Survivor’da Instagram Canlı Yayın Rekoru Kırıldı !

TV8’de yayınlanan bir yarışma programı olan Survivor’da bu akşam bir dünya rekoru kırıldı. Instagram üzerinden Survivor yarışmacıları ile birlikte canlı yayın yaplan Acun Ilıcalı Instagram’da bir dünya rekorunu kırdı. Acun Ilıcalı’nın resmi Instagram hesabından yapılan canlı yayın 2 milyon izlenmeyi aşarak Instagram’da bu zamana kadar en çok izlenen canlı yayın oldu. İşte detaylar..

Ünlü iş adamı Acun Ilıcalı sahibi olduğu televizyon kanalı olan TV8’de yayınlanan Survivor adlı yarışmada bu akşam bayram özel programında bir canlı yayın yaparak bir ilki gerçekleştirdi. 

Bu akşam yayınlanan Survivor yarışmasında bayrama özel yapılan etkinliklerde yaşanan eğlenceli anlar ve yarışmaların hemen ardından Acun Ilıcalı Instagram hesabından Survivor yarışmacıları ile birlikte bir canlı yayın yaptı. 

Bir kaç gün önce izleyenlere yapılacağı bilgisi verilen Instagram canlı yayını ile Acun Ilıcalı bir dünya rekorunu kırmayı hedefliyordu. Acun Ilıcalı yapmış olduğu canlı yayınla Instagram’da bu zamana kadar canlı yayın izlenme sayısı rekoru olan 2 milyon izlenme sayısını geçerek bu anlamda bir ilki gerçekleştirdi.  

INSTAGRAM’DA DÜNYA REKORU KIRILDI !

Acun Ilıcalı bu akşam kendi resmi hesabı olan @acunilicali kullanıcı adına sahip hesaptan Survivor yarışmacıları ile birlikte yapmış olduğu canlı yayında bir dünya rekoru kırdı. 

Acun Ilıcalı’nın Instagram’da başlatmış olduğu canlı yayın kısa sürede bir dünya rekoru olan 2 milyon izlenmeyi aşarak, bu zamana kadar Instagram’da en çok izlenen canlı yayın olma ünvanını kazandı. 

Instagram’da bu zamana kadar yapılan canlı yayınlarda en çok izlenilen canlı yayın olma başarısının elde edilmesi ile Acun Ilıcalı ve Survivor yarışmacıları büyük bir sevinç yaşadı. 

Canlı yayın yaşanan yoğunluktan dolayı bazı kesintiler yaşadı ancak 5 dakika içerisinde 3 MİLYON izlenme sayısına ulaştı. 

Instagram’da kırılan bu rekora ve sevince bütün izleyenler şahit oldu. Bakalım Instagram kendi resmi hesabı olan @instagram hesabından bu canlı yayın rekoru ile ilgili bir paylaşımda bulunacak mı ? Hep birlikte göreceğiz. 

REKOR DENEMESİ YAPILDI !

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerdeki yarışmada kazanan takım ile Instagram canlı yayını yapmıştı. Yapılan canlı yayında beklenmedik bir izleyici kitlesine ulaşan Acun Ilıcalı’nın canlı yayını 1 milyon izlenmeyi aşarak Instagram Türkiye’nin en çok izlenilen canlı yayını olmuştu. 

Kırılan bu rekorun ardından program yapımcıları Acun Ilıcalı’ya dünya genelinde Instagram’da yapılan canlı yayınlar da en çok izleneme sayısının 2 milyon olduğu bilgisi verildi. Ardından Acun Ilıcalı bayramda yapılacak olan programda bir Instagram canlı yayın rekor denemesinin yapılacağına karar vermişti.

Yapılan rekor denemesi de böylelikle başarıya ulaşmış oldu.

EN ÇOK İZLENME REKOR DAHA ÖNCE KİMDEYDİ ?

Instagram’da bu zamana kadar yapılan canlı yayınlarda en çok izlenen canlı yayın 2 milyon izlenmeye sahipti. 

2 milyon kişi tarafından izlenilen Instagram canlı yayın rekoru, Amerikalı ünlü bir rapçi olan Daniel Hernandez‘e aitti. Daha çok ” 6ix9ine ” olarak bilinen ünlü rapçi Hernandez, bu rekoru 4 MAYIS 2020 tarihinde kendi Instagram hesabından kırmıştı. 24 yaşındaki Amerikalı rapçi yapmış olduğu canlı yayında hapis cezası hakkında konuşmuş ve hapis cezasını nasıl azalttığı hakkında bilgiler vermişti.

”Peki siz Instagram’da kırılan bu canlı yayın rekoru hakkında neler düşünüyorsunuz ?  Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz..