sunmak için oldukça sık güncelliyor. WhatsApp bugünlerde yakın bir zaman içerisinde yapacağı yeni güncelleme hakkında da kullanıcılara bilgiler sundu.

Whatsapp uygulamasına çok kısa bir süre sonra yeni bir güncelleme getirecek. WhatsApp uygulamasına gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte uygulamaya yeni özellikler dahil edilecek.

Yapılan açıklamaya göre, WhatsApp’a bir kaç gün sonra gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte sohbet pencereleri artık kullanıcılar tarafından kişiselleştirilebilecek.

Whatsapp’ın kullanıcılarına sunacağı bu özellik ile birlikte kullanıcılar uygulamada her sohbet penceresi için ayrı bir duvar kağıdı belirleyebilecek.

Bildiğiniz üzere WhatsApp uygulamasında kullanıcılar arka plan duvar kağıdını diledikleri gibi değiştirebiliyordu. Ancak ilgili duvar kağıdı tüm sohbet pencerelerinde aynı oluyordu.

Whatsapp’ın yeni getireceği güncelleme ile birlikte kullanıcılar artık dilerlerse her sohbet penceresi için ayrı bir duvar kağıdı belirleyebilecek. Böylelikle kullanıcıların düşük oranda da olsa yaşadığı yanlış kişiye mesaj gönderme olasılığı daha da düşecek.

İlgili özellik ne zaman gelecek ? 

Whatsapp’ta tek kişiye özel duvar kağıdı yapmak imkanı, çok kısa süre içerisinde tüm WhatsApp kullanıcılarına gelecek.

WhatsApp, ilgili güncellemeyi yavaş yavaş kullanıcılara dağıtmaya başladı. İlgili güncellemenin bir hafta içerisinde tüm WhatsApp kullanıcılarına gelmesi bekleniyor.

Whatsapp’ta tek kişiye özel duvar kağıdı nasıl yapılır? 

Whatsapp’ın yeni güncellemesi ile birlikte gelen kişiye özel duvar kağıdı özelliğinin nasıl kullanıldığını ve bu ayarlamanın nasıl yapıldığını ”BURADAKİ” yazımızdan öğrenebilirsiniz.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.