PS PLUS Aboneleri için ŞUBAT Ayında Ücretsiz Sunulacak Oyunlar Belli Oldu !

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına ŞUBAT ayında ücretsiz sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı. 

Sony’nin Şubat ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Sony, PS Store üzerinden Şubat ayında 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Sony, Şubat ayında Destruction Allstars, Control Ultimate Edition ve Concrete Genie  oyunlarını Playstation Plus abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

Sony tarafından belirtilen Şubat ayının ücretsiz oyunları, Playstation kullanıcıları tarafından yine sevinçle karşılandı.

Oyunlar ne zaman ücretsiz bir şekilde indirilebilecek ?

Sony, Şubat ayında üç farklı oyunu PS4 ve Playstation 5 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; Destruction Allstars, Control Ultimate Edition ve Concrete Genie  oyunları olacak.

Destruction Allstars, Control Ultimate Edition ve Concrete Genie oyunları 2 ŞUBAT tarihi itibariyle PS Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlardan Destruction Allstars, 2 Şubat ile 5 Nisan tarihleri arasında PS Plus üyeleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. 

Ücretsiz olarak sunulacak diğer oyunlar olan Control Ultimate Edition ve Concrete Genie ise; 2 Şubat tarihinden 1 Mart tarihine kadar kullanıcılar tarafından indirilebilecek.

NOT: Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

Şubat ayında ücretsiz sunulacak olan oyunlar hakkında: 

DESTRUCTION ALLSTARS : Destruction Allstars oyunu yeni bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Playstation 5 için özel olan oyunda oyun severler araçları çarpıştırıyor.

CONTROL ULTIMATE EDITION : Ağustos 2020 tarihinde Remedy Entertainment şirketi tarafından hem Playstation 4 hem de Playstation 5 platformları dahil olmak üzere Xbox ve PC kullanıcıları içinde sunulmuş olan bir oyundur.

Bir aksiyon ve macera oyunu olan bu oyunda oldukça keyifli vakitler geçirebiliriniz. İlgili oyun dünya genelinde bir çok oyun sever tarafından oldukça sevilerek oynanmaktadır.

CONCRETE GENIE : Sadece Playstation 4 platformu için geliştirilmiş olan Concrete Genie, oyun severlere keyifli anlar yaşatmaktadır. Oyunda hayal gücünüzü kullanın ve elinizdeki sihirli boya fırçası ile kasabayı harikalar diyarına çevirin.

Özellikle küçük yaştaki oyun tutkunları tarafından oldukça çok beğenilen bu oyun 3 farklı ödül ile de başarısını kanıtlamıştır.

”Peki siz Şubat ayında ücretsiz olacak oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.