PS PLUS Aboneleri için KASIM Ayında Ücretsiz Sunulacak Oyunlar Belli Oldu !

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına KASIM ayında ücretsiz sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı. 

Sony’nin Kasım ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Sony, PS Store üzerinden Kasım ayında 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Sony,Kasım ayında Middle-earth: Shadow of WarHollow Knight: Voidheart Edition ve Bugsnax oyunlarını Playstation Plus abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

Sony tarafından belirtilen Kasım ayının ücretsiz oyunları, Playstation kullanıcıları tarafından sevinçle karşılandı.

Oyunlar ne zaman ücretsiz bir şekilde indirilebilecek ?

Sony, Kasım ayında iki farklı oyunu PS4 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; Middle-earth: Shadow of War ve Hollow Knight oyunları olacak.

Middle-earth: Shadow of War ve Hollow Knight: Voidheart Edition oyunları 3 KASIM tarihi itibariyle PS Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

PS5 Lansmanında tanıtılan oyunda Kasım ayında ücretsiz indirilebilecek !

Sony’nin PlayStation 5 lansmanında tanıtılan Bugsnax isimli macera oyunu, PlayStation Plus abonesi olan için 12 Kasım‘dan itibaren ücretsiz olacak. Oyun hem PS5 hem de PS4 platformlarına gelecek.

Ayrıca ilgili oyun PC platformuna da (Microsoft Windows, Mac OS) gelecek. Bugsnax oyununu bilgisayarları üzerinden de oynamak isteyenler, yine 12 Kasım tarihten itibaren Epic Games üzerinden oyunu ücretsiz bir şekilde satın alabilecek.

Bugsnax Hakkında: 

Bugsnax, bağımsız oyun stüdyosu Young Horses tarafından geliştirilen yeni bir macera video oyunudur. Oyunda, oyuncular gizemli bir adayı keşfediyor ve aynı adı taşıyan yarı böcek yarı atıştırmalık yaratıkları bulup yakalamaya çalışıyor.

NOT: Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

”Peki siz Kasım ayında ücretsiz olacak oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.