Playstation Plus Ücretsiz Oyunlar

PS PLUS için Nisan 2023’de Sunulacak Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu !

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına NİSAN 2023’de ücretsiz bir şekilde sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı.

Sony’nin 2023 yılının 4. ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Sony, PS Store üzerinden Nisan ayında 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Sony, Nisan ayında Ratchet&Clank: Rift Apart, Diablo III: Eternal Collection ve Keep Talking and Nobody Explodes oyunlarını Playstation Plus abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

Sony tarafından belirtilen Nisan 2023’ün ücretsiz oyunları, Playstation kullanıcıları tarafından yine sevinçle karşılandı.

OYUNLAR NE ZAMANA KADAR ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLECEK ?

Sony, Nisan ayında üç farklı oyunu PS4 ve Playstation 5 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; Ratchet&Clank: Rift Apart, Diablo III: Eternal Collection ve Keep Talking and Nobody Explodes oyunları olacak.

Ratchet&Clank: Rift Apart, Diablo III: Eternal Collection ve Keep Talking and Nobody Explodes oyunları Nisan ayı itibariyle PS Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlar 30 Nisan tarihine kadar PlayStation Plus üyeleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. 

*NOT: Diablo III: Eternal Collection ve Keep Talking and Nobody Explodes oyunları PlayStation 4 için duyurulurken; Ratchet&Clank: Rift Apart yapımı PlayStation 4 için gelecek.

NOT: Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

PS PLUS 2023 NİSAN AYININ ÜCRETSİZ OYUNLARI:

  • Ratchet & Clank: Rift Apart, Insomniac Games tarafından geliştirilen ve PlayStation 5 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan üçüncü şahıs nişancı platform oyunudur. Oyunun İlk piyasaya sürülme tarihi: 11 Haziran 2021’dir. Oyunun PS Store’daki fiyatı 619 TL’dir. 
  • Diablo III: Eternal Collection, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan aksiyon-rol yapma oyunu serisi Diablo’nun üçüncü oyunudur. Oyunun fiyatı Playstation Store’da 299 TL’dir. 
  • Keep Talking and Nobody Explodes, Kanadalı stüdyo Steel Crate Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir bulmaca video oyunudur. Oyun, bir oyuncuya, talimatları içeren bir kılavuzu okuyan diğer oyuncuların yardımıyla, prosedürel olarak oluşturulmuş bombaları imha etmesi üzerine kuruludur. Oyun, PS Store’da Mart 2023 tarihi itibariyle 109 TL gibi bir fiyat etiketine sahiptir. 

PS PLUS ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR ?

Playstation Plus’ın abonelik servisi, üç farklı paketle oyunseverlerin karşına çıkıyor. PS Plus’a abone olmak isteyen kullanıcılar aylık 40 TL, 60 ve 70 TL şeklinde olan üç farklı paketten herhangi birine abone olabiliyor. Ayrıca kullanıcılar bu paketlerden dilediklerine bir ay abonelik yerine 3 veya yıllık abonelik şeklinde de dahil olabiliyor. Böylelik abonelik ücreti daha ekonomik hale geliyor. 

”Peki siz Nisan 2023’de ücretsiz olacak oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.