PS PLUS Aboneleri için HAZİRAN Ayında Ücretsiz Sunulacak Oyunlar Belli Oldu !

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına HAZİRAN ayında ücretsiz sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı.

Sony’nin Haziran ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Sony, PS Store üzerinden Haziran ayında 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Sony, Haziran ayında Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown ve Operation: Tango oyunlarını Playstation Plus abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

Sony tarafından belirtilen Haziran ayının ücretsiz oyunları, Playstation kullanıcıları tarafından yine sevinçle karşılandı.

OYUNLAR NE ZAMANA KADAR ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLECEK ?

Sony, Haziran ayında üç farklı oyunu PS4 ve Playstation 5 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown ve Operation: Tango oyunları olacak.

Star Wars: Squadrons ve Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown oyunları 1 HAZİRAN tarihi itibariyle PS Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlar 30 Haziran tarihine kadar PlayStation Plus üyeleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. 

*Star Wars: Squadrons ve Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown oyunları PS4 ve PS5 kullanıcılarına, Operation: Tango oyunu ise PS5 kullanıcılarına sunulacak.

NOT: Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

HAZİRAN AYININ ÜCRETSİZ OYUNLARI HAKKINDA :

Star Wars: Squadrons, Motive Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan Star Wars evreninde geçen yeni bir uzay savaş oyunudur. Oyun, 1 Ekim 2020 tarihinde  Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox için piyasaya sürülmüştür.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, sevilen dövüş oyunlarınından biridir. 

Operation: Tango, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows platformları için sunulan aksiyon ve macera oyunudur. Oyunun ilk piyasa sunulma tarihi 28 Ağustos 2020 tarihidir.

PS PLUS ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR ?

Playstation Plus’ın aylık abonelik servisi, üç farklı paketle oyunseverlerin karşına çıkıyor. PS Plus’a abone olmak isteyen kullanıcıların aylık 40 TL, üç aylık 100 TL veya 12 aylık 200 TL ödemesi gerekiyor.

”Peki siz HAZİRAN ayında ücretsiz olacak oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.